Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GREITI IR ĮSIUTĘ (2001) 100 min.
The Fast and the Furious
Nuotykinis sportinis veiksmo filmas
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

1 Videoklipas
2 Videoklipas

Filmo scenarijus paremtas populiariame žurnale "Vibe" išspausdintu straipsniu apie gaujas, kurių nariai pertvarko japoniškas sportinio tipo mašinas į lenktyninius automobilius.

Šiandieninis Los Andželas. Miesto gatvės jau seniai pavirto lenktynių arena, kurioje jaunų žmonių gaujos aiškinasi savo santykius. Jie nesiruošia be reikalo provokuoti muštynių, nežada milijoninių honorarų samdomiems žudikams, neskelbia kruvino keršto karo, negalvoja apie išdavystes valdžios institucijoms. Jaunuoliai stengiasi įrodyti savo stiprybę ir jėgą beprotiškose autolenktynėse. Tik nenuspėjamų varžybų nugalėtojas iškovos teisę dalintis įtakos sferas mieste.

Greitis ir įsiutis trasoje - tinkamas įspūdis gaujos vadams.

Būtent tokiu perspektyviu lenktynininku stengiasi tapti jaunasis policininkas Brianas (akt. Paul'as Walker'is), kuris yra infiltruojamas į vieną tokią gaują, nes pareigūnai įtaria, kad lenktynininkai yra įsivėlę į stambias automobilių vagystes. Jaunuolis turi surinkti reikiamus įrodymus, bet siekdamas įsiteigti gaujos vadui, užsitraukia kitų narių nemalonę. Juolab, jį apraizgo meilės ryšiai su pagrindinių priešininkų grupuotės boso Dominico Toretto (akt. Vin'as Diesel'is) seserimi Mia (akt. Jordana Brewster).

Nuotykiniame filme "Greiti ir įsiutę" vaidina populiarūs jaunosios kartos atstovai Vin'as Diesel'is (jis buvo vienas iš kareivių, gelbėjusių eilinį Rajaną režisieriaus Steven'o Spielberg'o karinėje dramoje), Michelle Rodriguez (nepriklausomo kino festivalyje "Sundance" sužavėjusi viso pasaulio kino kritikus profesionalios boksininkės vaidmeniu sportinėje dramoje "Mergų kovos"), Jordana Brewster (Panamoje gimusi žavioji manekenė, kurios kompanijoje dažniausiai galima pamatyti populiarų Holivudo aktorių Mark'ą Wahlberg'ą) ir kiti. Tačiau svarbiausias juostos akcentas - tai stingdančios kvapą ir padidinančios adrenalino kiekį lenktynės, kuriose dalyvauja tik patys naujausi, įspūdingiausi bei greičiausi automobiliai. Jų skleidžiamas garsas ir neįtikinamiausi manevrai staigiuose posūkiuose privers įsitempus sėdėti kino teatro kėdėje ir gėrėtis nuostabiomis autolenktynėmis, kurios gerokai lenkia filmuose "Dingti per 60 sekundžių", "Griausmo dienos" ir "Taksi" matytus epizodus.

DĖMESIO!
Visi lenktyniniai triukai ir efektai filme "Greiti ir įsiutę" yra atlikti patyrusių profesionalų, naudojant specialiai filmui sukurta techniką.
Prašome, nebandykite to pakartoti patys! Būkite protingi!
Vairuokite saugiai! Nenusiženkite įstatymams!
Tai labia pavojinga Jūsų gyvybei!

UNRESTRAINED =PP  2006-06-28 23:03:31 

man patinka del veiksmo triuku ir viso kito :DD del tokiu filmu as ir vaikstau i cinema:))) bet pastaruoju metu ten nieko gero nerodo :))) ir pagaliau - geras veiksmo filmas ;)) mmm i love it :PP


MANTAS  2005-10-02 18:24:37 

as sukures apie sita filma foruma www.furiousforum.xxi.lt


ALGIS  2004-10-07 03:44:17 

Autolenktynės - savo keliu. Bet šiame filme yra kažkas tokio... keruakiško. Tas laisvės supratimas. Pojūtis. Džiaugiuosi, kad dar yra tokių filmų.


ALYVA  2003-08-10 19:27:01 

Na, ka galiu pasakyti?Cooooolllll filmas!!!Visi turi ji pamatyti, jis super!!!


ALYVA  2003-08-10 19:27:01 

Na, ka galiu pasakyti?Cooooolllll filmas!!!Visi turi ji pamatyti, jis super!!!


ZXZ  2003-07-03 00:23:23 

sakyciau filmas labai idomus,bet prastas siuzetas.turbut labiausiai patikp tiuninguotos masinos.:)


ZXZ  2003-07-03 00:23:23 

sakyciau filmas labai idomus,bet prastas siuzetas.turbut labiausiai patikp tiuninguotos masinos.:)


XVIRUS  2003-06-18 09:38:12 

Filams nekoks, nei siuzeto, nei prasmes. Tiuninguotu masinu maratonas ir nieko kito.


DARIUS  2003-05-12 10:37:19 

Filmas labai G E R A S. Visi filmo vaizdai ,efektai yra aukšto lygio. Vienu žodžiu filmas yra šūstras.


INDRE  2003-02-01 18:00:32 

nu cia tai filmas!!!!!!!!kokie efektai,pagrindinis herojus tai tikras saldainiukas. apiplotina:))))))))))Filmo aprašymas aplankytas kartų: 38186
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt