Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NEPALAUŽIAMASIS (2000) 107 min.
Unbreakable
Psichologinis trileris
JAV
Kino platintojas: BDG Filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Vienu sėkmingiausių 2001-ųjų metų filmu Lietuvos kino teatruose taps “Nepalaužiamasis”. Šiame ilgai lauktame psichologiniame trileryje pagrindinį vaidmenį atlieka legendinis Holivudo aktorius Bruce’as Willisas (“Armagedonas”, “Šakalas”, “Kietas riešutėlis”).

Jis vaidina po traukinių katastrofos vienintelį likusį gyvą žmogų: dešimtys žmonių žuvo, o šis liko be menkiausio įdrėskimo ir šios katastrofos dėka apie save sužinos daug neįprastų dalykų.

Kartu su Bruce’u Willisu filme “Nepalaužiamasis” vaidina dar viena ryški kino žvaigždė - Samuelis L. Jacksonas. Šis aktorių duetas kartu filmavosi pirmą kartą nuo “Kieto riešutėlio 3” (Die Hard 3) pasirodymo 1995 m.

Intriguojanti ir pilna paslaptingumo juosta “Nepalaužiamasis” patiks gausiems “Šeštojo pojūčio” (The Sixth Sense) gerbėjams, nes abi šias juostas kūrė gerai užsirekomendavęs režisierius M. Nightas Shyamalanas.

Kino kritikų teigimu, 40 mln. JAV dolerių biudžeto “Nepalaužiamasis” yra vienas įspūdingiausių visų laikų psichologinių trilerių ir, be abejo, vienas sėkmingiausių 2001 metų filmų pasaulyje bei Lietuvoje.

DARKA  2001-03-05 21:55:34 

Manau sis filmas gana flegmatiskas, truksta veiksmo ir sudominimo. O filmo pabaiga, tai primena filmuku skirtu vaikams siuzeta. Tik skiriasi tuo, kad vaikams filmukuose yra kovojama tarp gerieciu ir blogieciu, o cia issiaiskinama, kas gerietis, o kas blogietis.


AKVILE  2001-03-05 21:47:45 

Vienu zodziu (mazu vaiku sikaliukai) jei turit vaiku tai nuveskit juos paziureti si filma (dar galesit paziureti i izymu aktoriu)12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12000
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt