Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LAŠAI ANT ĮKAITUSIO AKMENS (2000) 85 min.
Gouttes d'eau sur pierres brûlantes  (Water Drops on Burning Rocks)
Erotinė drama suaugusiems S
Prancūzija
Kalba:  prancūzų ,  vokiečių
Kino platintojas: Amfiteatro filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Vokietija, aštuntasis dešimtmetis. Naivus dvidešimtmetis idealistas Francas susipažįsta su penkiasdešimtmečiu verslininku Leopoldu - paniškai bijančiu pasenti ciniku. Francas - neapsisprendęs nei dėl savo seksualinės orientacijos, nei dėl to, ko nori iš gyvenimo. Meistriškai manipuliuojantis žmonėmis Leopoldas nesunkiai sugundo dvejojantį jaunuolį ir herojai tampa meilužiais. Tačiau bendro gyvenimo aistrą netrukus keičia nesutarimai dėl banaliausių smulkmenų. Lovoje juos valdo geismas, bet kasdieniame gyvenime Francas turi kęsti nuolatines tiesiog nepakenčiamą charakterį turinčio Leopoldo priekabes. Viskas dar labiau komplikuojasi, kai herojų gyvenime pasirodo buvusios jų moterys. Jaunoji Ana, svaičiojanti apie bendrą gyvenimą su Francu bei Leopoldo kažkada įskaudinta ir palikta Vera, kuri vis dar myli jį…

* * *

Subtilus humoro, tragizmo, jausmingumo ir psichologizmo derinys - išskirtinis Francois Ozon'o filmų požymis, įtvirtinęs tiesiog kultinį šio jauno kino kūrėjo statusą. 1992-aisiais pradėjęs savo karjerą trumpo metražo filmais, 33-ejų metų režisierius jau "susuko" ir tris pilno metražo juostas. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Malik'as Zidi, Bernard’as Giraudeau, Ludivine Sagnier bei kultinė amerikiečių aktorė Anna Thomson (“Lemtingas potraukis”, “Volstrytas”, “Menantis pikta”, “Tikra meilė”, “Varnas”, “Aš šoviau į Andy Warholą” ir kt.).

Pagal legendinio vokiečių režisieriaus, scenaristo ir dramaturgo Rainerio Wernerio Fassbinderio pjesę sukurtas “Lašai ant įkaitusio akmens” - tai provokuojanti žmonių santykių drama, demonstruota 2000-ųjų metų Tarptautinio Berlyno Kino Festivalio konkursinėje programoje.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9318
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt