Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GREITI IR ĮSIUTĘ (2001) 100 min.
The Fast and the Furious
Nuotykinis sportinis veiksmo filmas
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

1 Videoklipas
2 Videoklipas

Filmo scenarijus paremtas populiariame žurnale "Vibe" išspausdintu straipsniu apie gaujas, kurių nariai pertvarko japoniškas sportinio tipo mašinas į lenktyninius automobilius.

Šiandieninis Los Andželas. Miesto gatvės jau seniai pavirto lenktynių arena, kurioje jaunų žmonių gaujos aiškinasi savo santykius. Jie nesiruošia be reikalo provokuoti muštynių, nežada milijoninių honorarų samdomiems žudikams, neskelbia kruvino keršto karo, negalvoja apie išdavystes valdžios institucijoms. Jaunuoliai stengiasi įrodyti savo stiprybę ir jėgą beprotiškose autolenktynėse. Tik nenuspėjamų varžybų nugalėtojas iškovos teisę dalintis įtakos sferas mieste.

Greitis ir įsiutis trasoje - tinkamas įspūdis gaujos vadams.

Būtent tokiu perspektyviu lenktynininku stengiasi tapti jaunasis policininkas Brianas (akt. Paul'as Walker'is), kuris yra infiltruojamas į vieną tokią gaują, nes pareigūnai įtaria, kad lenktynininkai yra įsivėlę į stambias automobilių vagystes. Jaunuolis turi surinkti reikiamus įrodymus, bet siekdamas įsiteigti gaujos vadui, užsitraukia kitų narių nemalonę. Juolab, jį apraizgo meilės ryšiai su pagrindinių priešininkų grupuotės boso Dominico Toretto (akt. Vin'as Diesel'is) seserimi Mia (akt. Jordana Brewster).

Nuotykiniame filme "Greiti ir įsiutę" vaidina populiarūs jaunosios kartos atstovai Vin'as Diesel'is (jis buvo vienas iš kareivių, gelbėjusių eilinį Rajaną režisieriaus Steven'o Spielberg'o karinėje dramoje), Michelle Rodriguez (nepriklausomo kino festivalyje "Sundance" sužavėjusi viso pasaulio kino kritikus profesionalios boksininkės vaidmeniu sportinėje dramoje "Mergų kovos"), Jordana Brewster (Panamoje gimusi žavioji manekenė, kurios kompanijoje dažniausiai galima pamatyti populiarų Holivudo aktorių Mark'ą Wahlberg'ą) ir kiti. Tačiau svarbiausias juostos akcentas - tai stingdančios kvapą ir padidinančios adrenalino kiekį lenktynės, kuriose dalyvauja tik patys naujausi, įspūdingiausi bei greičiausi automobiliai. Jų skleidžiamas garsas ir neįtikinamiausi manevrai staigiuose posūkiuose privers įsitempus sėdėti kino teatro kėdėje ir gėrėtis nuostabiomis autolenktynėmis, kurios gerokai lenkia filmuose "Dingti per 60 sekundžių", "Griausmo dienos" ir "Taksi" matytus epizodus.

DĖMESIO!
Visi lenktyniniai triukai ir efektai filme "Greiti ir įsiutę" yra atlikti patyrusių profesionalų, naudojant specialiai filmui sukurta techniką.
Prašome, nebandykite to pakartoti patys! Būkite protingi!
Vairuokite saugiai! Nenusiženkite įstatymams!
Tai labia pavojinga Jūsų gyvybei!

VISHKA  2001-11-29 21:13:43 

filmas tikrai nuostabus. nors as ir mergina taciau man jis paliko dideli ispudi! isivaizduojat koks efektas sedint kino teatre, ir toks jausmas kad pats esi tarp tu eksponatu t.y. tacku. o jau pagrindinis aktorius tai ojojoi:) excellent! ech...o jei taip butu realybele... dabar toookiu vaikinu deficitas...o gaila...:))


TOMAS  2001-11-27 11:32:08 

Filmas skirtas vazinejantiems bmw5 ir jiems prijauciantiems.


FREJA  2001-11-25 22:52:48 

Filma galeciau pasiulyt tik savo broliukui :] bet ir jis i ji nejo. Kad labai jau vaikiskas. Visu pirma aktorius netinka buti 'slaptuoju agentu', o antra - kas cia per turinys? Fe.. gal tik tos mazytes masinytes + filmui duoda, bet jau geriau vel paziureti 'Dingti per 60 s'.


SPYGLE  2001-11-24 19:54:14 

fainas filmas, ypatingai masinos.....as ir tokios noriu!!! kur mano princas su tokia masina????


TAZAZ  2001-11-10 20:33:36 

JEEEEEEEEEEEE, tackos, man reikai tackos


ANDRIUS  2001-11-09 09:14:01 

Si filma ziurejau vingio kino teatre - tai visai kitas skonis ir malonumo fiesta... muzikos takelis be priekaistu ir dar visokio pabudzio scenu pilna, o tai neleidzia nuobodziaut net ir atsipaliduot!!! Na MEILES scenos... kuriame gi filme sito nebuna, bet tai negadina, bet pagaliau papildomai isvysto siuzeta, bet tik gaila, kad ne iki galo - norejosi bent pusvalanduko viska pratest... O automanams ir motosporto fanams bei fanatikams tai mini adrenalino doze sedint prie ekrano, o realybej tai noris is aparato isplest bent jau panasu efekta! Mane dar suzavejo, rezisieriu atskleistas heroju harakteriu ypatumai ir saltakraujiskumo rekalingumas ivairiausiose situacijose; jie gyvena ne vien del aistros, bet ir del viens kito - gyvenimo bendrazygiu!!! Aktoriai ir savo duomenimis ir vaidyba tikrai tinkami, tad filmas tampa tikrai artimas protui ir dusiai!!!


AURIMAS  2001-11-08 15:08:58 

Greitis ir pyktis fataliski dalyai, bet apvaldzius jie tiesiog zavintys ir daug dovanojantys! herojai ne vien kruti savo automobiliais monstarais, bet kiek savo dvasia... Sis filmukas manau patinka ne vien vaikinams bet ir mergaiciukems?! tad jame nuobodziaut netenka, o motosporto fanams yra netgi privaloma ji pasiziureti!


GORILA  2001-11-05 10:42:52 

viskas taip banalistiska bet tai maskes buvoCCCCCCCCCCCOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL noreciau is as tokio masiniuko


EUGENIJUS  2001-11-04 17:11:30 

Aktoriu vaidyba tikrai neispudinga. Taciau siuo filmo pagrindas yra greiti ir grazus auto o ten ju tikrai lab lab daug. Automobiliu scenos tikrai ispudingos. Tik vot nepatiko pabaiga - perilgai tas bandytas kabejo ant sunkvezimio - realiai jau seniai butu nukrites arba nuzudytas. taciau man patiko tas filmas.


NERIJUS  2001-10-30 23:07:45 

filmas toks jegovai geras,kad net plaukai siausiasi.Niekada savo gyvenime newesu mates tokio apsolliuciai neralaus ir velniskai gero filmo.Negaliu atsigauti nuo jo jegiskumo.Sis filmas tikrai pats geriausias !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 36521
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt