Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NARKOTIKŲ KELIAS (2000) 147 min.
Traffic
Kriminalinė drama
JAV
Kino platintojas: Amfiteatro filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Naujausias garsaus režisieriaus Steven’o Soderbergh’o (“Seksas, melas ir vaizdajuostės”, “Kafka”, “Erina Brokovič”) filmas “Narkotikų kelias” – tai intriguojanti, įtampos kupina kriminalinė drama, kurioje meistriškai ir realistiškai atskleidžiami narkotikų kontrabandos užkulisiai. Kartą stojus į šį kelią, sunku pasukti atgal. Niekam nepavyks išsisukti “švariam”… Kultinio britų televizijos serialo motyvais sukurtą “Narkotikų kelią” sudaro trys persipinančių siužetų novelės, trys dramatiškos žmonių, vienaip ar kitaip susijusių su kokaino kontrabanda į Jungtines Amerikos Valstijas, istorijos.

Gausybe įvairiausių apdovanojimų įvertintas “Narkotikų kelias” tapo (kas labai retai atsitinka!) ir kritikų, ir kino žiūrovų favoritu visame pasaulyje. Juosta nominuota “Oskarams” net penkiose kategorijose (Steven’as Soderbergh’as - už geriausią režisūrą, “Sidabro lokiu” Berlyno kino festivalyje jau apdovanotasis aktorius Benicio Del Toro - už geriausią antraeilį vyro vaidmenį, o taip pat juostos kūrėjams gali būti įteiktos “Oskaro” statulėlės už geriausią metų filmą, už geriausią montažą ir už geriausią scenarijų, sukurtą pagal anksčiau publikuotą kūrinį).

Be kultinio Benicio Del Toro (“Baimė ir neapykanta Las Vegase”, “Tegul kalba ginklai”), filme vaidina Michael Douglas (“Volstrytas”, “Žaidimas”, “Romanas su brangakmeniu”), Don’as Cheadle’as (“Velnias mėlyna suknele”, “Bugio naktys”, “Šeimos galva”), Dennis’as Quaid’as (“Vidinė erdvė”, “Dažnis”, “Šiuolaikiniai gladiatoriai”), Catherine Zeta - Jones (“Zoro kaukė”, “Spąstai”, “Šmėklos”, “Visos jos tokios”), Luis’as Guzman’as (“Karlito kelias”, “Bugio naktys”, “Kaulų kolekcionierius”, “Magnolija”), Amy Irving (“Išnarstytas Haris”), Miguel’is Ferrer’as (“Robotas policininkas”, TV serialas “Tvin Pyksas”) ir kt. Beje, tai - pirmasis filmas, kuriame garsieji jaunavedžiai M.Douglas ir C.Zeta - Jones vaidina kartu. Aktorė juostoje vaidino jau būdama nėščia, todėl teko kiek pakeisti scenarijų - C.Zeta - Jones herojė - narkobarono Karloso Ajalos žmona Helena - filme taip pat tapo nėščia, nors pagal pradinį scenarijaus variantą ji jau turėjo būti dviejų vaikų motina.

GIEDRE  2001-12-04 02:39:37 

Liux filmas, vienas is tu kurie palieka ispudi net po ilgo laiko tarpo. Kada Kaune bus? noriu dar karta pamatyt


JONAS  2001-11-19 01:23:18 

Tikrai geras filmas apie narkotiku pasaulio uzkulisius. Nera moralo, tai viena is teigiamu pusiu, geram filmui nereikia moralo. Verta pamatyti.


BAMBA  2001-08-09 13:35:47 

Ispudingas filmas. Tikrai sukreciantis ir skatinantis apie daug ka pagalvoti. Mielai paziureciau dar karta...


DONIS  2001-06-29 19:44:11 

Idomus filmas. Truputi liudnas, bet verta paziureti. Taip gyvenime buna, tai tiesa!!!


NESVARBU  2001-06-23 17:43:17 

Nu visishkai nuobodus ir levas filmas. Prasedi daugiau kaip dvi valandas ir pasizhiuri kaip kazhkoki absurda pro ivairiaspalvius filtrus rodo. Shis filmas nieko savyje neturi - jokio moralo, tiesiog kazhkokia pasakele apie narkotikus. Sux...


HANA  2001-06-13 22:04:53 

Tikrai nuostabus filmas - meistrishkai susuktas, labai gerai atskleista shi problema, puikus aktoriai. Filmas tikrai vertas visu apdovanojimu. Jis kupinas itampos ir netiketu siuzeto vingiu.


BAZOOKA  2001-05-25 12:18:10 

karoce..ajau i kina ir nespejau :)) nu ka debylas esu ir tiek..bbd


?I?R?TOJAS  2001-05-20 23:40:37 

Baisokas filmas apie baisius narkotikus. Tai baisi problema, bet ne pramoga.


PAMISHELIS  2001-05-18 09:49:05 

Trumpai galiu pasakyti tiek.... Tie, kas mėgsta kino seanso metu valgyti traškučius, kuriems patiko filmai >„Čarlio angelai“ ar „Spąstai“ ir kuriems nepatiko tokie filmai kaip „Pažinti Foresterį“ ar „Šokėja tamsoje“, geriau neikit...nes tame filme nerasite nieko iįdomaus...o visiems kitiems labai nuoširdus patarimas....žiurėkite... kai kurie žmonės sako,. kad jis žiaurus...tačiau žiaurus teisingumo (atvirumo, nuogumo) prasme.... Tikiuosi, kad pamatysit jį... jis vertas visų oskarų, kuriuos gavo... Trumpai tiek.


NEGALIU  2001-05-17 18:31:34 

Ash nemachiau shito filmo (einu zhiuret shi vakara), bet zhinau keleta dalyku kuriu nezhino ne vienas ish postinanchiu.. vartoju narkotikus jau 18 metu, ta prasme sedzhiu, gal greit mirsiu, ogal ir pavyks mest, vis dar rusena viltis; ir dar zhinau shio rezhisieriaus kuryba todel ish karto, avansu, duodu 5. Nors zhinau kad priklausomybe nark. guli uzh valios ribu, bet gal tas filmas uzhves mane ant kokios nors idejos gal corealiacia....Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17476
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt