Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VERTIKALI RIBA (2000) 126 min.
Vertical Limit
Veiksmo trileris
JAV
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

Alpinistų ekspedicijai kelią pastoja sniego pūga, kurios sukelta lavina priverčia slėptis ledo uoloje. Tik trims žmonėms pavyksta išsigelbėti. Geriausi pasaulyje alpinistai Ana (Robin Tunney), Eliotas (Bill Paxton) ir sunkiai sužeistas Tomas (Nicholas Lea) atsiduria giliame sniego ir ledo kalėjime. Ten jie galės daugiausiai išbūti tik 48 valandas. Patys išlipti jie negali, nes neturi jokių įrankių, be to nuo didelio aukščio sutrinka kvėpavimas.

Tuo metu stovykloje pradedama formuoti gelbėtojų grupė, kuriai turėtų vadovauti fotografas Peteris (Chris O`Donnell). Prieš tris metus jis taip pat buvo alpinistu, bet tragiškai pasibaigusiame kopime į uolą neteko tėvo ir susipyko su seserimi Ana. Dabar jaunuolis nori reabilituotis, įrodyti savo meilę sesei ir ištraukti ją iš ledinės uolos. Kadangi daugiau norinčių pakovoti su kalnu ir blogomis oro sąlygomis neatsiranda, tai ekspedicijos rėmėjas pažada 1 mln. JAV dolerių premiją. Būtent dėl šios priežasties į malūnsparnį sėda gydytoja Monik (Izabella Scorupco), islamų tikėjimą išpažįstantis pakistanietis, du draugai linksmuoliai, mėgstantys nuogi pasideginti saulėje, ir patyręs alpinistas atsiskyrėlis Montgomery Wickas (Scott Glenn), kurį daugelis laiko kuoktelėjusiu, nes vyrukas pastoviai išeina į kalnus ieškoti ten žuvusios žmonos.

MOI  2003-07-11 14:39:36 

tiesiog myliu Temuera Morrisona, vien del jo galeciau ziuret sita filma(nors jis tik epizodiniam vaidmeny)


MOI  2003-07-11 14:39:36 

tiesiog myliu Temuera Morrisona, vien del jo galeciau ziuret sita filma(nors jis tik epizodiniam vaidmeny)


FLOWER  2003-04-11 23:15:47 

Tikrai labai geras filmas, aš jį taip įsijaučiau, kad pati jaučiau šaltį, baime, trūko oro...Buvau kalnuose, tai galiu pasakyti, kad tokios situacijos tikrai realios. Patariu nueiti tiems, kurie nori puikiai praleisti laika, bei gauti daug įspūdžių.


EVALDAS  2002-08-20 13:00:29 

Filmas geras, na gal šiek tiek ištęstas per vidurį. aš jį žiūrėjau namuose per namų kiną. Kas liečia efektus - žiauriai geri. Paliko įspūdį efektai. Jei rinksites filmą vakarui, imkite šitą, nes garso efektai tikrai neleis užmigti, o jei ir primigsite trumpam, tai greit būsite prikelti.


MINDULIS  2002-05-24 14:49:47 

O man filmas labai patiko! Visiems rekomenduoju, spec. efektu siek tiek yra, jie vietoje ir laiku. Siuzetas normos ribose, ko jus is jo norite. O ar pastebejote, kad filmas trunka 2 val. 6 minutes, o seansai - nuo 12.00 ir nuo 14.00. Kankles mums kazko neparodo ;)


VYTERIS  2001-07-15 17:47:55 

Na, 3 galima duoti uz grazius vaizdus ir truputeli humoro. Visa kita - holivudiskas slamstas. Tiek nerealiu dalyku viename filme dar nesu mates. Suprantu, kad zmonems, nesidomintiems alpinizmu, daug nesamoniu yra nepastebima, taciau visos nesamones su nitroglicerinu?.. Pirma, jei jis sujudinus sprogsta, kodel nesprogo malunsparnyje? Kokiu budu konteineris pats galejo atsisukti ir issilieti jo turinys? Vien jau tai, kad tokius sprogmenis nestis i gelbejimo operacija... Labai greitai kalnu nebeliktu (turetu ka veikti speleologai).


MIGLE  2001-03-05 13:53:04 

Man labai patiko filmas. Vertas dėmesio. Iš tikro jis parodo, kad su kiekvienu žingsniu tu gali nugarmėti į parają... O taip pat, kad kiekvieną kartą turint TIKSLĄ ir NORĄ gali pasiekti viską. Kad ir kaip sunku būtų. Filme gražiai atsiskleidžiama brolio ir sesers meilė, pasiaukojimas. Geri efektai, aukšti K2 kalnai, susitikimas akis į aki su likimu - labai įdomu. Tai kitoks filmas, nei tie "bum bam triokšt keberiokšt... Per galvą, per kepenis ir daug lavonų ir viskas..." ... Čia bent jau gali pajusti tikrą šaltį, aukštį ir laimę. Taip pat jokiu būdu nesvetimas ir jumoro jausmas. Filmą gali žiūrėti pačio įvairiausio amžiaus žmonės. Tai yra tikrai geras filmas. :)


LINKSMUTIS  2001-03-05 13:53:03 

Siužetas - geras. Efektai - įspūdingi (žiūrint gerame kino teatre). Truputi perdaug ištemtas. Yra buvę geresnių, bet šis tikrai neprasčiausias.


ZYDRUNAS  2001-03-05 13:53:03 

Tikrai geras HOLIVUDINIS filmas apie kalnus. Daug veiksmo (praktiskai nera nuobodziu istestu pokalbiu). Kai kas sako kad mazai realizmo -- nezinau kalnuose nebuvau bet manau jei rodyti tik realius dalykus bus ydomu tik labai siauram ratui zmoniu (kaip man viskas buvo pakankamai realu). Reziume: veiskmas - super; muzika - galetu buti geriau; labai reti bet geri jumoro intarpai. O isejus po filmo i lauka atrodo labai labai silta :)). Butinai REKOMENDUOJU nueiti. O kad zinotumet kas rekomenduja tai sakau kokie man filmai labiausiai patiko:Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10550
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt