Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KAMUI DURKLAS (1985) 122 min.
Kamui no ken / カムイの剣  (The Dagger of Kamui)
Animacinis veiksmo nuotykių filmas
Japonija
Kalba:  japonų
Titrai:  lietuvių kalba

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Legenda byloja, kad kažkur prie Ramiojo Vandenyno guli dideli turtai, kuriuos Kapitonas Kidas, surinkęs iš septynių jūrų, kartą paslėpė. Tačiau kur? Tai išlieka paslaptimi.

Šiaurės Japonijoje, praplaukiančioje valtyje užeigos savininkas randa kūdikį vardu Jiro. Kūdikis su savimi turi gražius ašmenis - „Kamui durklą“, kuris patvirtina, jog jis yra ainu. Kai Jiro sukanka trylika metų, kažkas nužudo jo prižiūrėtoją, kuris jį užaugino. Berniukas yra apkaltinamas įvykdęs nusikaltimą ir išvaromas iš kaimo. Jiro išgelbsti dvasininkas Tenkai, kurio pamokytas, jis nužudo vienarankį nindzę. Buvo kalbama, kad būtent šis nindzė ir nužudė Jiro prižiūrėtoją.

Jiro užauga ir pats tampa nindze. Tenkai pasiūlo jam susirasti tėvą, kuris dingo ainu kaime prie Kamui kalno. Jiro iškeliauja ir sutinka savo motiną, kuri jam papasakoja, kaip Tenkai kankino jo tėvą. Motinos istorija šokiruoja Jiro - paaiškėja, kad vienarankis nidzė, kurį jis nužudė, ir buvo jo tikrasis tėvas! Tenkai jį apgavo! Nebėra kelio atgal - Jiro prisiekia kardu, kad suras paslėptus turtus bei atkeršys Tenkai už visus jo nusikaltimus...


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2573
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt