Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SĖLINANTIS TIGRAS, TŪNANTIS DRAKONAS (2000) 120 min.
Wo hu zang long  (Crouching Tiger, Hidden Dragon)
Kovinis nuotykių filmas pagal senovės Kinijos legendas T
Honkongas, JAV, Kinija, Taivanas
Kalba:  mandarinų
Titrai:  rusų kalba
Premjera Lietuvoje: 2001 02 02
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pagal senovės Kinijos legendas režisierius Angas Lee sukūrė nuostabaus grožio filmą-šedevrą, kuriame yra susipynę rytų kovos menai, aistringa meilė, klastinga išdavystė, tragiškas finalas ir specialieji efektai niekuo nenusileidžiantys superfilmui "Matrica". Juostoje vaidina populiariausi Azijos aktoriai Chow Yun-Fat ir Michelle Yeoh, kurie pasistengė pakeisti tradicinę savo išvaizdą. Stulbinančios choreografijos filme pasakojama apie magišką kardą, kurį pavagia Žudikas (-ė) ir jo mokinys (-ė). Garsusis karys Li Mubai'us ir jo mylimoji Yu Shu Lien privalo išsiaiškinti, kas slepiasi po juoda kauke, gali skraidyti ore kaip paukštis, yra įvaldęs fantastiškus kovos menų judesius ir apsiginklavęs originaliais ginklais bei užnuodytomis strėlytėmis.

Pats režisierius savo darbą apibūdina taip - "Protas ir jausmai su rytų kovos menais". Po šio filmo seanso jūs greičiausiai galvosite tik apie du dalykus. Pirmiausia, jums rūpės ar galėtumėte taip lengvai įlipti į medį, stovėti ant plonos šakos ir dar mojuoti kardu, taip gražiai šokinėti nuo vieno namo stogo ant kito, greitai perbėgti per ežerą, nušokti nuo didžiulės uolos į prarają ir likti gyvam (pastaba - jūs to padaryti tikrai negalite!!!). Antras dalykas, kuris neduos jums ramybės, bus - kaip kuo greičiau pasižiūrėti filmą dar kartą.

"Ang Lee jautriai sujungia dvi kultūras ir sukuria tai, ką dauguma kritikų pavadintų vienu geriausiu visų laikų filmu.”

Jack Matthews, NEW YORK DAILY NEWS

"Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas" yra laikomas pagrindiniu kandidatu į Oscaro ir Auksinio gaublio apdovanojimus geriausio užsienio filmo kategorijose. Filmas jau tapo hitu Kanų kino festivalyje, laimėjo publikos simpatijų prizą Toronto kino festivalyje..

GROŽIS, AISTRA, MEILĖ, KOVA – VISKAS DĖL KO MES EINAME Į KINĄ

  2007-11-03 16:12:03 

Tie, kam šis filmas nepatiko, žiūrėkit savo "bajavikus", kur kraujas tyška į visas puses ir vaikščiokit žeme sunkiais kasdienybės batais. O mes, tuo tarpu, leisim pailsėti savo dvasiai ir jausmams, paskraidyti medžių viršūnėmis ir pasidžiaugsime nuostabiu filmu, kur net ir netekties skausmas taurus ir be keršto.


KURSK  2004-10-16 11:27:30 

Geras filmas, su jausmais, graziais vaizdais ir puikiomis kovomis. Tik as nevirskinu tu visu kvailu skraidymu virs stogu ir mustyniu ore. Manes tai visai nezavi. Taciau puiki, jausminga pabaiga atperka tuos kvailus triukus ir bent kiek priartina filma prie realybes.


CITY  2004-05-30 16:10:26 

Pamaciau si filma visai neseniai. Vienas geriausiu mano matytu filmu, nors ir neesu (t.y. iki siol nebuvau) rytu kovos menu gerbejas. Puikus pavyzdys, kad geri filmai kuriami ne tik JAV ar Europoje. Kovu scenos tiesiog neitiketinos ir zavincios, nors ir nerealios, taciau cia ir yra visas zavesys. 10/10


XVIRUS  2003-07-28 12:37:28 

Tikrai puikus filmas, nuostabiai padarytas, tik nesutinku su tais kas sako kad spec-effektai is matricos, esu didelis rytietishku filmu fanas ir tokius spec-effektus maciau 10 metu senumo filmose :)


IRMAS  2002-11-15 11:52:43 

Niurus, nuobodus,beprasmis


HDD  2002-04-07 15:26:23 

Nesuprantu uzh ka tie oskarai. Daugiau 1 valandos zhiurejimo neishtempiau.


TIAMAT  2001-08-22 10:11:52 

Kaip iš filmo,laimėjusio Oskarą,tikėjausi daugiau.Rytiečių visai kita vaidybos technika,mums,pripratusiems prie holivudinio stiliaus atrodo kiek teatrališkai.Na bent jau herojai laksto sienomis įtikimiau nei


AISTIKE  2001-05-10 16:30:52 

Man keista, kad sis filmas beveik visoms panelems nepatiko, o vaikinai - atvirksciai, ji ivertino gerai. Turiu prisideti prie vyriskos puses - filmas puikus, seniai tokio gero nesu maciusi. Nesiginu, Matricos spec. efektai man tikrai patiko, o cia visgi esme buvo tikrai ne efektuose. Filmas juk apie dvasines zmogaus galias, meile, aistra ir visus kitus jausmus, kurie su tuo susije. Bet ne visiems gali patikti, sutinku.


KOMIX  2001-03-29 00:06:21 

Ir visdelto, kad ir kaip juokingai ir nemoksiskai buvo padaryti tie suoliai per stogus ir kabarojimasis po bambukus, as likau patenkintas.Labai geras ,nuotaikingas ir, sakyciau. labai rytietiskas filmas su labai rytietiska pabaiga.Puiki aktoriu vaidyba tiesiogiai proporcinga nevykusiems "angelu" skraidymams.Iki "Matricos" efektu kinieciams dar labai toli.


SATORI182  2001-03-27 14:06:49 

Šiaip filmas visai neprastas,bet visiskai nuotaika sugadino tie ju ilgieji suoliai - total shit! Nu blin, tokius suolius nuo sienu ir ant stogu as maciau 197..kelintu metu filme su dziakicianu, mano nuomone butu - 5,jei ne tie susikti suoliai(su virvem). Nemanau, kad savo techniniu igyvendinimu filmas nors kiek prilygsta matricai123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16119
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt