Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KO NORI MOTERYS (2000) 126 min.
What Women Want
Komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 03 09
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jeigu vyras visada žinotų, ko nori moterys, pasaulis būtų po jo kojomis

Nikas Maršalas (M.Gibsonas) - vidutinio amžiaus vyras, išsiskyręs su žmona (Lauren Holly) ir smarkiai atitolęs nuo savo penkiolikmetės dukros (Ashley Johnson). Jis įžūlus karštagalvis, ekstremalių pažiūrų vyrukas, niekinantis silpnosios lyties protinius sugebėjimus, tačiau niekuomet neatsisakantis jų grožio teikiamų malonumų… Tokie moka apžavėti moteris, tačiau greitai iš jų lūpų išgirsta “diagnozę”: “Nesugyvenamas”. Arba: “Tu niekuomet nesiklausai, ką aš sakau”.

Tačiau vieną naktį viskas pasikeičia… Nikas Maršalas netikėtai pradeda GIRDĖTI, ką mąsto moterys. Ir ne tik viena – visos, su kuriomis jis susitinka! Pradžioje jį pribloškia užgriuvusi “slapta informacija”, bet greitai vyrukas suvokia, jog sugebančiam skaityti mintis suvilioti gražuoles bus dar lengviau. Koks vyras nenorėtų žinoti, ko labiausiai trokšta moteris? Kokiai moteriai nepatiktų vyras, kuris visuomet žino, ko ji labiausiai nori?

Nors iš pradžių nusprendęs savo stebuklingą talentą panaudoti prieš naująją viršininkę Darsi MakGvair (H.Hunt), užėmusią jo trokštamą postą, kuo toliau Nikas gilinasi į šios moters mintis, tuo labiau jis… ĮSIKLAUSO. Ir kuo labiau Nikas klauso, tuo gilesnę ir tyresnę trauką šiai moteriai jaučia…

“Ko nori moterys” – Holivudo superžvaigždės M.Gibsono debiutas romantinės komedijos žanro filme. 44-erių metų dviejų “Oskarų” laureatas (už 1995-ųjų “Narsiąją širdį” Melas įvertintas kaip filmo prodiuseris ir režisierius) ir Holivudo superžvaigždė, prieš tai už vaidmenį “Patriote” susižėręs 25 milijonus dolerių, M.Gibsonas mielai sutiko vaidinti vos vieną filmą (1998-ųjų komediją visai šeimai “Spąstai tėvams”) susukusios režisierės N.Meyers romantinėje komedijoje “Ko nori moterys”. Nors M.Gibsonas labiausiai išgarsėjo kaip idealus veiksmo filmų herojus (“Pakvaišęs Maksas”, keturios “Mirtino ginklo” dalys”, “Sąmokslo teorija”, “Išpirka”), nepaprastai palankiai buvo įvertinti ir jo režisuoti filmai – debiutinė 1993-ųjų drama “Žmogus be veido” ir ypač – 1995-ųjų istorinis epas “Narsioji širdis”. Abejuose juostose Melas sukūrė ir pagrindinį vaidmenį. Bet atrodo, kad 2000-ieji aktoriui ir režisieriui yra vieni sėkmingiausių metų: vien Amerikoje “Patriotas” surinko daugiau nei 100 milijonų dolerių, per tą pačią kartelę peršoko ir “Viščiukų maištas”, kurio pagrindiniam personažui M.Gibsonas paskolino savo balsą, į populiariausių gretas per Kalėdų šventes šovė “Ko nori moterys”. Nors pastarajame filme jo partnerė ir meilės objektas – populiarioji Helen Hunt, už vaidmenį 1997-ųjų komedijoje “Kaip bus, taip gerai” gavusi “Oskarą”, realiame gyvenime Melas yra pavyzdingas vyras ir tėvas – jis jau dvidešimt metų vedęs tą pačią moterį, kartu augina net septynis vaikus. Tiesa, su filmo personažu jį sieja tie patys “politiškai nekorektiški” išpuoliai. Dėl neapgalvotų juokelių M.Gibsonas jau yra užsitraukęs gėjų ir lesbiečių asociacijos neapykantą, jis radikaliai pasisako prieš skyrybas ir abortus.

Beje, į klausimą, ar jis pats žino, ko nori moterys, australų kilmės aktorius linksmai atsako: “Freudas tai aiškinosi visą gyvenimą, nors taip ir mirė nesužinojęs. Po dvidešimties santuokos metų aš tik pradedu suprasti vienos moters norus. Manau, atsakymas yra maždaug toks: pokalbis arba šokoladas”.

Jis gali išgirsti kiekvienos moters mintis. Pagaliau… vyras klausosi.

DJ SPIRIT  2005-01-10 19:30:32 

Visai nieko, Gibsonas savo role normaliai atliko... Daug bairiu, idomus siuzetas, bet visdelto nepaliko didelio ispudzio


ARABELLA  2002-06-26 17:55:15 

Paziureti idomu..nors mano manymu pagrindiniam vaidmeniui labiau tiktu Eddie Murphy..komedijoms tokio tipo jis lyg gimes..ir mimikos bei gestikuliacijos jo juokingesnes...


FREJA  2001-07-08 22:54:00 

Na, tai nera geriausia komedija, kokia man teko matyti. Galeciau pasakyti, kad gale filmui pasibaigus, supratau, jog jis buvo visai neidomus. Viska galima numatyti is anksto (vos perskaicius nediduka anonsa). O vertas jis sio to tik del aktoriu, bei filmo vidurio, kai Melas G. skaito moteru mintis,cia buvo is ties juokinga.


RENCAS IS ARGUSO  2001-06-05 15:24:50 

Pats tas filmas jeigu neturi kur nueiti su pana o nori smagiai praleisti laika, be to garso takelis visai neblogas...


MORKA  2001-05-03 21:17:59 

paprastas juokingas filmas apie meile ir "pasikelusius" vyrus. pakelia nuotaika.


?IVIL?  2001-04-09 11:06:01 

Nors filme nera gilios prasmes, bet atsipalaiduoti jis tikrai padeda


MAX  2001-04-02 22:58:58 

Normalus komeciskai tvarkingas komedijinio zanro filmukas su visais reikalingais atributais. Buvusiu (ir galbut esame) sekso simboliu M.Gibsonu , "ant bangos" H.Hunt, filmas ilgas, kad uzdirbti galetu kino teatrai, negruzinantis, kad tiktu JAV publikai, su juokeliais nuotaikai pakelti, kalbantis apie seimos problemas, kad galima butu siulyti vaikuciams, "kietas" pirmaplanis vyras, kad "auksinis jaunimas" turetu su kuo tapatintis. Neapsieita be "amerikietiskos svajones" parodymo. Zodziu holivudinis stereotipinis filmukas, kuris net ir gejams patinka. Zodziu ziurekit ir svarbu musu pinigai butu kinoteatro kasoj. As kine filmu nelabai ziuriu, nors i kai kuriuos gerus nueinu pries tai atsisiuntes is ineto - isvengi konfuzo ir efektus pamatai. C YA.


ZBYGNIA  2001-03-28 18:10:27 

pramusha ;)


MANTAS  2001-03-28 12:03:31 

Duodu tris balus uz filma apskritai.Nors buvo momentu kai isgriuvau is kedes beziuredamas.


VIDAS  2001-03-27 15:12:45 

Filmo idėja gera, aktoriai geri, bet nepalieka įspūdis, kad scenarijui kažko trūksta. Visai neaišku kam buvo reikalingi tie persirenginėjimai moterimi ir nagų lakavimas (net du kartus). Atrodė daugiau kvaila, nei juokinga. Daug įdomiau skamba iš homofobo M. Gibsono lūpų prisipažinimas jog jis gėjus. Finalas tipiškai holivudiškas, bet neabejoju, kad kitokio ir būti negalėjo. Sentimentai tiesiog liejasi per kraštus, bet turbūt to ir nori moterys.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14091
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt