Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NARKOTIKŲ KELIAS (2000) 147 min.
Traffic
Kriminalinė drama
JAV
Kino platintojas: Amfiteatro filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Naujausias garsaus režisieriaus Steven’o Soderbergh’o (“Seksas, melas ir vaizdajuostės”, “Kafka”, “Erina Brokovič”) filmas “Narkotikų kelias” – tai intriguojanti, įtampos kupina kriminalinė drama, kurioje meistriškai ir realistiškai atskleidžiami narkotikų kontrabandos užkulisiai. Kartą stojus į šį kelią, sunku pasukti atgal. Niekam nepavyks išsisukti “švariam”… Kultinio britų televizijos serialo motyvais sukurtą “Narkotikų kelią” sudaro trys persipinančių siužetų novelės, trys dramatiškos žmonių, vienaip ar kitaip susijusių su kokaino kontrabanda į Jungtines Amerikos Valstijas, istorijos.

Gausybe įvairiausių apdovanojimų įvertintas “Narkotikų kelias” tapo (kas labai retai atsitinka!) ir kritikų, ir kino žiūrovų favoritu visame pasaulyje. Juosta nominuota “Oskarams” net penkiose kategorijose (Steven’as Soderbergh’as - už geriausią režisūrą, “Sidabro lokiu” Berlyno kino festivalyje jau apdovanotasis aktorius Benicio Del Toro - už geriausią antraeilį vyro vaidmenį, o taip pat juostos kūrėjams gali būti įteiktos “Oskaro” statulėlės už geriausią metų filmą, už geriausią montažą ir už geriausią scenarijų, sukurtą pagal anksčiau publikuotą kūrinį).

Be kultinio Benicio Del Toro (“Baimė ir neapykanta Las Vegase”, “Tegul kalba ginklai”), filme vaidina Michael Douglas (“Volstrytas”, “Žaidimas”, “Romanas su brangakmeniu”), Don’as Cheadle’as (“Velnias mėlyna suknele”, “Bugio naktys”, “Šeimos galva”), Dennis’as Quaid’as (“Vidinė erdvė”, “Dažnis”, “Šiuolaikiniai gladiatoriai”), Catherine Zeta - Jones (“Zoro kaukė”, “Spąstai”, “Šmėklos”, “Visos jos tokios”), Luis’as Guzman’as (“Karlito kelias”, “Bugio naktys”, “Kaulų kolekcionierius”, “Magnolija”), Amy Irving (“Išnarstytas Haris”), Miguel’is Ferrer’as (“Robotas policininkas”, TV serialas “Tvin Pyksas”) ir kt. Beje, tai - pirmasis filmas, kuriame garsieji jaunavedžiai M.Douglas ir C.Zeta - Jones vaidina kartu. Aktorė juostoje vaidino jau būdama nėščia, todėl teko kiek pakeisti scenarijų - C.Zeta - Jones herojė - narkobarono Karloso Ajalos žmona Helena - filme taip pat tapo nėščia, nors pagal pradinį scenarijaus variantą ji jau turėjo būti dviejų vaikų motina.

EKSPERTAS  2001-05-03 10:35:14 

Na ka as galiu pasakyt. Paskaiciau cia rasiusiuju nuomones (labai jau priestaringas) ir galu gale nuslinkau i ta filma. Labai paprasta isvada: jei megsti kina apskritai, tai rasi siame filme daug dalyku. Ispudis lieka dar ilgai. Man labiausiai patiko, kad nera jokios didaktikos. Rezisierius ir scenaristas rodo gyvenima toki, koks jis yra. Geri aktoriai, ypatingai B.D.Toro. Bet zmones! Jei jums patinka visokie 60 sekundziu, jaunos ir karstos, zasinai ir ju automobiliai, tai jau tikrai negaiskit laiko ir neleiskit pinigu tam filmecui. nusivilsit :))


INGRIDA  2001-05-03 00:30:43 

Labai kietas filmas, tokio šūdo, jau seniai nebuvau mačiusi


?I?ROVAS  2001-05-02 16:29:00 

Vienas iš geresnių šio pavasario filmų. Vežantis ir ilgai atmintyje išliekantis. Verta pamatyti. Aišku, tikrai ne tiems, kas neskiria Spilbergo nuo Soderbergo.


DARKMAN  2001-05-02 08:26:30 

na jei filmas rezisuotas Spilbergo, jame vaidina Dauglasas ir Zeta... net jeigu ji ir nerealiai isaukstino visos akademijos ir kiti snobai... tai tikrai dar nereiskia kas filmas jau toks geras! ...mano nuomone tai...eiline istorijele apie idealistus policininkus ir apie teiseja, kuriam tipo pasirode kad seima svarbiau uz karjera...tikrai nieko orginalaus ir labai jau istempta :(


ANA  2001-05-01 11:54:08 

eilinis holivudo slamstas. ispudis kazkuo primena "American Beuty"-kuomet eini i kritiku isgirta filma, o gauni eilini slamsta, kuri supranta tiktai patys amerikieciai. Tiesa, Del Toro vaidino puikiai, teisejo Douglaso personazas labai statiskas, jo Katerinos vaidmuo epizodiskas, istorijos neisimenancios, na nebent ispudingas dukreles skrydis nuo pirmunes iki prostitutes siek tiek palieka ispudi. dar galbut neblogas kameros darbas ir geras montazas. o siaip, tikrai nevertas 4 oskaru.


JOHN  2001-05-01 00:18:21 

Tiesiog geras filmas, nerasiu geresnio apibudinimo. Salin visokius Titanicus ir Eilinius Rajenus. Va tokio filmo seniai reikejo. Nagrinejama ypac aktuali problema ir parodomas tikras jos veidas. Patiko man Del Toro vaidyba, geras aktorius, zodziu filmo vertinimas 10 balu (nors tik penkiais galima vertint... ). p.s. "Jeimsu Bondu" ir "Misiju neimanomu" gerbejai, nevarkite ir neziurekite sio filmo - jis ne jums...


PATAR?JAS  2001-04-23 12:35:00 

Filmas paveikia ir daro stiprų įspūdį. Labai įdomiame amplua parodyta c.zeta-jones. Geras garso takelis ir dar daug kitų dalykų. O mėšlu šį filmą gali pavadinti tik visiškai ribotas žmogus. Na koks nors "sėmkių" ir popkorno mėgėjas. Tokiam rekomenduoju žiūrėti eilines holivudines "štampovkes".


BLOGAS  2001-04-23 10:13:29 

penki oskarai, lokys, dar kokie tai žvėriukai - o filmaas - mėšlas. Primityvus siužetas, didakcinės gaidelės - narkotikai yra blogai, o ypač heroinas, geras tėtis Douglasas , geras ir blogas policininkas - šimtą kartų matyta ir girdėta... Na, gal msountrackas šiek tiek tempia, bet...tikrai nieko naujo


KOMIX  2001-04-22 21:21:58 

Nenoriu pasirodyti grubus, bet pasakysiu stai ka...FILMAS NE "FORSAMS"!Dauguma ejo ir tikejos, kad kraujai ir smegenys taskysis i visas puses ir bus issaudyta visa amerikos kariuomenes amunicija...Deja, deja is tiesu tera tik gyvenimu nuotrupos ir stebuklingai persipyne likimai...ir tas garso takelis...kai pagalvojiu, tai dar teisingesnio nebuvo.Ka cia besakyt. Geras filmas!


ARFA  2001-04-22 20:22:43 

Tap, tenka sutikti, kad filmas geras. Bet yra ir trūkumų...nors, nėra to blogo kas neišeitų į gerą, nes filmas be ydų- ne filmas. Labai gražūs vaizdai, nuostabus scenarijus, geri aktoriai...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17475
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt