Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KOVOS LAUKAS: ŽEMĖ (2000) 117 min.
Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000
Fantastinis veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 02 09
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pasiruoškite mūšiui… Žemėje po 1000 metų.

Žmonės – bjaurūs gyvuliai. Žmonės – pagarbos neverti vergai… Sveiki atvykę į Žemę po tūkstančio metų!

Tai, kas kažkada buvo mūsų namais, dabar atrodo niūriai – garsiausi pasaulio miestai visiškai sugriauti, pasaulis skendi šiukšlių, purvo ir nuolaužų rūke. Tie, kurie išgyveno po karo su ateiviais, primena barbarus. Jie beveik pamiršo, kuo buvo jų protėviai – Žemės gyventojai sugrįžo į primityvią bendruomenę, nuo kurios kadaise galbūt prasidėjo pirmieji sąmoningi mūsų žingsniai į civilizaciją.

Karingų ateivių Saiklosų rasei Žemė šiandien tėra naudingų išteklių telkinys. Žmonės – padarai, kurie galėtų padėti tuos išteklius susirinkti. Saiklosai nekantrauja, kada tai įvyks – tuomet bus galima dingti iš visų užmiršto Visatos kampelio ir sunaikinti kadaise Žydrąja vadintą planetą.

Tačiau Žemėje atsiranda herojus, kuris primins paskutiniams žemiečiams jų šlovingą praeitį. Jis pakvies ir ves juos į kovą už ateitį… Pasiruoškite žūtbūtiniam mūšiui 3000-aisiais!

* * *

Fantastinis nuotykių filmas “Battlefield Earth” – L.Rono Hubbardo to paties pavadinimo fantastinio bestselerio ekranizacija. Beje, knygos autorius – žmogus, įkūręs sientologų bažnyčią, kuriai priklauso ir Holivudo žvaigždė John Travolta. Jis jau 15 metų svajojo perkelti į ekraną vieną iš L.R.Hubbardo kūrinių. Kaip ir juodaodis Forest Whitaker, filme “Battlefield Earth” jis įkūnijo žaliaakį monstrą ateivį, kuris turi susikauti su atkakliu žemiečiu Džoniu Taileriu, suvaidintu jaunojo B.Pepperio. Beje, ateivių kostiumai ir veido grimas toks įspūdingas, jog garsiuosius aktorius greičiausiai net ne iš karto pažinsite!

“Tai neįtikėtinais efektais pritrenkiantis veiksmo filmas. Bet aš manau, jog juosta taip pat yra metafora. Juk tai ta pati situacija, kurioje gyvename šiandien – žmonijai prasideda naujo tūkstantmečio era. Tik filme ji pakylėta jau į kosminę sferą, nors į svarbiausius klausimus kiekvienas žmogus atsakymus vis tiek privalo rasti ne ten, o savo viduje”
filmo režisierius R.Christianas

DJEASYD  2001-06-05 10:35:05 

Ishpusta reklamine kampanija,bet filmas neprastas ir nieko daugiau.Nors ir daug efektu ,bet sudare gana statishko veiksmo ispudi.


ANDRIUS  2001-03-17 10:59:53 

Šis filmas - vienas iš geriausių šitame žanre. Jame galima rasti ne tik labai daug įvairiausių kompiuterinių spec. efektų, bet ir gilių filosofinių mincių. Be to, labai džiugina aktorių sudėtis bei puiki vaidyba. Visiems geros fantastikos megėjams siūlyčiau šį filmą (beje, pats žiurejau šį filmą 4 kartus)


DOMAS  2001-03-05 13:59:44 

Filmas yra tikrai prastas... Daviau jam 2 balus vien tik už spec.efektus, daugiau tame filme nieko nėra. Šis filmas man primine kiek anksčiau rodytą „VIRUSAS“. Tiems, kam patiko „VIRUSAS“ turetu patikti ir šis, o kam ne, tiems rekomenduoju pataupyti pinigus.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6952
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt