Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŠNIPŲ VAIKUČIAI (2001) 80 min.
Spy kids
Nuotykių komedija visai šeimai
JAV
Kino platintojas: Lietuvos kinas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

1 Video klipas
2 Video klipas

Gregorio (akt. Antonio Banderas) ir Ingred (akt. Carla Gugino) buvo laikomi geriausiais pasaulyje agentais - šnipais. Jie labai profesionaliai atlikdavo savo vadovų užduotis, tačiau vieną dieną atsidūrė visiškoje nežinomybėje. Gregorio gavo užduotį nužudyti Ingred. Tuo tarpu Ingred buvo įsakyta atsikratyti Gregorio. Ne paslaptis, kad jie labai mylėjo vienas kitą, todėl nusprendė susituokti, nieko nežudyti ir visiems laikams atsisakyti pavojingo darbo.

Greitai prabėga devyneri metai, ir Cortezų šeimą papildo du vaikučiai Karmen (akt. Alexa Vega) ir Džunis (akt. Daryl'as Sabara). Bet šeimyniniais reikalais užversti tėveliai niekaip negali pamiršti savo praeities. Pavojaus jausmas ir nuotykių troškimas užverda Gregorio ir Ingrid kraują. Vos tik gavę naują užduotį, buvę specialieji agentai vėl nusprendžia stoti į kovą su žymiausiais pasaulio niekšais. Tačiau jie net pagalvoti negalėjo, kad taip lengvai pateks į meistriškai sureztus maniako, TV laidų vaikams vedėjo Fegano Flopo (akt. Alan'as Cumming'as) spąstus.

Spalvingajam blogiečiui neužtenka TV eterio laiko. Jam norisi užgrobti visą pasaulį. Tokiam "kilniam" tikslui populiari žvaigždė ruošia mažų vaikų robotų būrį, kurie turės atlikti patį juodžiausią darbą. Sužinojęs blogas naujienas apie tėvelių nesėkmę, "dėdė" Feliksas (akt Cheech'as Marin'as) papasakoja vaikams visą teisybę: jis nėra tikrasis jų dėdė, tėveliai negrįš iš atostogų, o pasauliui gresia didžiulis pavojus. Nepaprastai drąsi mergaitė Karmen ir jos mažasis broliukas Džunis nusprendžia nubausti blogiečius, išlaisvinti į nelaisvę pakliuvusius tėvelius ir išgelbėti visą žmoniją.

"Šnipų vaikučiai" aplanko jau tikrą tėvelio brolį Mačete (akt. Danny Trejo). Jo namuose yra saugomi paslaptingi kostiumai (jų dėka įmanoma ne tik skraidyti), transporto priemonės (automobilis, virstantis povandeniu laivu), naudingi daikčiukai (laikrodžiai su paslėptomis gudrybėmis, pinigai, tinkantys visose pasaulio šalyse, mikrobangų krosnelė, kuri iš bet kurio maisto produkto padaro "McDonalds" restorano patiekalą, ir t.t.) ir įvairūs ginklai. Iki ausų apsiginklavę vaikučiai patraukia Fegano Flopo pilies link, tačiau greitai išsiaiškina, kad už jo slepiasi dar visa galybė piktadarių: samdoma žudikė Gradenko su labai bloga šukuosena (akt. Terry Hatcher), dešinioji rankelė Numylėtinis (akt. Tony Shalhoub'as) ir klastingasis apgavikas Šveplius (akt. Robert'as Patrick'as).

VINGIS  2001-09-03 00:23:51 

Jau antra karta atvaziavau i kino teatra ''Vingis'' ir neleido ziureti filmo (<10 zmoniu). Tai labai zemina. Nejaugi jiems reikalingi tik avinai, kurie eina bandomis?12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12056
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt