Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BRIDŽITOS DŽOUNS DIENORAŠTIS (2001) 97 min.
Bridget Jones's Diary
Romantiška komedija

Premjera Lietuvoje: 2001 09 07
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

1995 m. D.Britanijos laikraštyje "The Independent" pasirodė žurnalistės Helen Fielding straipsniai apie merginą, vardu Bridžitą Džouns, tačiau jie nesulaukė didelio susidomėjimo. Dar po metų rašytoja savo idėjas perkėlė į romaną "Bridžitos Džouns dienoraštis", kuris tapo populiariausia visų laikų knyga D. Britanijoje. Per keletą metų buvo parduota per 1 mln. kopijų 30-tyje pasaulio šalių. Knygos gerbėjai su didžiule viltimi laukė filmo pasirodymo ir pagrindiniame vaidmenyje įsivaizdavo beveik visas garsiausias britų aktores. Tai buvo tik laiko klausimas, kol genialusis scenaristas Richardas Curtisas (scenarijų filmams "Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės" ir "Noting Hilas" autorius) adaptuos juokingąjį Helen Fielding romaną.

Visi populiarios knygos skaitytojai puikiai žino, kas tokia yra Bridžita Džouns. O jeigu dar niekuomet neskaitėte romano "Bridžitos Džouns dienoraštis" ir nieko negirdėjote apie jo heroję, tai skubėkite susipažinti. 32-ejų metų Bridžita Džouns (akt. Renee Zellweger) yra tipiška ir niekuo neišsiskirianti Londono gyventoja. Ji vieniša, išgyvena dėl pernelyg didelio svorio, potraukio rūkymui bei gėrimui ir svajoja galų gale susirasti svajonių vaikiną. Kiekvieną dieną pradedanti savotiška Celine Dion dainos "All By Myself" interpretacija, ji patiki savo slaptas mintis geriausiam pagalbininkui - dienoraščiui, kurio puslapiuose atsispindi merginos planai (kiek kalorijų numesti, kiek cigarečių surūkyti, kiek gramų alkoholio išgerti ir t.t.).

Bridžita Džouns labai nenoriai švenčia šv. Kalėdas ir Naujuosius metus su savo tėveliais Džimu ir Gema bei jų kaimynais, bet po to jos bjaurią nuotaiką pakeičia darbas prestižinėje redakcijoje, kuriai vadovauja seksualus, niekšingas, vulgarus ir pernelyg rūpestingas bosas Danielis Cleaveris (akt. Hugh Grant'as). Praleidusi daugybę triukšmingų vakarėlių mielų, bet beviltiškų draugių ir draugų gėjų draugijoje, mergina susidomi labai turtingu, išdidžiu, greitai įsižeidžiančiu ir šiek tiek naiviu žmogaus teisių advokatu Marku Darcy (akt. Colin'as Firth'as).

Du vyrai. Dvi priešingybės. Vienas labai gražus, bet akivaizdžiai blogas, o kitas - nepaprastai geraširdis, bet pasirodo labiausiai netinkamais momentais. Kurį iš jų pasirinks Bridžita Džouns?

Filme pilna ne tik romantiškų ir juokingų epizodų, netikėtų svečių (pvz., skandalingasis rašytojas Salman'as Rushdie), bet ir puikių dainų, kurias specialiai "Bridžitos Džouns dienoraščio" garso takeliui sukūrė dainininkai Robbie Williams'as (vienas iš dviejų jo kūrinių yra Franko Sinatra'os dainos "Have You Met Miss Jones" nauja versija), Geri Halliwell (ex "Spice Girls"), Shelby Lynne ("Grammy" premijos laureatė), Gabrielle, Texas, Tracy Bonham ir Lucinda Williams.

KOKO  2001-09-09 20:02:58 

Filmas, sukurtas bobos, skirtas durnoms boboms, į kurį eis labai durnos bobos. P.S. Geriau jau susiraskit vaikiną, kuris porą valandų jus gerai padulkintų - malonumas bus geresnis...


ANDRIUS (VYRAS)  2001-09-02 14:17:56 

ssiulau nepraleisti.


SMG  2001-08-16 15:36:12 

Gera žinia skaičiusiems (sioms, kurių aiškiai yra daugiau) Bridžitos Džouns dienoraštį - filmas yra vertas knygos. Tai yra, savo žanre jis tiesog spindi. Puiki ir korektiška komedija apie trisdešimtmetę - be verkšlenimų ir be lėkštų juokelių. R. Zellweger vaidina puikiai, jos partneriai taip pat neatsilieka... Viena stipriausių - įžanginė filmo scena, kai įkaušusi Bridžita su pižama ir Chardonnay buteliu sėdi ant sofos ir visa gerkle plėšia


R0KAS  2001-08-01 14:17:45 

Tai tikrai žavi romantinė komedija nuo pačios filmo pradžios iki pabaigos, dar vienas puikus Renee Zellweger ('Nurse Betty', 'Me, myself and Irene') vaidmuo. Ją matome praktiškai kiekvienoje filmo scenoje. R. Zellweger puikiai suvaidina gan ryškų kartai nevikrios, turinčios daug neigiamų įpročių, bet sąmoningos moters paveikslą, kuris tiesiog prikausto mus. Tačiau neliko šešėlyje ir kiti puikūs aktoriai, Colin Firth ('Shakespeare in love') bei Hugh Grant ('Small Time Crooks). Garso takelis irgi neblogas. Filmas gan trumpas, todėl tikrai nepabos.


MAY  2001-07-29 10:38:49 

che :) teko pamatyti si filmuka - scenarijus gana blankus, jei lyginti su knyga. paperka r.zellweger vaidyba - tikrai nebloga, ji jau spejo kazkada uzsirekomenduoti seseleje beti (nurse betty). rekomenduoju nueiti su mergina laisva vakara poilsiui po socios vakarienes, bet ne daugiau ;)


PAMISHELIS  2001-07-27 13:45:08 

Štai skaičiau dabar aš Jūsų visų atsiliepimus apie šį filmą ir man kilo klausimas: čia rašomos apie filmus ar apie knygas nuomonės???? Labai puiku, kad žmonės teikiasi parašyti ką nors, bet koks tikslas rašyti apie filmą, kurio nematėt? Pilnai sutinku, kad knyga yra gera, tačiau tai nereiškia, kad ir filmas toks bus...Žmonės, rašykit apie filmus, o ne apie knygas, juk nuo to bus tik visiems geriau, bus įvertintas objektyviai (kiek tai įmanoma) filmas, o ne filmo sukūrimo aplinkybės ar knyga, kurie tikrai ne visada turi įtakos filmo gerumui. Ačiū už kantrybę.


SIGITA  2001-06-12 17:02:46 

labai jega knyga.faina.o filmo laukiu su dideliu nekantrumu.tikiuosi jog patix,nes abi knygos buvo nuostabios.ta moteris nepakartojama.ja gali zhavetis ir dizhiuotis visi tiek vyrai tiek moterys :) ji shaunuole.galia sekti jos pavyzdzhiu neskaitant kai kuriu dlayku :)


RAMINTUX  2001-05-20 18:41:49 

He, perskaiciau abi knygos dalis:) Nu kas ten per kietuole senmerge! Unreal. Labai nudziugau, kai suzinojau, kad ir filmas bus statomas. O per kelis muzikinius klipus is filmo garso takelio teko nuziureti ir kelias sceneles is filmo. Na, belieka tik laukti jo pasirodant musu kino teatruose! :*


ELENA  2001-05-04 22:57:17 

Knyga man tikrai patiko. Nepaprastai juokinga, samojinga ir gyvenimiska. Tikiuosi, kad ir filmas bus toks pat, o ne dar viena banali meiles istorija.


IRUTE  2001-05-01 15:51:22 

Labai gera knyga. Ji priverte mane suprasti, kad skaityti tikrai verta. Tikiuosi ir filmas bus geras.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 27306
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt