Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DEVYNI JARDAI (2000) 98 min.
The Whole Nine Yards
Kriminalinė komedija
JAV, Kanada
Premjera Lietuvoje: 2001 02 23
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Į pačią priemiesčio širdį ką tik atsikraustė
samdomas žudikas su didele širdimi…
Gal reikia “pašalinti” kaimyną?

Dantistas Nikolas “Ozas” Ozeranskis (Matthew Perry) gyvena ramiausioje pasaulio vietoje – Monrealio priemiestyje. Jis visais atžvilgiais normalus vyrukas – na, gal išskyrus tuo, jog maniakiškai mėgsta blizginti dantis… Deja, amerikietis Nikolas absoliučiai netinka į poras savo temperamentingai, atkakliai ir beatodairiškai žmonai Sofi (Rosanna Arquette), dėl kurios net atsikraustė gyventi į Kanadą. Tačiau kas galėtų patikėti, jog mūsų herojaus žmonelė nekenčia taip smarkiai, jog mielai jį nudėtų?

Lyg tyčia, į priemiestį atsikrausto naujas kaimynas – pagarsėjęs Čikagos gangsteris Džimas “Tulpinis” Tadeskis (Bruce Willis). Nikolas – šokiruotas, jo žmona – susižavėjusi. Bet ne – Sofi nežada samdyti Tadeskio “pašalinti” savo vyrą, juk jis – žinomas “žudikas aristokratas”. Užtat ji įkalbės Nikolą, kad šis vyktų į Čikagą ir praneštų vietiniams mafioziams, kur slepiasi garsusis “kileris” – jie su Tadeskiu turi savų sąskaitų… O vyrukai, kurie apie savo kaimynus ir jų priešus žino per daug, retai lieka gyvi.

Bet Čikagoje reikalai staiga įsisuka į nebesustabdomą karuselę. Per juodaodį galiūną patikėtinį (Michael Clarke Duncan) Nikolas ne itin maloniai pristatomas mafijos bosui Janiu Gogolaku (Kevin Pollak), kuris akimirksniu jėga įtraukia “per daug” žinantį dantistą į organizuojamą jo kaimyno Tadeskio namo “desanto” akciją. Tiesa, Nikolas spėja artimai susidraugauti su Sintija (Natasha Henstridge) – nuostabia moterimi, kuri yra… Džimo “Tulpinio” Tadeskio žmona!

* * *

“Kartais aš pavargstu nuo milžiniškų veiksmo juostų, - sako “kietas riešutėlis” Bruce Willis, ne kartą kine išgelbėjęs motulę Žemelę, - tuomet mėgstu nusifilmuoti kino filme, kuriame galiu iš tolo pažvelgti į savo vaidmenis. Pavyzdžiui, Džimas Tadeskis – tikras “užkietėjęs” gangsteris. Juk aš dievinu kriminalines komedijas”.

Holivudo žvaigždė Bruce Willis taip norėjo vaidinti šiame filme, jog net atsisakė savo įprasto honoraro, be to, pats pakvietė režisierių ir visus aktorius. O šie filme smagiai griauna ne tik įprastus savo aktorinius, bet ir visus gyvenimiškus stereotipus: septyniolikos žmonių žudikas – tikras džentelmenas, dailios dantisto asistentės svajonė – tapti samdoma žudike!..

ZXZ  2003-07-15 22:59:20 

npassakyciau kad tai tipiska amerokonu komedija, geras scenrijus, geri aktoriai, pora juokingu vieteliu. neblogas filmukas


ZXZ  2003-07-15 22:59:20 

npassakyciau kad tai tipiska amerokonu komedija, geras scenrijus, geri aktoriai, pora juokingu vieteliu. neblogas filmukas


<KRISA>H@CKER  2003-04-05 01:47:04 

Wienas ish mano geriausiu matytu filmu. Paprasta komedija, juokingos situacijos na ir neblogia aktoriai: Bruce Willis ir Matthew Perry. Scenarijus ne super geras, tachiau ishbaigtas. Kas nematet, bootinai pazhiurekit, wistiek dar rodys per LNK kelis kartus ;)


KEEFA  2002-06-29 17:04:56 

nesuprantu tu zmoniu kurie spjaudesi po sio filmo, kuo jums briuso role neitiko?mazai snukiu dauze??taigi komedija cia, ir mano manymu nebloga.Labai patiko siuzetas,iki galoislaikyta intriga, paprastas ir juokingas humoras, na ir Metju Peris of course:)


MARINE  2001-05-17 20:37:00 

tikraj geras filmas . ........ neblogas siuzhetas nu vienu zhodzhiu ir williso role nebloga ir pabajga lajminga ......... kaip senas geras filmas


REDA  2001-05-15 08:04:35 

Komiskas, lengvas ir tikrai geras filmas.


VIKA  2001-03-24 22:25:25 

Atsargiai, siulau neapsigauti entueziastingai sukiais:" puikus, fantastiskas nerealus". Tai filmukas, neturintis ne vienos stiprios puses- ne vienos. Net wilis ui nedave pasireikst9 kuriu velniu jis sutiko ten vaidinti?). Zodziu 2 balai ne vienas, nes nepasidare bloga isejus, kaip po as, kitas as ir Irena


FAJE  2001-03-22 13:46:38 

man tai laaaabai patiko. kazkaip pradejo geras komedijas i Lietuvele vezti.


JERICHO  2001-03-19 15:17:13 

nesuprantu kas shiame filme gali patikti... visishkai nejuokinga, bloga vaidyba ir scenarijus lygus 0...


EGLE  2001-03-18 18:39:27 

Filmas "Devyni jardai" yra nerealus!!!12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11811
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt