Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NARKOTIKŲ KELIAS (2000) 147 min.
Traffic
Kriminalinė drama
JAV
Kino platintojas: Amfiteatro filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Naujausias garsaus režisieriaus Steven’o Soderbergh’o (“Seksas, melas ir vaizdajuostės”, “Kafka”, “Erina Brokovič”) filmas “Narkotikų kelias” – tai intriguojanti, įtampos kupina kriminalinė drama, kurioje meistriškai ir realistiškai atskleidžiami narkotikų kontrabandos užkulisiai. Kartą stojus į šį kelią, sunku pasukti atgal. Niekam nepavyks išsisukti “švariam”… Kultinio britų televizijos serialo motyvais sukurtą “Narkotikų kelią” sudaro trys persipinančių siužetų novelės, trys dramatiškos žmonių, vienaip ar kitaip susijusių su kokaino kontrabanda į Jungtines Amerikos Valstijas, istorijos.

Gausybe įvairiausių apdovanojimų įvertintas “Narkotikų kelias” tapo (kas labai retai atsitinka!) ir kritikų, ir kino žiūrovų favoritu visame pasaulyje. Juosta nominuota “Oskarams” net penkiose kategorijose (Steven’as Soderbergh’as - už geriausią režisūrą, “Sidabro lokiu” Berlyno kino festivalyje jau apdovanotasis aktorius Benicio Del Toro - už geriausią antraeilį vyro vaidmenį, o taip pat juostos kūrėjams gali būti įteiktos “Oskaro” statulėlės už geriausią metų filmą, už geriausią montažą ir už geriausią scenarijų, sukurtą pagal anksčiau publikuotą kūrinį).

Be kultinio Benicio Del Toro (“Baimė ir neapykanta Las Vegase”, “Tegul kalba ginklai”), filme vaidina Michael Douglas (“Volstrytas”, “Žaidimas”, “Romanas su brangakmeniu”), Don’as Cheadle’as (“Velnias mėlyna suknele”, “Bugio naktys”, “Šeimos galva”), Dennis’as Quaid’as (“Vidinė erdvė”, “Dažnis”, “Šiuolaikiniai gladiatoriai”), Catherine Zeta - Jones (“Zoro kaukė”, “Spąstai”, “Šmėklos”, “Visos jos tokios”), Luis’as Guzman’as (“Karlito kelias”, “Bugio naktys”, “Kaulų kolekcionierius”, “Magnolija”), Amy Irving (“Išnarstytas Haris”), Miguel’is Ferrer’as (“Robotas policininkas”, TV serialas “Tvin Pyksas”) ir kt. Beje, tai - pirmasis filmas, kuriame garsieji jaunavedžiai M.Douglas ir C.Zeta - Jones vaidina kartu. Aktorė juostoje vaidino jau būdama nėščia, todėl teko kiek pakeisti scenarijų - C.Zeta - Jones herojė - narkobarono Karloso Ajalos žmona Helena - filme taip pat tapo nėščia, nors pagal pradinį scenarijaus variantą ji jau turėjo būti dviejų vaikų motina.

APAKES  2001-05-17 17:39:05 

Nu apakes as. Visokios morkos, kopustai ir runkeliai rasineja cia savo lievas nuomones. Gi kaimieciai jus, apsiraminkit; sis filmas ne jusu mentalui!! Cia tiems, kas megsta draiva, gero kino draiva!!!


MORKA  2001-05-11 22:15:42 

nu ka...ilgas ir nuobodus filmas, paskui nejauciau uzhpakalio. vieninteles idomios scenos - kur mergina uosto kreka. ishbraukus viska ir palikus tik sheima, kurios dukra vartojo narkotikus o tevas priesh juos kovojo, butu visai nieko filmas. ir tikiuosi trumpesnis


VAIDAS  2001-05-11 19:54:56 

Filme parodoma klasikinė narkotikų problema. Apie šią problemą kiekvienas ir taip žino. Tačiau filmas nepalieka įspūdžio, nėra pramoginis, nėra meninis, jame nėra nieko vertingo. Net bukam pasilinksminimui jis netinka, nes neveža.


JARUTIS  2001-05-11 14:31:39 

Geras filmas, pabaiga išviso nereali. Gyvenimas parodomas toks koks yra.


JARUTIS  2001-05-11 14:29:06 

Geras filmas, pabaiga filmo nereali. Po tokio filmo išlieka įspūdis, kad valstybė nesugebės kovoti su narkotikais.


TELEPATAS  2001-05-11 14:09:27 

Nuobodesnio filmo jau seniai nemaciau. Niekaip nesuprantu visu kitu komentaru ir susizavejimu (galima manyti, kad kai kurie - Lietuvos darbuotojai, bet ne visi juk...). Oskarai? Uz ka? Pastaruoju metu amerikieciai labiausiai zavisi tuo, kas banaliausia ir akivaizdu. Na gerai, moralas yra - kovos su savo seima niekada negali laimeti. Bet tam reikia 3 val??? Lyg to niekas negali surasti ir taip... Mane siutino tas ilgas filmas, bet vis laukiau - gal tas susizavejimas filmo gale.. Ne velnio..


MARIUS  2001-05-09 18:45:10 

Mano nuomone nerealus filmas.Nepaisant triju valandu per kurias nuspaude subine(kedes "Lietuvoj" nepergeriausios) filma ziurejau idemiai nes geresnio filmo apie narkotikus nesu mates. Kalbant apie aktorius Caterina kaip visada buvo nuostabi nepaisant 10 kg antsvorio. Yra tik vienas minusas - jos vyras filme per jaunas, Maiklas tikriausiai jos is akiu neisleido.


LAURUKAS  2001-05-08 11:49:03 

...chia turetu buti, dar vienas geras shio filmo ivertinimas...:) Neskaitykit atsiliepimu, neklausinekit apie ji draugu - tiesiog nueikit (kol dar rodo) ir pazhiurekit...tikrai yra i ka...have fun!


LIKI  2001-05-04 16:37:22 

Apie filmus sprendziu pagal ispudi, kuris lieka isejus is sales. Galiu pasakyti, kad sis filmas stiprus. Dar ilgai yra apie ka pamastyti. Gerai nufilmuotas ir vizualiai idomus.


EGLUTE  2001-05-03 11:20:06 

Filmas vyriskas. I tokius siaip nevaikstau, bet draugas "state", tai nuejau :) Tikrai nenusivyliau, labai idomi pasirode Zeta Džons, tokia visiskai kitokia negu kad buvo Spastuose. Gal filmas tik truputi istestas vietomis, bet is esmes tai idomus.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17474
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt