Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SĖLINANTIS TIGRAS, TŪNANTIS DRAKONAS (2000) 120 min.
Wo hu zang long  (Crouching Tiger, Hidden Dragon)
Kovinis nuotykių filmas pagal senovės Kinijos legendas T
Honkongas, JAV, Kinija, Taivanas
Kalba:  mandarinų
Titrai:  rusų kalba
Premjera Lietuvoje: 2001 02 02
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pagal senovės Kinijos legendas režisierius Angas Lee sukūrė nuostabaus grožio filmą-šedevrą, kuriame yra susipynę rytų kovos menai, aistringa meilė, klastinga išdavystė, tragiškas finalas ir specialieji efektai niekuo nenusileidžiantys superfilmui "Matrica". Juostoje vaidina populiariausi Azijos aktoriai Chow Yun-Fat ir Michelle Yeoh, kurie pasistengė pakeisti tradicinę savo išvaizdą. Stulbinančios choreografijos filme pasakojama apie magišką kardą, kurį pavagia Žudikas (-ė) ir jo mokinys (-ė). Garsusis karys Li Mubai'us ir jo mylimoji Yu Shu Lien privalo išsiaiškinti, kas slepiasi po juoda kauke, gali skraidyti ore kaip paukštis, yra įvaldęs fantastiškus kovos menų judesius ir apsiginklavęs originaliais ginklais bei užnuodytomis strėlytėmis.

Pats režisierius savo darbą apibūdina taip - "Protas ir jausmai su rytų kovos menais". Po šio filmo seanso jūs greičiausiai galvosite tik apie du dalykus. Pirmiausia, jums rūpės ar galėtumėte taip lengvai įlipti į medį, stovėti ant plonos šakos ir dar mojuoti kardu, taip gražiai šokinėti nuo vieno namo stogo ant kito, greitai perbėgti per ežerą, nušokti nuo didžiulės uolos į prarają ir likti gyvam (pastaba - jūs to padaryti tikrai negalite!!!). Antras dalykas, kuris neduos jums ramybės, bus - kaip kuo greičiau pasižiūrėti filmą dar kartą.

"Ang Lee jautriai sujungia dvi kultūras ir sukuria tai, ką dauguma kritikų pavadintų vienu geriausiu visų laikų filmu.”

Jack Matthews, NEW YORK DAILY NEWS

"Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas" yra laikomas pagrindiniu kandidatu į Oscaro ir Auksinio gaublio apdovanojimus geriausio užsienio filmo kategorijose. Filmas jau tapo hitu Kanų kino festivalyje, laimėjo publikos simpatijų prizą Toronto kino festivalyje..

GROŽIS, AISTRA, MEILĖ, KOVA – VISKAS DĖL KO MES EINAME Į KINĄ

WHAT  2001-03-26 13:04:59 

Shiaip ar taip shis filmas laimejo 4 Oskarus..


VAKAR?  2001-03-15 17:06:56 

Kinietiška matrica su 5 kg. gražių vaizdelių ir 20 kg. romantikos...


INSANE  2001-03-15 14:01:59 

Na ka gi, matau kad apibudinantieji shita filma ir tie kurie nuejo pazhiureti ir jiems nepatiko, pasirinko klaidinga vertinimo pobudi.Kas gi eina filmo, kurio pagrindinis akcentas vidine kova, zhiureti kaip aukshtai jie skraido. Tuom tik norima parodyti, kad ju noras laimeti ir aistros tokios stiprios, kad leidhzia atlikineti, net zhmogui neimanomus triukus, chia juk viskas hiperbolizuota, o jus stovite su liniuote ir matuojate kiek centimetru jis pashoko......ne taip nieko nebus. Nors kitu neklaidinkite, ishvis sunku kazhka vertinti 1 ar 5, taip tarsi norima ipirshta savo nuomone, nera jau jis toks blogas, bet zhinoma yra ir geresniu.Bet pazhiureti verta.


ANDRIUS  2001-03-10 05:43:53 

Labai, kartoju, labai grazus filmas nuostabios kulturos, sodraus vaizdo ir pasakiskos gamtos fone. Filme susipynusi meile, istikimybe, draugyste ir pasiaukojimas - tradicinio gerio atvaizdai, kuriems priespastatytas pyktis, kerstas, valdzia ir jega - tradicinis blogis. Subtiliame siuzete visa tai supinta i nepakartojama filmografijos kurini, kuriame egzotiskoje salyje, sprendziasi nepaprastu zmoniu likimai... Filme gausu puikiai surezisuotu draminiu elementu, specialiuju kovos efektu, puikiai suderinta muzika, nuostabi gamta. Sis filmas jokiu budu neturetu buti banaliai traktuojamas kaip "rytu kovos menu" filmas su "neitiketinomis ir nelogiskomis" kovu scenomis. Tai daugiau dramatiski momentai, nulemiantys, skatinantys tolesne ivykiu eiga, taciau filmo kontekste atskleidziantys kovotojo laisve ir meistriskuma judesiuose, mintyje, kas atitinka ju mokymo ideologija. Rekomenduociau pasiziureti visiems, kas vertina kino mena ir sugeba priimti filmo ideja tokia, kokia ja sukure rezisierius, nenagrinejant kung-fu technikos ypatumu ir pagristumo...


IRMIS  2001-03-05 13:59:43 

tiem kam nepatinka amerikietishki filmui, tegu paziuri kinieciu produkcija..:)


DOT  2001-03-05 13:59:43 

nuostabi muzika, nuostabus peizazai. Siek tiek erzino nerealoos skraidymai ar naivoos dialogai, bet siaip filmas paperka vidiniu intensyvumu ir ramybe.


  2001-03-05 13:59:43 

Ką galiu pasakyti? Pasaka paaugliams. Prieš 10 metų būtų buvęs `cool` filmas bet dabar - šlamštas. Tik tiek, kad per gerai išreklamuotas. Jei kas norite pasižiūrėti meninį kompiuterinį žaidimą - siūlau nueiti, nenusivilsite. O kas laukia realios kovos smarkiai apsigaus.


  2001-03-05 13:59:43 

Nuostabus filmas. Ivairialypis: kovos menu, filosofijos, dramos, nuotykiu, meiles elementai. Labai plastishkas, nuostabus vaizdai, puikus garsas. Turbut nepatiks tiems kurie akcentuoja "realuma" ir "logishkuma"


LINUTE  2001-03-05 13:59:43 

nu jei norit zhet shita filma, tai patariu to nedaryt. visiska nesamone. kovos scenos tokios nerealios kad net juokas ima. zhmones skraido ir t.t. o turinio ishvis nera. visiskai nevertas ji ziureti filmas


......  2001-03-05 13:59:43 

Ka gi, nuejau, pazhiurejau, ir nusivyliau...tokio prasto filmo jau seniai nesu machiusi..siuzhetas gana lekshtas ir nuobodokas, visishkai neintriguojantis ir neidomus. Kovos scenose per daug skraidymu, kurie yra labai prastai padaryti, zhodzhiu per daug nerealumo. Lyginti shi filma su matrica tiesiog neimanoma, nes net kovu efektai prastai ishdirbti ir nerealus, o matricos efektai atlikti profesionaliai. Zhodzhiu tikrai prastas filmas.123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16117
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt