Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PRAEITIES ŠEŠĖLIAI (2000) 126 min.
What Lies Beneath
Psichologinis trileris
JAV
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Praėjo metai nuo to laiko, kai Normanas Spenceris (Harrison Ford) nutraukė savo meilės romaną. Jo žavi žmona Claire (Michelle Pfeiffer) tai užmiršo, o vedybinis Normano gyvenimas sugrįžo į įprastas vėžes ir atrodė tiesiog tobulas – toks tobulas, kad net ir tuomet, kai žmona pasakojo girdinti keistus garsus ir matanti jaunos moters šešėlį jų namuose, vyras įtikinėjo, jog tai tėra tikrų tikriausia iliuzija. Mokslininkui sunku būtų tikėti žmonos menininkės išgalvotais vaiduokliais. Tačiau Claire nerimastingai ieškojo tiesos ir protingo paaiškinimo tam, kas vyksta aplinkui, ir netrukus tapo visiškai akivaizdu, jog gąsdinantys ir sunkiai suvokiami dalykai jų namuose nėra prasimanymas… Klaidžiojantis šešėlis reikalavo Normano Spencerio ir jo gražios žmonos dėmesio… Tobulas gyvenimas pamažu virto tikru košmaru…

* * *

“Režisierius siekė sukurti tokį filmą, kokius savo laiku “darė” A. Hitchcock’as, tik panaudojant modernias šių dienų technologijas, kurios padėtų įtikinamai papasakoti gerą detektyvinę istoriją…”

“Kinas ir detektyvas yra tiesiog sukurti vienas kitam. Nei detektyviniai romanai, nei pjesės teatrų scenose negali taip manipuliuoti laiku, erdve ir pasakojimo dėstymo galimybėmis, kaip kinas. Visuomet norėjau sukurti tokį filmą, kuris iš tikrųjų būtų bauginantis ir paslaptingas…” (Robert Zemeckis)

“Praeities šešėliai” – tai geras puikaus režisieriaus ir talentingų aktorių darbas, tai tobulai sukonstruotas scenarijus ir unikaliai papasakota istorija, panaudojant moderniausias specialiųjų efektų technologijas.

Komplikuoto ir painaus siužeto finalo nuspėti bus tiesiog neįmanoma, ir kiekvieną filmo sekundę galvosite, O KAS TOLIAU???

VAIDAS  2001-03-05 13:52:31 

Teko matyti si filma Amerikoje. Labai geras filmas. Tiesiog idomumas nuo pat pradzios iki pabaigos. Itemptas. Pasiziureti verta, noubodu nebus.


SDA  2001-03-05 13:52:31 

Filmas tiktai vidutinis.Užtestas iki beprotybės.Na buvo ir baisiu epizodų. Galite nueiti niekuo nenustebins bet ir ne- nuvils.


MERLIUS  2001-03-05 13:52:31 

Na siaip filmukas gana standartinio turinio tokio tipo siaubakams, ir pabaiga jau per daug fantastiska. Zodziu kazko ipatingo tiketis neverta. Na bet siaip itampa jauciasi ir kartais galima kruptelt. Todel sis filmas tikrai tinkamas maloniam vakaro praleidimui tiems kurie turi potrauki legvam siurpuliukui.


ERNIS  2001-03-05 13:52:30 

Zemeckis yra Zemeckis. Filmas superlux; tik nedarykit vienos klaidos: raudonos kėdės per šitą filmą beveik nedreba, nes tai, pasakyčiau, psichologinis šiurpuliuko (siaubo nelabai tinka) filmas.


KORA  2001-03-05 13:52:30 

Na žinote, jei as visokių siaubų baubų ir King`o mėgėja iš siaubo šuktelėjau pilnoje žmonių kino salėje.... Tai va piliečiai į šitą filmą būtina nueiti:)


GITA  2001-03-05 13:52:30 

Aktoriai geri, vaidyba taip pat, bet siuzetas.....tokio prasto, istesto filmo jau seniai nemaciau. Per televizoriu ziureti galima, bet i kino teatra eiti tikrai neverta! Labai nusivyliau :(. Toks tikras Holivudinis filmas, kur siuzeta gali laisvai numatyti.


REMIS  2001-03-05 13:52:30 

Siek tiek nuobodoka pradzia, bent kokia puse filmo, bet cia turbut taip ir turi buti psichologiniuose filmuose; gazdinanti muzika ir jokio veiksmo. Likusi dalis tikrai gera nes prasideda visiskai nenuspejamas veiksmas.


DAIVA  2001-03-05 13:52:30 

Na iki puses filmo gal ir nieko, o po to tiesiog slykstus perdetas siaubiakas.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6644
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt