Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ROKIO IR BULVINKLIO NUOTYKIAI (2001) 88 min.
The adventures of Rocky & Bullwinkle
Fantastinė nuotykinė komedija visai šeimai
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius:  Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Nuotykinė situacijų komedija su animacijos elementais, kurioje labai pikti niekšai Roberto de Niro, Rene Russo ir Jason’o Alexander’io herojai mėgins susigrumti su populiariaisiais animacijos herojais – briedžiu ir voveriuku. Dabar atėjo jų eilė gelbėti pasaulį nuo bebaimių piktadarių.

Technologija, kai pradžioje nufilmuojama gyvų aktorių vaidyba, o po to jiems pritaikomi animaciniai “partneriai”, Holivude buvo žinoma dar 1920-aisiais; maždaug po dvidešimties metų Waltas Disney patobulino optiką taip, jog katinas Tomas ir peliukas Džeris galėjo miuzikluose sušokti su pačiu Gene’u Kelly ar pasipliuškenti su Esther Williams…

Naujausio pieštų personažų ir realių aktorių bendradarbiavimo produktas išties puikus – ką jau kalbėti apie Rene Russo žavesį, jei blogiuką vaidina pats Robertas de Niro?! Tiesa, simpatingieji voveriukas Rokis ir briedis Bulvinklis mums nelabai pažįstami – tai Amerikos šeštadienio ryto televizijos herojai, kuriuos į pasaulį paleido Jay Wardas. Pastarasis apskritai buvo genijus, talentingas pirmasis televizijos animatorius, “pagimdęs” tokius ir šiandien garsius herojus kaip, pavyzdžiui, džiunglių vaikiną Džordžą.

Kelioms amerikiečių kartoms pažįstamus voveriuką ir briedį naujojo pilno metražo filmo režisierius Desas McAnuffas atgaivina postmoderniu braižu – porelė dabar gyvena kaip tikri karaliai, mat jų šou, rodomas visame pasaulyje, vis dar atneša gražaus pinigėlio…

Kai užkietėję blogiukai ir mirtini mūsų herojų priešai Borisas (akt. Jason'as Alexander'is) bei Nataša (akt. Rene Russo) pasprunka iš savo animacinio pasaulio pas viską valdyti ištroškusį bebaimį Vadovą (akt. Robert de Niro), Rokis ir Bulvinkis puola įkandin… Juokiatės susiėmęs už pilvo, kad pieštas voveriukas ir briedis gelbės Pasaulį? Komiškas ir smagus kvailiojimas – šio greito, išradingo filmo esmė. Toks reginys, žinoma, labiausiai sužavės mažuosius žiūrovus, tačiau tėveliai, atlydėję savo atžalas, greičiausiai neliks nuvilti. Verta vien pamatyti, kaip vienas ryškiausių Amerikos kino talentų R.De Niro parodijuoja savo garsiausią monologą iš Martino Scorsesės “Taksisto”, isteriškai kartodamas: “Tu šnekies su manim? Tu šnekies su manim?”… O ką jau kalbėti, kad epizoduose čia pasirodo tokios kino garsenybės, kaip Whoopi Goldberg, John'as Goodman'as ar puikusis komikas ir nuolatinis “Oskarų” ceremonijos vedėjas Billy Crystallas?

VINIPOOCHAS  2001-05-08 17:23:16 

Grazus multikas :) Ipac briedis patiko


BICAS  2001-04-24 18:11:17 

Filmas nei suaugusiems, nei vaikams. Na nebent tiems, kas megsta laida NOSIS.


ZOS?  2001-03-19 15:29:57 

filmas ne vaikams, o tiems kas mėgsta "Be tabu savaitę"Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5501
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt