Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KELYJE (2000) 91 min.
Road Trip
Komedija
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Joshas (Breckin Meyer) ir Tiffany (Rachel Blanchard) nuo pat ankstyvos vaikystės buvo draugais. Jie žaidė smėlio dėžėje, mėtė kamuolį, pūtė muilo burbulus, kol po kelių metų pajuto viens kitam kažkokį neįprastą jausmą, kurį žinantys žmonės meile vadina. Vos tik prasidėjęs aistringas meilės romanas galėjo tą pačią akimirką nutrūkti, nes Joshas ir Tiffany sugalvojo įstoti į skirtingus universitetus, tarp kurių esantį atstumą lengvai galima pavadinti nepadoriu. Kai du įsimylėjusius žmones skiria 3200 km, tai jie geriausiu atveju gali susitikti tik per vasaros atostogas. Sulaukti susitikimo ir išlaikyti draugystę - tai ne pats lengviausias išbandymas.

Nepaisydamas įvairių pagundų, Joshas stengiasi išlikti ištikimu savo merginai. Tačiau jo geriausias draugas E.L. (Seann William Scott) vis kalbina jaunuolį bent trumpam pamiršti gražuolę Tiffany ir užmegzti romaną su kokia vietine mergiote, tvirtindamas, kad priešingu atveju "draugelis tarp kojų jam to niekada neatleis". Juolab, kandidačių yra nemažai, o žavioji Beth (Amy Smart) tik ir laukia, kada gi Joshas atkreips į ją dėmesį. Šiai merginai labai reikia tinkamo vaikino, kad apsigintų nuo nešvankaus ir bjauraus dėstytojo padėjėjo Jacobo (Anthony Rapp).

Tačiau Joshas vis priešinasi, kol iš savo mylimosios merginos kambarinokės sužino baisią žinią - pastarąsias dvi naktis Tiffany nenakvojo savo kambaryje. Vaikinukas pagalvoja, kad ji susirado kitą ir nusprendžia pradėti draugystę su Beth. Ilgai kentėjęs studentas puola ne tik į jos glėbį, bet ir į lovą. Ant šio baldo per naktį įvykusį veiksmą užfiksuoja vaizdo kamera.

Atsibudęs ryte, Joshas jaučiasi patenkintas ir laimingas. Jis vėl turi merginą! Bet nuotaika greitai pasikeičia, kai jis sužino, kad labai "protingas" ir išsiblaškęs kambariokas Rubinas (Paulo Costanzo) išsiuntė laišką su užrašu "Aš pasiilgau tavęs" jo draugei Tiffany. Tik į voką įdėjo ne saldainius ar atviruką, o vaizdajuostę, iliustruojančią Josho patirtus nuotykius. Maža to, vaikinas išsiaiškina, kad Tiffany nebuvo bendrabutyje, nes turėjo kuo skubiau išvykti į netikėtai mirusio senelio laidotuves.

Belieka vienintelis būdas išgelbėti draugystę - kuo greičiau keliauti iš Niujorko į Texaso valstijoje esantį Austino miestelį ir perimti labai pikantišką siuntinuką, kol jis nepateko į Tiffany rankas. Joshas įkalba vieną iš savo draugų Kyle'ą (D.J. Qualls), kad šis paskolintų kelionei mašiną ir dėl kompanijos važiuotų kartu.

Kelionės metu keturi draugai susiduria su netikėtomis ir šokiruojančiomis situacijomis. Jie patenka į barą, kur padavėjas itin originaliu būdu gamina skrebučius (jeigu klientas sužinotų apie tai, tai greičiausiai nevalgytų skrebučių visą likusį gyvenimą), užsirauna ant pamišusio nuo sekso senuko ir būrio nuogų moteriškių, apvagia aklą močiutę, patenka į spermos aukojimo akciją ir kitokias su seksu susijusias gyvenimo kataklizmas.

Lyg ir to būtų maža, įtarus ir valdingas Kyle'o tėvas (Fred Ward) nusprendžia, kad sūnus buvo pagrobtas ir, apsiginklavęs šautuvu, išskuba ieškoti jo mašinos pakeliui į Austiną. Tuo tarpu, kerštingoji Beth sugalvoja savais metodais susigrąžinti Joshą ir, supratusi kad šis išvyko į Bostoną, nusprendžia pati susirasti merginą vardu Tiffany ir informuoti ją apie aistringą sekso bei meilės naktį.

KAROLIUX.  2005-08-19 17:11:19 

filmas geras, buvo joukingu vieteliu bet su eurotrip nepalyginsi


WIALNIAZ  2003-04-23 02:57:49 

oj cia tai nerealus :))) 4 kart ziurejau, bet ziuresiu jauciu dar tiek pat ;))) viena geriausiu komediju kokias esu mates ;)))


ZILVINAS  2002-01-20 12:40:29 

Laaaaaabai geras filmas puikus net mano suniui patiko net juokesi suo buvo apsvai ges visa diena nuo linksmu nesvankybiu o man irgi labai patiko linksmos nesvankybes GERAS PAZIUREKITE.


ZILVINAS  2002-01-19 21:10:51 

laaaaaaaaabai geras filmas nors ira nesvankybiu bet labai juokyngu mirtina komedija. GERAS


FREJA  2001-10-19 22:52:12 

Filma maciau gan seniai, taciau tai vis dar vienas geriausiu mano matytu komediju. Is ties, linksma ji ziurinti (net mano tete neuzmigo ji ziuredamas, o to, galiu pasakyti, dar niekada nebuvo) ;)


KALNAPILIS  2001-09-27 20:01:08 

Nereali komedija. Patikekit visi, tai nerealu. Tikrai verta i si filma nueiti, na ir aisku pinigu veltui neisleisti. Patikekit manim.


SARENZA  2001-08-09 16:51:11 

Laaaaabai geras filmas!!! Man patiko, kas neziurejo, tas butinai paziurekit - labai linksma ir ilgai-ilgai lieka gera nuotaika!


KONSTANTIN  2001-04-09 15:04:33 

Geras, geras! Isdownloadavau sita filma is ineto dar rugsejo menesi. Kai kada labai juokingas.... Bet vis tiek tai eilinis is dabartiniu jaunimo filmu. Ne pats geriausias - bet reikia pamatyti visiems. Taip.


SDA  2001-04-09 15:04:33 

Jėėėėėėėėėėėėėėga.Tikrai puikus filmas. Yra dau juokingų scenų ir kitų fainų dalykų Rekomenduoju nueiti(vien dėl A.Smart)į šį filmą.


ZILVE  2001-04-09 15:04:33 

Pasiziureti ir pasijuokti galima. Tik su Amerikietisku Pyragu lyginti nereikia, nes visi bajeriai Kelyje buvo parodyta jau reklaminiame klipe, kuris sukosi kino teatruose ir nieko naujo kaip ir nepamaciau. Pasedeti 10min. nusijuoki ir taip visa filma. Zodziu kaip ir nieko bet tikejausi tikrai geriau.123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15939
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt