Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SĖLINANTIS TIGRAS, TŪNANTIS DRAKONAS (2000) 120 min.
Wo hu zang long  (Crouching Tiger, Hidden Dragon)
Kovinis nuotykių filmas pagal senovės Kinijos legendas T
Honkongas, JAV, Kinija, Taivanas
Kalba:  mandarinų
Titrai:  rusų kalba
Premjera Lietuvoje: 2001 02 02
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pagal senovės Kinijos legendas režisierius Angas Lee sukūrė nuostabaus grožio filmą-šedevrą, kuriame yra susipynę rytų kovos menai, aistringa meilė, klastinga išdavystė, tragiškas finalas ir specialieji efektai niekuo nenusileidžiantys superfilmui "Matrica". Juostoje vaidina populiariausi Azijos aktoriai Chow Yun-Fat ir Michelle Yeoh, kurie pasistengė pakeisti tradicinę savo išvaizdą. Stulbinančios choreografijos filme pasakojama apie magišką kardą, kurį pavagia Žudikas (-ė) ir jo mokinys (-ė). Garsusis karys Li Mubai'us ir jo mylimoji Yu Shu Lien privalo išsiaiškinti, kas slepiasi po juoda kauke, gali skraidyti ore kaip paukštis, yra įvaldęs fantastiškus kovos menų judesius ir apsiginklavęs originaliais ginklais bei užnuodytomis strėlytėmis.

Pats režisierius savo darbą apibūdina taip - "Protas ir jausmai su rytų kovos menais". Po šio filmo seanso jūs greičiausiai galvosite tik apie du dalykus. Pirmiausia, jums rūpės ar galėtumėte taip lengvai įlipti į medį, stovėti ant plonos šakos ir dar mojuoti kardu, taip gražiai šokinėti nuo vieno namo stogo ant kito, greitai perbėgti per ežerą, nušokti nuo didžiulės uolos į prarają ir likti gyvam (pastaba - jūs to padaryti tikrai negalite!!!). Antras dalykas, kuris neduos jums ramybės, bus - kaip kuo greičiau pasižiūrėti filmą dar kartą.

"Ang Lee jautriai sujungia dvi kultūras ir sukuria tai, ką dauguma kritikų pavadintų vienu geriausiu visų laikų filmu.”

Jack Matthews, NEW YORK DAILY NEWS

"Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas" yra laikomas pagrindiniu kandidatu į Oscaro ir Auksinio gaublio apdovanojimus geriausio užsienio filmo kategorijose. Filmas jau tapo hitu Kanų kino festivalyje, laimėjo publikos simpatijų prizą Toronto kino festivalyje..

GROŽIS, AISTRA, MEILĖ, KOVA – VISKAS DĖL KO MES EINAME Į KINĄ

  1970-01-01 02:00:00 

Ką galiu pasakyti? Pasaka paaugliams. Prieš 10 metų būtų buvęs `cool` filmas bet dabar - šlamštas. Tik tiek, kad per gerai išreklamuotas. Jei kas norite pasižiūrėti meninį kompiuterinį žaidimą - siūlau nueiti, nenusivilsite. O kas laukia realios kovos smarkiai apsigaus.


  1970-01-01 02:00:00 

Nuostabus filmas. Ivairialypis: kovos menu, filosofijos, dramos, nuotykiu, meiles elementai. Labai plastishkas, nuostabus vaizdai, puikus garsas. Turbut nepatiks tiems kurie akcentuoja "realuma" ir "logishkuma"123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16118
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt