Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŠOKOLADAS (2000) 121 min.
Chocolat
Romantinė drama T
Didžioji Britanija, JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Kino platintojas: Lietuvos kinas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Prancūzija, šeštojo dešimtmečio pabaiga. Į mažą provincijos miestelį atvyksta žavi ir paslaptinga jauna moteris Viana (akt. Juliette Binoche) su savo dukra. Šiek tiek patyrinėjusi naujos vietovės įpročius ir papročius, Viana nutaria pradėti savo verslą. Padedama smalsaus ir didžiai inicityvaus savo kaimyno – psichologijos žinovo (akt. Johnny Depp), Viana atidaro šokolado krautuvėlę. Koncervatyvūs miestelėnai susipažįsta su saldumynų ir kitų gana smerktinų dalykų teikiamais malonumais bei savo elgesiu sukelia rimtą miestelio dorovės saugotojų susirūpinimą. Pastorius šokolado bei jo gaminių ragavimą laiko nuodėmingu įpročiu, o Vianą kaltina vaikučių tvirkinimu, nes krautuvėlė įsikūrusi tiesiai prieš bažnyčią. Vienintelis miestelio aristokratas (akt. Alfred Molina) rimtai išsigąsta dėl savo gentainių moralės, o miestelyje prasideda naujas gyvenimo etapas.

Filmas “Šokoladas” buvo filmuojamas Prancūzijoje ir JAV. Žiūrėkite 4 “Auksiniams gaubliams” ir 5 “Oskarams” nominuotą lyrinę komediją ir suprasite, kad tikrai šokolado niekada nebūna per daug.

KALAMARI  2001-06-12 14:20:58 

Butent filmas su ''gera dvasia'', be to visai nenuobodus, nepersudytas, linksmas su idomiais perzonazias, va beda, kad filmo aprasymas, kuris cia pateiktas labai netikslus..tas ''psichologas'' padejes Vijenai atidaryti parduotuve is pasirode kai ji jau ja buvo atsidariusi, nieko jis jai nepatare..o ''morales sergetojai'' ju viso labo tik vienas, tas pats aristokratas ir buvo..be to niekur neuzsiminta apie ''vaikuciu morales tvirkinima'' ten Gavenia buvo..Na atidziau perziurekit filma, a tai pagal jusu aprasyma galima suabejoti ar jis bus idomus:)


LARA  2001-05-09 08:56:39 

Man patiko, nes tai labai ramus filmas.Savotiska pasaka.Ir dar, per visa filma neisgirdau ne vieno suvio.


JEANS  2001-04-27 13:26:02 

Dziaugtis gyvenimo smulkmenomis-ypatingas talentas gyventi.Tiems, kas tai sugeba, filmas patiks.Jis labai grazus: aktoriai, spalvos, emocijos ir daug sokolado.Viskas be galo paprasta, bet labai ypatinga. Man labai patiko.


BI?AS  2001-04-23 16:05:07 

Nu chebra paziurejau as ta filma. Gal ir galima butu suvirskint visa ta istorija, bet kad jau labai daug "muilo operos" bruozu. Aisku aktoriukai neblogi, bet tas dar nera viskas.


JUSTINAS  2001-04-22 23:42:32 

Be abejo, filmą galima kaltinti sentimentalumu, paprastumu ir kuo tik nori. Bet jis yra filmas su GERA DVASIA, o tokių juk nedaug. Aktoriai - puikūs, net ir Matricos "Trejybe" (C. A. Moss ) pasirodo gali vaidinti ;-). Pirma mintis išėjus iš kino teatro - visiška priešingybė "Šokėjai tamsoje"...


OLIA  2001-04-20 13:24:58 

Geri aktoriai. Tai turbūt viskas, kuo galėtume pasidžiaugti. O iš paties filmo tai tikrai išpūstas muilo burbuliukas. Nieko ypatingo čia nėra. Tiesiog televizinis varijantas.


KINOMANAS  2001-04-20 08:48:12 

Sprendžiant pagal mačiusiųjų aprašymus, filmas tikrai geras123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 20077
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt