Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BŪK KAIP TITANAS (2000) 113 min.
Remember The Titans
Sportinė drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 02 09
Kino platintojas: BDG Filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

"Graiku mitologijoje titanai buvo didesni už dievus - jie valdė savo Visatas turėdami absoliučia galia. Šitas laukas šįvakar yra mūsų Visata. Valdykime ji kaip titanai!" - šie uždegantys žodžiai priklauso aktoriaus Denzelio Washingtono personažui filme "Buk kaip titanas". Denzelis Washingtonas vaidina treneri.

"Buk kaip titanas" yra pirmasis prodiuserio Jerry Bruckheimerio ir "Walt Disney Pictures" studijos bendras projektas. Šis filmas aukština sportinę dvasią ir užsispyrimą siekiant savo tikslo. Denzelio Washingtono herojaus credo: "Mes busime puikus kiekviename žaidimo faktoriuje!" Tačiau ar labai lengva tai pasiekti? Šis filmas yra paremtas tikro gyvenimo istorija.

"Buk kaip Titanas" susilaukė milžiniškos sėkmes už Atlanto. Filmo kūrimo darbams išleidus 30 mln. JAV doleriu, jis surinko net 115 mln. JAV doleriu pajamas.

KRITIKAS  2001-03-05 13:59:44 

Šiaip prieš eidamas į filma perskaičiau beveik visų mūsų gerbiamų "kino žinovų" nuomones. Išvada aiški - filmas siaubingas ir ner ten į ką žiūrėti. Pažiūrėjau. Lietuva yra kaimų kaimas: premjeroje sėdejome aštuoniese. Be abejo, kažkokie gradauskai staiga nusprendžia, kad filmas apie amerikietišką futbolą ir rasinę diskriminaciją - V nashei strane sexa NET. Žmonės neina. Bet juk filmas iš tikrųjų apie komandą, komandos dvasią ir netgi kai kas sako apie šiltus žmogiškus santykius. Sutinku, kad filmas banalokas ir daug maž sukurptas pagal visus holivudiškus standartus. Bet nevisai. Nevisai happy endas. Nesakau, kad filmas spaudžia šykščią vyrišką ašarą, bet iki to visai netoli. Galima dabar net sakyti: šito moterys nesupras. Te atleidžia man Burneikienė. Pažiūrėkite šį filma, nes: 1. Jame tikrai yra neblogų bajeriukų (pradedant "Is football fun?" dialogu) ir sparnuotų frazių. 2. Jei kada žaidėtė "nors šachmatais arba dartais" jums tikrai patiks - mažytis pasakojimas apie komandos dvasią, kaip tai banaliai beskambėtų. 3.Jei jūs nors trumpai gyvenote kur nors kitur nei mūsų kaime - aktualiomis pasirodys ir dviejų rasių sugyvenimo problemos. 4.Jei esate nors kiek sentimentalus, patiks kai kurie žmonių elgesio epizodai ir motyvai (nors tiesą sakant ne itin įtikinami, bet vis tike neblogi). 5. Jei jums patinka vunderkindų vaikų vaidyba - tikrai patiks trenerių dukrų vaidyba. Žodžiu broliai artojai - filmas ne apie amerikietišką futbolą tiek, kiek "Titanikas" ne apie gelbėtojų komandų veiklą, tiek, kiek RAMBO ne apie rytų kraštų tyrinėjimą.] Eikit ir žiūrėkit.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8230
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt