Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KOVOS TAISYKLĖS (2000) 128 min.
Rules of Engagement
Karinis psichologinis trileris (dubliuota rusų k., liet. subt.)
JAV
Kino platintojas: Kino projektai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

Nedidelėje Jeimeno valstybėje valdžią užgrobia žiaurus diktatorius. Šalyje didėja įtampa, pavojus kyla ir JAV ambasados darbuotojams su šeimomis. Narsus desantininkas - JAV pulkininkas Terry Childers - vyksta jų gelbėti. Karininkas ir džentelmenas, jis savo gyvenime laikosi griežtų taisyklių: garbė, tiesa ir vyriškumas -visų pirma. Tačiau kare visko pasitaiko, gelbėjimo operacija pasisuka ne taip, kaip turėjo... Šalis, kuriai pulkininkas tarnavo visą gyvenimą, apkaltina jį davus įsakymą šaudyti į beginklius demonstrantus. Savo gynėju Terry Childers pasirenka draugą, kuriam Vietnamo kare išgelbėjo gyvybę, pulkininką Hayes Hodges. Tai ne pats geriausias teisininkas, tačiau Childers'as tiki juo ir kaip žmogumi, kuris gerai žino, ką reiškia rizikuoti gyvybe. Hodges'as, spaudžiamas pareigos iš vienos pusės ir draugystės iš kitos, imasi bylos.

* * *

Tai naujausias garsaus režisieriaus W.Friedkin'o filmas, kainavęs virš 60 milijonų JAV dolerių, sulaukęs gerų atsiliepimų iš visų žiūrovų, tačiau geriausiai įvertintas moteriškos giminės virš 45 metų amžiaus! Nejau priežastis - du pirmo ryškumo Holivudo aktoriai Tommy Lee Jones ir Samuel L. Jackson?! Pastarasis jau beveik "nenulipa" nuo mūsų šalies ekranų ("Gili žydra jūra", "Šaftas", "Bulvarinis skaitalas", ir t.t.)

ZIUROVAS  2001-03-05 13:53:02 

Filmu distributoriai is "Kino projektu" savo debiuto proga pateike "siurpriza" - rusiskai igarsinta filma. Negana to kad pats filmas yra nieko vertas, blogas rusiskas igarsinimas dar labiau viska sugadina. Nesigirdi visu garso efektu, o ir is zinomu aktoriu, kalbanciu rusiskai tik juokas ima. [...]


JUOZAS  2001-03-05 13:53:02 

Siulau filma ziureti tikrai ne vaikams, o tiems, kurie supranta rimtus dalykus, turi tvirta nuostata gyvenime. Tai turetu patikti vyresnio amziaus zmonems.


VIKTORIJA  2001-03-05 13:53:02 

Filmas nelabai vykęs, nebloga tik pradžia. Matyt dėl to, kad turėtų ką anonse parodyti. Žiauriai ilgai užtęstas teismo procesas - du trečdaliai filmo. Krūva liudytojų ir įrodymų, o teismas nesugeba, manau, paprastos bylos išaiškint. Turbūt jau tokie tie amerikiečiai yra. Ir realiam gyvenime net prezidento normaliai nesugeba išsirinkti...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6560
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt