Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NARKOTIKŲ KELIAS (2000) 147 min.
Traffic
Kriminalinė drama
JAV
Kino platintojas: Amfiteatro filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Naujausias garsaus režisieriaus Steven’o Soderbergh’o (“Seksas, melas ir vaizdajuostės”, “Kafka”, “Erina Brokovič”) filmas “Narkotikų kelias” – tai intriguojanti, įtampos kupina kriminalinė drama, kurioje meistriškai ir realistiškai atskleidžiami narkotikų kontrabandos užkulisiai. Kartą stojus į šį kelią, sunku pasukti atgal. Niekam nepavyks išsisukti “švariam”… Kultinio britų televizijos serialo motyvais sukurtą “Narkotikų kelią” sudaro trys persipinančių siužetų novelės, trys dramatiškos žmonių, vienaip ar kitaip susijusių su kokaino kontrabanda į Jungtines Amerikos Valstijas, istorijos.

Gausybe įvairiausių apdovanojimų įvertintas “Narkotikų kelias” tapo (kas labai retai atsitinka!) ir kritikų, ir kino žiūrovų favoritu visame pasaulyje. Juosta nominuota “Oskarams” net penkiose kategorijose (Steven’as Soderbergh’as - už geriausią režisūrą, “Sidabro lokiu” Berlyno kino festivalyje jau apdovanotasis aktorius Benicio Del Toro - už geriausią antraeilį vyro vaidmenį, o taip pat juostos kūrėjams gali būti įteiktos “Oskaro” statulėlės už geriausią metų filmą, už geriausią montažą ir už geriausią scenarijų, sukurtą pagal anksčiau publikuotą kūrinį).

Be kultinio Benicio Del Toro (“Baimė ir neapykanta Las Vegase”, “Tegul kalba ginklai”), filme vaidina Michael Douglas (“Volstrytas”, “Žaidimas”, “Romanas su brangakmeniu”), Don’as Cheadle’as (“Velnias mėlyna suknele”, “Bugio naktys”, “Šeimos galva”), Dennis’as Quaid’as (“Vidinė erdvė”, “Dažnis”, “Šiuolaikiniai gladiatoriai”), Catherine Zeta - Jones (“Zoro kaukė”, “Spąstai”, “Šmėklos”, “Visos jos tokios”), Luis’as Guzman’as (“Karlito kelias”, “Bugio naktys”, “Kaulų kolekcionierius”, “Magnolija”), Amy Irving (“Išnarstytas Haris”), Miguel’is Ferrer’as (“Robotas policininkas”, TV serialas “Tvin Pyksas”) ir kt. Beje, tai - pirmasis filmas, kuriame garsieji jaunavedžiai M.Douglas ir C.Zeta - Jones vaidina kartu. Aktorė juostoje vaidino jau būdama nėščia, todėl teko kiek pakeisti scenarijų - C.Zeta - Jones herojė - narkobarono Karloso Ajalos žmona Helena - filme taip pat tapo nėščia, nors pagal pradinį scenarijaus variantą ji jau turėjo būti dviejų vaikų motina.

SEMION+PETROVICH  2001-04-22 14:59:53 

didelis + uz filmavima (zinau, zinau... profanas as totalus, profanas). autentiskos ir mielos sceneles su meksais. bet bet bet... kazkoks labai jau stiprus ideologijos ir teisingumo prieskonis pakilus nuo kedes pasirodzius titrams. aaa, tiesa... juk buna kartais prastu dienu. bet kokiu atveju visad idomu pasiziuret uz ka tas statuleles duoda.


HANIBALAS  2001-04-20 14:28:02 

Tikra tiesa, kad tokie filmai pasirodo kartą - kitą per metus. Nerealiai puikiai nufilmuotas, gera intriga, aktoriai ir t.t. Ypač patiko M. Douglas ir B. Del Toro. Oskarų komisija šįsyk nepasišiukšlino: visi 4 apdovanojimai verti filmo, o filmas vertas jų.


VELNIOKAS  2001-04-14 00:04:52 

Na kad filmas laimejo 4 oskarus nenuostabu nes jis tikrai vertas kiek vieno is ju. Labai neblogas netgi labai geras filmas.


ABANOLIKAS  2001-04-13 19:56:37 

labai rimtas filmas. nereikia pasakoti kad pilnas itampos - neteisybe. bet filmas puikus. puiki vaidyba, filmas pastatytas lyg dokumentinis net nesuprasi kad meninis. tikroviskos scenos - filmuota atrodo kaip neprofesionalia kamera (vaizdas purtosi/metosi kartais), labai patiko filmo linija apie meksikiecius. filma labai rekomenduoju paziureti kas supranta rimtus filmus.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17477
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt