Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MUMIJOS SUGRĮŽIMAS (2001) 129 min.
The Mummy Returns
Nuotykių filmas
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
1 Video klipas
2 Video klipas

1935 m. Londonas. Rikas O'Connellas (akt. Brendan'as Fraser'is) ir Evelyn (akt. Rachel Weiz) jau dešimt metų gyvena susituokę ir laimingi. Jie augina 9-erių metų sūnų Alexą (akt. Freddie'is Boath'as) ir vis dar nepamiršta kraupaus susidūrimo su baisiuoju visagaliu Egipto faraonu, kuris buvo išleistas iš mumijos ir sukėlė didžiąsias smėlio audras. Taip jaunoji porelė galėtų ramiai ir gyventi, tačiau idilę sudrumsčia Londono tarptautinio meno muziejaus darbuotojai…

Tarptautinio muziejaus vadovybė nusprendžia surengti senovės Egipto mumijų ekspoziciją. Svarbiausi parodos eksponatai - piktojo žynioImhotepo (akt. Arnold'as Vosloo) ir seksualiosios jo meilužės Anck-Su-Numan (akt. Patricia Velazquez) likučiai. Ir mumijos antrą kartą atgyja… sukeldamos didžiulę grėsmę visai žmonijai. Šį kartą Imhotepas žymiai galingesnis nei prieš 10 metų ir nenusiteikęs juokauti. Žynys ir jo amžinoji mylimoji Anck-Su-Numan išsiaiškina, kad Riko ir Evelyn mažasis sūnus gali būti Egipto dievo Isiso reinkarnacija ir nusprendžia berniuką pagrobti. Tuo metu Afrikoje, dienos šviesą išvysta paslaptingų senovės Egipto ritualų metu gimęs Skorpionų karalius (akt. Dwayne'as Johnson'as). Naujasis karalius taip pat yra nemirtingas ir net galingesnis už Imphotepą. Jeigu abiem blogio jėgom pavyks susijungti, visa žmonija atsidurs mirtiname pavojuje. Rikas ir Evelyn privalo išgelbėti savo sūnų ir visą žmoniją.

1999 m. siaubo filmas "Mumija" Lietuvos kino teatruose surinko 600 tūkst. Lt pajamas ir šiuo metu užima penktąją vietą visų laikų pelningiausių filmų tope.

DIVBY0  2001-08-08 20:13:31 

Hmm, mieli tautieciai. Kaip matau visi diskutuodami apie filma rasote grynai savo skonio detales, ts ts ts...negerai. Rasykit pagal tai ka jums akys sako o ne protas kvailioja. O dabar prie temos: Filmas geras ir issiskiriantis efektais, humoru ir supermeniskai vaidmenimis, jis neturi buti ir nera stiprus siuzetu ir logika...ta pati galima pasakyti apie daugeli geru filmu, bet nutylesiu.


VIRUS  2001-08-08 18:52:33 

Nieko filmas visai normalus. Efektu daug... Koks pirmas jo variantas toks ir antras, jei kas neturi ka veikti tikrai apsimoka nueiti paziureti, jei kas megsta rimtesnius filmus jokiu budu nerekomnduoju


ACAD  2001-08-08 10:35:47 

Kaip sakoma Indianos Dzons rimeikas. Efektai neislaiko jokios kritikos. Nors pamiegoti imanoma.


ILGAS  2001-08-07 10:14:03 

Į Šį filmą ėjau tik dėl efektų, kurių buvo gal net per daug. Būtent jie yra svarbiausi, o ne siužetas ar vaidyba.


DOVYDAS  2001-08-06 00:59:10 

nu per daug jau ten visko. si filma apibudinceu kaip fantastiny. o lieveusias tai siuzetas kazkoks per paprastas.....


MARIO  2001-08-05 10:41:51 

Sorry, bet sitas filmas skirtas tik labai stipriu nervu zmonems... laukiau jo nekantraudamas, o po gero pusvalandzio pabegau nuo televizoriaus susiemes uz galvos. Taip, tai fantastinis nuotykiu filmas bet tiek alogiskumu dar neteko niekur matyti. Ir zinoma, gerieciai visada laimi, net jei i juos saudo (ir zinoma nepataiko)500 priesiskai nusiteikusiu killeriu-mumiju... Einant ziureti sio filmo siulyciau gera skoni, pretenzijas palikti namie ir kaip reikiant atsipalaiduoti:)


VIRGA  2001-08-01 12:30:32 

Nieko gero. Maciau pirma. Labai patiko. Galvojau gal antras nebus blogesnis. Bet labai nusivyliau. Tikra pasaka. Pilna kazkokios vaikiskos fantastikos. Siuzetas is vis neaiskus. Galite ir nueiti tik bilietus pirkit pigiausius.


LEVAS  2001-07-26 13:38:44 

Visiškas šlamštas. Apie siužetą ar idėjas galima nė nekalbetį, bet ir tiek išgirti spec.efektai irgi nekokie. Piramides primena keturesdešimtųjų rusiškas pasakas. Negaiškit laiko ir pinigų neikit į tą šūdą.


AKLAS  2001-07-24 15:56:29 

Šis filmas yra pasaka vaikams. Efektai - puikūs, juokingos situacijos - prajuokina, bet bendrai žiūrint, tai filmas vaikams, nors skaitosi siaubo filmas. Filme tiek pjaustosi, tiek kandžiojasi ir t.t., o kraujo... nė lašo ir visi kaip tais stebuklingai sveiki. Šį filmą apibūdinčiau dviem žodžiais - NEREALI fantastika.


KAZIMIERAS  2001-07-23 09:08:33 

Kodėl dauguma eina į kiną? Manau, kas antras atsakys, kad dėl specialiųjų efektų ar įdomios istorijos. Šis filmas - tikras atradimas efektų mėgėjams. Šiame filme tiek įspūdingų specialiųjų efektų, kad liko mažai vietos logikai, fizikos dėsniams ir panašiems dalykėliams. Visi požymiai vaikiško filmo, nes vaikai dar nežino, kad šuo bėga greičiau už žmogų, mašina važiuoja greičiau už šuniuką, o lėktuvas skraido greičiau už mašiną ir praryja viską kas rodoma ekrane. Yra apie ką pagalvoti ir paaugliams: Anck-Su-Numan, kuri paaukojo savo gyvenimą dėl mylimojo Imhotepo, tačiau kitame epizode išsigandusi krentančių akmenų, nepadavė jam rankos ir pabėgo, o jis vargšelis nukrito į lavą. Na ir tikėk po tokių scenų meile! O koks lietuvis nemėgsta greičio? Yra į ką pažiūrėti ir pavydėti: dirižablis su turbina, kuris galėtų laisvai aplenkti ateivių kosminius laivus iš kitų fantastinių filmų. Žodžiu nuotykiai su vėjeliu. Filmas kupinas humanizmo. Imhotepas 'prarijo' stebuklingą turbo dirižabli su pagrindiniais herojais norėdamas juos nužudyti, bet jam nepavyko, o dirižablis po kritimo ir kosmetinio remonto išgelbėjo pagrindinius veikėjus filmo pabaigoje. Na ir kam Imhotepui reikėjo įsitempti ir kelti ‘pražūtingą’ vandens bangą? Iki šiol galvojau, kad po oro laivų kritimo žmones susižaloja ar miršta, jau nekalbant apie metalo laužą. Galų gale noriu pasakyti, kad koks filmas bebūtų jį malonu žiūrėti, nes aš kaip ir daugelis kitų mėgstu veiksmo filmus su specialiais efektais.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 23376
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt