Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TIGRIUKO FILMAS (2000) 77 min.
The Tigger Movie
Animacinis filmas
Japonija, JAV
Kino platintojas: BDG Filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pūkuotukas ir kiti klasikiniai herojai sugrąžins žiūrovus atgal į Didžiąją girią (Hundred Acre Wood), kad savo nuotykiais vėl sužavėtų jaunąją kino mėgėjų kartą. Tai - pirmasis filmas apie Pūkuotuką ir Co. per pastaruosius du dešimtmečius, skirtas didžiąjam ekranui, o tuo pačiu tai ir naujausias “Walt Disney” studijos animacinis šedevras. Šioje juostoje galima rasti puikiai pažįstamus herojus – Pūkuotuką, Paršelį, Tigrą, Pelėdą, Triušį, asiliuką Nulėpausį, Kengūriuką ir kitus.

Linksmasis Tigras staiga pajaučia, kad būti vieninteliu ir nepakartojamu yra gana nuobodu ir kad jam trūksta šeimos. Nutaręs ją susirasti, Tigras siunčia pavėjui laiškus, išsiruošia į kelionę, šėlsta girioje ieškodamas “didžiausio ir gigantiškiausio” giminės medžio, tačiau palaipsniui supranta, kad jo šeima tai yra tikrieji draugai, gyvenantys Didžiojoje girioje.

* * *

Juosta “Tigriuko filmas” yra labai nuoširdus Walto Disney’aus studijos kūrinys, kurio personažai sukurti rašytojo Aleno Aleksanderio Milne’o knygos apie Pūkuotuką motyvais (pasaulyje šios knygos jau yra parduota 45 mln. kopijų, ji išversta į 31 kalbą). “Tigriuko filmas” vėl visų mūsų mėgstamus personažus įkelia į kino teatrų ekranus, kuriuose jie pirmą kartą pasirodė dar 1968 m. ir laimėjo “Oscarą”.

Prie sėkmingo sugrįžimo į didįjį kiną legendiniams personažams prisidėjo įdomus istorijos siužetas, Walto Disney'aus animatorių meistriškumas ir 6 naujos dainelės. “Tigriuko filmas” tikrai pradžiugins ir maloniai nuteiks jauniausius kino filmų žiūrovus bei jų tėvelius!

AGNE  2001-03-05 13:52:43 

manau, kad Mykė yra pats kručiausias personažas. Ir nesuprantu, kodel filmas buvo pavadintas tigriuko vardu. taigi manau reikejo susimastyti ar teisinga pavadinima davet filmui. LABAI NUSIVYLIAU ŠITUOM..... :((((((((((((((((((((((((((( dėkoju uzh demesi


AU?RA  2001-03-05 13:52:43 

būtų malonu, kad vaikiški filmai būtų įgarsinti lietuviškai, nes kai nusivedi į kiną vaiką, kuris dar nemoka skaityti, tai žiūri tik į paveiksliukus, o turinio nesupranta.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6836
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt