Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MEKSIKIETIS (2001) 123 min.
The Mexican
Nuotykių komedija
JAV, Meksika
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
1 Video klipas (15 MB, .mov formatas) (QT Player)
2 Video klipas (mov formatas)

Nusikaltėlių pasaulyje sklando gandai apie paslaptingą, beprotiškai brangų ir mistinį pistoletą, kurį visi vadina "Meksikiečiu". Niekas tiksliai nežino, iš kur atsirado šis pavadinimas, bet paslapčia įtaria, kad ginklo reikia ieškoti kaimyninėje Meksikoje. Tik nežinia, kas ką aplenks, kas ką apgaus – kuris pirmasis paims jį į rankas.

Žinoma, tai jaudina ir gerai žinomą nusikaltėlį Džerį Velbachą (akt. Brad'as Pitt'as). Antikvarinių meno kūrinių kolekcionierius bei patyręs vagišius puikiai suvokia šio ginklo vertę. Iš kalėjimo neseniai išėjęs jaunuolis dėl Meksikiečio pasiryžęs padaryti bet ką. Netgi visiems laikams mesti nešvarius darbelius ir pradėti sąžiningą gyvenimą, koks labai patiktų jo mylimajai Samanta (akt. Julia Roberts). Juk kiekviena nusikaltėlio mergina šventai tiki, kad vieną dieną JIS pasikeis…

Samantos visai nevilioja trankytis po smėlėtus Meksikos kaimus ir ieškoti to mistiško "Meksikiečio". Todėl ji iškelia ultimatumą: aš arba Meksikietis. Džeris turi pasirinkti, kur jis keliaus: kartu su mylimąja į Las Vegasą, kur galės smagiai ir romantiškai linksmintis, rizikuodamas patekti į kerštingo mafijos boso rankas ar į Meksiką… kur, galbūt, suras pistoletą ir greitai praturtės, tačiau akimirksniu nutrauks santykius su Samanta. "Meksikietis", apie kurį jis taip aistringai svajoja, ar Samanta, kurią jis taip stipriai myli. Džerio galvoje tikras pragaras.

Pasitaręs su tėvu (akt. Gene'as Hackman'as), jaunuolis apsisprendžia. Ir iškeliauja jis į "muilo operų" tėvynę Meksiką. Jo dideliai nuostabai, smėlėtuose kaimuose ilgai sugaišti neteko. Meksikietį jis surado greitai… O Samanta išvyksta į Las Vegasą. Čia istorija galėtų ir baigtis. Galėtų, bet viskas dar tik prasideda! Samanta dar nežino, kad ją seka du žudikai, kuriuos nusamdė dvi visai skirtingos mafijos grupės. Patenkintas ir laimingas Džeris pradeda galvoti kaip čia pervežti "Meksikietį" per valstybinę sieną, bet netrukus įsitikina, kad mistiškas ginklas yra prakeiktas. Jeigu jį turi savo rankose, tai gali būti tikras, kad blogiausi dalykai gyvenime pasikartos dar blogesnėmis aplinkybėmis ir pasekmėmis… Jis nusprendžia paskambinti savo mylimai draugei. Taip Džeris sužino baisią žinią. Samanta - pagrobta įkaitė. Ji pateko į mafijozo Lerojaus (akt. James'as Gandolfini) rankas, kuris turi su Džeriu senų sąskaitėlių. Nuo šio nusikaltėlio ištrūkti neįmanoma. Grėsmingas, didelis ir plikai nusikirpęs nusikaltėlis gudrauja. Jis netikėtai pasirodo labai jausmingas. Samantai jis pataria, kaip ji galėtų pagerinti santykius su savo vaikinu. Tačiau klastingam mafijos tėvui visai ne meilė rūpi...

GALINUTE  2002-07-08 09:55:54 

Manau filmas neblogas. Patinka veiksmas romantika ir komiskumas. manau kas nemate vertetu nueiti pvz i Akropolio kina uz 1 lita! geras pasiulymas!


FELICITY  2002-05-01 20:39:15 

Filmas nuostabusssss.Noriu ziureti dar ir dar ir dar ir dar....Apskritai yra nelabai daug geru filmu,taciau sitas tikrai puikus.


EDMONDA  2001-07-13 16:54:20 

nu mano manymu sis filmas nuostabus nu tesiog fantastyk julia roberts nuostabiai vaidina o bradas pitas tai nu ka as zinau taipat labai fainai vaidina .


SPYGLE  2001-06-10 16:14:07 

puse bedos.... siaip neturint ka veikt eiti galima.. bet tie kurie paskutines babkes atiduoda sitam filmui pamatyti, verciau patarciau neit i filma ir babkes isleisti kokiam nors kitam filmui kad ir pvz.:


ANGRY  2001-06-05 11:50:16 

Sunervavo prasta vaidyba, Julios Roberts dirbtiniu grimasu stambiu planu geriau butu nefilmave. Ne ka geresne ir Pito vaidyba. Nuvalkiota geju siuzetine linija.


MERSAS  2001-05-27 16:56:35 

Nevertas dėmesio net kaip lengvo siužeto ir gilaus mąstymo nereikalaujanti filmas! Nepadeda net įžymus aktoriai, nes filme įdomiausi yra šuo (nesupratau ką jis ten veikė) ir žudikas gėjus (del situacijų susijusiu su juo, buvo galima kelis kartus nusišypsoti). Šiam kinui skirtus pinigus panaudokite kitiems tikslams !!!


FIRE  2001-05-22 13:51:47 

fantastiskas pilmas!!! Ideja ne originali - primena "Lok, stauk arba sauk". Irgi apie ginklus bei pilna nesusipratimu. Bet vien Bredas Pitas ko vertas!!!! ...mmmmmm... :)~ Labai patiko Mexikos vaizdai, spalvos, patiko netiketi pilmo posukiai. Pvz. pirma karta matau, kad zudikas butu gejus :) Ir muzika pilme labai liux. Vienzo, verta pamatyti


3AH03A  2001-05-22 05:38:12 

Nieko gero neisejo is filmo su mazu biudzhetu . . . Scenariujus nekoks, jokiu spec.efektu. Labai daug dialogu apie filosofinius dalikus. Net sie aktoriai ne padejo. Kas nores ziureti filma, tegu paima pagalve - tikrai bus naudinga ;)


GUDRUTIS  2001-05-19 11:37:14 

Filmukas, kuris greitai uzsimirsta- tai toks jo apibudinimas. Blogai- idiotiski pokalbiai, ar gali buti Brad Pitt blogas berniukas, aisku kad ne, ir dar ta tupa meksikietiska istorija apie pistoleta. Gerai - faina Julia, keli seni holivudiski bajeriai ir meksikietiskas sviesaforas ( ji matysite kokius 8 kartus). Siaip isgerkite tekilos pries si filmuka...


HAROLDAS  2001-05-17 12:07:56 

Šis filmas yra neblogas12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12741
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt