Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PAŠĖLUSIOS KOJOTĖS (2000) 103 min.
Coyote Ugly
Jaunatviško šėlsmo sklidina muzikinė komedija
JAV
Kino platintojas: BDG Filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius:  Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pašėlusios kojotės: šiandien jos - dėmesio centre!!!

“Pašėlusios kojotės” pasakojama istorija apie dvidešimtmetę merginą (Piper Perabo), kuri prieš tėvo (John Goodman) valią atvyksta į Niujorką norėdama tapti dainų kūrėja, tačiau visai nepažįsta šio miesto, todėl gauna darbą tik “Coyote Ugly” klubo bare. Iš pradžių itin nevikriai gėrimų buteliais prie baro žongliravusi mergina ilgainiui įsitvirtina “kojočių” kolektyve. Ar barmenės darbas iš tiesų yra tai, ko ji norėtų? O kaipgi išsvajotoji dainų kūrėjos karjera? Vidinius prieštaravimus ir kliūtis įveikti išties nelengva…

Filmas “Pašėlusios kojotės” nagrinėja naktinio gyvenimo romantiką ir problemas. Šioje istorijoje filmo prodiuseris Jerry Bruckheimeris sugrąžina žiūrovus į pramogų išlepintą Manheteną, į labiausiai pašėlusį barą šiame rajone. Baro pavadinimas - “Coyote Ugly”. Ten merginos daro viską, kad tik priverstų baro lankytojus nenustoti leisti pinigų gėrimams ir kitoms pramogoms. Emocijos tikrai įkaista… Seksuali ir romantiška komedija “Pašėlusios kojotės” yra kupina uždegančios muzikos, aistrų, gražių veidų bei neoninių šviesų.

Naktinio Niujorko spindesys ir skurdas, penkios puikios merginos ir šauni pop muzika!!! Visa tai ir dar daugiau galima rasti viename karščiausių šių metų filmų “Pašėlusios kojotės”.

GETA  2004-06-14 23:05:11 

o siaubas. kox geras filmas... nekad nemaciau geresnio filmo... jau tx geras... maciau visus kartus (ir kartojimus) per telika... niu negaliu jo nezurejus... is pradziu galwojau, kad bus n-14. bet pasirodo, kad ne. galwojau, kad bus neidomus... bet weliau... bet weliau taip patikofilmas! mmmm... DIEVINU JI! ziurejau ta filma, kokius 4-5 kartus. ir dar ziuresiu kiek rodys. O beje kada ji rodys?:)


NOSTRA  2004-06-05 11:54:52 

dievia mano cia pats geriausias filmas !! dievinu ji !!!!!!!!!!!!!!!! valio kojotėm !!!! :))))))


KOJTE  2004-03-21 14:43:33 

geresnio dalyko us si filma neesu macius jis man patiko neapsakomai grazus vaikinas 5 seksualios sokancios ant baro merginos o piper perabo graziausia ir seksualiausia


JLZ  2004-03-20 23:39:45 

Patiko ir Dar karta patiko... Net nesuprantu kodel... Bet patiko...Dazniausiai man neistringa Savaitgaliniai filmai.. Veiksmo ar dar kokie... Bet shis kazko istrigo :D Daina tai Aguleros yra... bet gerai pritaikyta ir pns ;-) Muzika.. Muzika ne taip jau ir labai istrigo.. Gal del to, kad kai LT vercia pritildo garsa... Vaidyba pradzioje atrode blogai, bet po biski filmas itraukia tave ir to nebejauti..


DANIELEE  2003-01-07 14:50:15 

Mansis filmas begalo patiko.. faina muzika, geras siuzetas...ziurejau namie per dvd...taciau likau suzaveta..jaunatviskumu ir pan. Cool muzika. nerealiai patiko daina Leann rimes- can't fight the moonlight


ANDRELKA  2002-02-19 17:14:32 

:)))))))))) kuo gimei tuo ir tapsi, tam niekas nesutrukdys, oi tai ir apie merginoms juo labiua igyvendinama, nes jis zino ko nori ir viskas susiklosto tikrai palankiai ir zaviai, tad niekas tenesutrukdo pasiekti savo realizacijos apogejaus:))))) geras filmukas ir tirpdo ir atpalaiduoja, o ir isjudina bei istumia i apmastymus, saunuoliai visi kas tam filmui leido gimti:)))))))))))))


ZILVARAS  2001-03-05 13:52:33 

Didesnio slamsto ne tai, kad nemaciau, bet net neisivaizdavau, kad gali egzistuoti. Ilgiau negu eina sitas filmas galeciau vardyti jo trukumus, bet negadinsiu nei sau nei jums laiko ir nuotaikos pyp.


PAGAN  2001-03-05 13:52:33 

sakychiau vienas kvailiausiu mano matytu filmu. kam nesvarbu siuzetas, rezhisura ir aktoriu vaidyba, o patinka siliconines holywood`o grazhuoles ir amerikonishkas pseudo jumoras galit drasiai eiti i shi filma.


ZLATKO  2001-03-05 13:52:33 

Lengvai ziurimas primityvaus siuzeto filmas. Kadangi ypatingas aziotazas del sio filmo nera sukurtas, isankstiniai lukesciai sutampa su tuo, ka pamatai. Tai - vienas is simtu tukstanciu "vienodu" Holivudo filmu su graziais aktoriais, kova uz vieta po saule ir gera pabaiga. Pigus produktas placiosioms masems, taciau kazkam reikia ir tokio.


MIGLE  2001-03-05 13:52:33 

Filmukas tikrai jėėėėga. Užvežė. Jau seniai turejau tokį įspūdi po filmo. Kojotės tikrai vertos dėmesio. Ir dar kokio. Tie visi šokiai ant baro, laistymaisi H2O, ir provokacijos laaaabai fainai nuteikia... Tikrai norisi pabandyti taip pašėlti... Bet iš tikro filme matosi ne tik gražios kojytės, bet atkreipiamas didelis dėmesys į muziką, gal net ir meilę... O kojotės tikrai karštos... Galima ir nudegti... Filma tikrai verta pažiūrėti. Rekomenduoju. :)123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16951
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt