Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VAIKAS (2000) 105 min.
The Kid
Komedija
JAV
Kino platintojas: BDG Filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

Du žmonės – vienas gyvenimas!

Jei turėtumėte galimybę sutikti save, kai jums buvo aštuoneri, ar tam sutiktam vaikui būtų smagu pamatyti kuo jis tapo? Russo Duritzo (Bruce Willis) atveju atsakymas yra aiškus – “Ne!” Komedijos “Vaikas” pagrindinė mintis yra tokia – niekas niekada neužaugo tokiu, kokiu tikėjosi!

Filme “Vaikas” vidutinio amžiaus vyrui pasitaiko galimybė sutikti save mažą. Bruce’as Willisas vaidina vyriškį, kuris turi viską (automobilį, gerą namą, garsių dizainerių siūtus kostiumus…) ir tuo pačiu neturi nieko (nei žmonos, nei šuns…), o visą savo laiką praleidžia darbe, kur konsultuoja žmones įvaizdžio klausimais. Atrodo, kad dienos bėga sklandžiai ir užtikrintai, tačiau šio žmogaus gyvenimą aukštyn kojom apverčia magiškai atsiradęs berniūkštis Rusty, kuris paaiškėja yra JIS PATS pats prieš 32-ejus metus.

Aštuonmetis Rusty būtų visai šaunus vaikas, tačiau Russui Duritzui jis skausmingai primena viską, ko jis nekentė savyje būdamas nedidukas, apkūnus ir verkšlenantis sutvėrimas, kasdienis pajuokų objektas mokykloje. Iškyla paveikslas, kurį Russas ilgai mėgino išguiti iš savo pasąmonės ir palaipsniui visiškai pamiršti.

Ironiška, tačiau vaikas taip pat nėra patenkintas tuo, kuo jis tapo sulaukęs 40 metų. Rusty nesupranta Russo pasaulėžiūros, darbo prasmės ir kaip jis sugebėjo pamiršti apie savo svajones tapti lakūnu. Viskas, ką supranta vaikas, yra tai, kad užaugęs jis taps nevykėliu.

* * *

Šis filmas tarsi pateikia klausimą “O kas jei?”, į kurį atsakymą turėtų pateikti rasti pats žiūrovas. “Vaikas” yra 65 mln. $ biudžeto filmas, kuris JAV kino teatruose startavo 2000 m. liepos 7 d. Iš karto po premjeros CNN šį filmą pavadino linksmiausiu šios vasaros nuotykių filmu.

VIKTORIJA  2001-07-30 23:19:34 

Šį filmą žiūrėjau 2 kartus.Labai fainas filmas.Aš asmeniškai norėčiau sutikti save ateity.Būtų įdomu. Duodu jums patarimą-nueikit i šita filmą-nepasigailėsit.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6655
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt