Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GREITI IR ĮSIUTĘ (2001) 100 min.
The Fast and the Furious
Nuotykinis sportinis veiksmo filmas
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

1 Videoklipas
2 Videoklipas

Filmo scenarijus paremtas populiariame žurnale "Vibe" išspausdintu straipsniu apie gaujas, kurių nariai pertvarko japoniškas sportinio tipo mašinas į lenktyninius automobilius.

Šiandieninis Los Andželas. Miesto gatvės jau seniai pavirto lenktynių arena, kurioje jaunų žmonių gaujos aiškinasi savo santykius. Jie nesiruošia be reikalo provokuoti muštynių, nežada milijoninių honorarų samdomiems žudikams, neskelbia kruvino keršto karo, negalvoja apie išdavystes valdžios institucijoms. Jaunuoliai stengiasi įrodyti savo stiprybę ir jėgą beprotiškose autolenktynėse. Tik nenuspėjamų varžybų nugalėtojas iškovos teisę dalintis įtakos sferas mieste.

Greitis ir įsiutis trasoje - tinkamas įspūdis gaujos vadams.

Būtent tokiu perspektyviu lenktynininku stengiasi tapti jaunasis policininkas Brianas (akt. Paul'as Walker'is), kuris yra infiltruojamas į vieną tokią gaują, nes pareigūnai įtaria, kad lenktynininkai yra įsivėlę į stambias automobilių vagystes. Jaunuolis turi surinkti reikiamus įrodymus, bet siekdamas įsiteigti gaujos vadui, užsitraukia kitų narių nemalonę. Juolab, jį apraizgo meilės ryšiai su pagrindinių priešininkų grupuotės boso Dominico Toretto (akt. Vin'as Diesel'is) seserimi Mia (akt. Jordana Brewster).

Nuotykiniame filme "Greiti ir įsiutę" vaidina populiarūs jaunosios kartos atstovai Vin'as Diesel'is (jis buvo vienas iš kareivių, gelbėjusių eilinį Rajaną režisieriaus Steven'o Spielberg'o karinėje dramoje), Michelle Rodriguez (nepriklausomo kino festivalyje "Sundance" sužavėjusi viso pasaulio kino kritikus profesionalios boksininkės vaidmeniu sportinėje dramoje "Mergų kovos"), Jordana Brewster (Panamoje gimusi žavioji manekenė, kurios kompanijoje dažniausiai galima pamatyti populiarų Holivudo aktorių Mark'ą Wahlberg'ą) ir kiti. Tačiau svarbiausias juostos akcentas - tai stingdančios kvapą ir padidinančios adrenalino kiekį lenktynės, kuriose dalyvauja tik patys naujausi, įspūdingiausi bei greičiausi automobiliai. Jų skleidžiamas garsas ir neįtikinamiausi manevrai staigiuose posūkiuose privers įsitempus sėdėti kino teatro kėdėje ir gėrėtis nuostabiomis autolenktynėmis, kurios gerokai lenkia filmuose "Dingti per 60 sekundžių", "Griausmo dienos" ir "Taksi" matytus epizodus.

DĖMESIO!
Visi lenktyniniai triukai ir efektai filme "Greiti ir įsiutę" yra atlikti patyrusių profesionalų, naudojant specialiai filmui sukurta techniką.
Prašome, nebandykite to pakartoti patys! Būkite protingi!
Vairuokite saugiai! Nenusiženkite įstatymams!
Tai labia pavojinga Jūsų gyvybei!

PATRULIS  2001-10-30 22:26:35 

Nu čia tai geras!


OGIS  2001-10-30 12:25:24 

Siuzetas zemiau banalybes, gelbeja tik puikus efektai ir graziai parengtos masinos.Vertas demesio tik garso takas, o siap filmas moksleiviams svajojantiems apie pirmaji 14 metu GOLFA.


SANDRA  2001-10-29 13:14:46 

Tai itin geras filmas.Jame yra daug adrenalino,trupucio meiles ir kitu realiu jausmu.Niekada nesu ziurejusi toki gera ispudi palikusio filmo.Nei karto nemaciusiam sio filmo ziurovui,niekaip nepavyks nuspeti kas ivyks trasoje arba uz jos ribu.Reikia tik speti reaguoti i vykstanti filme veiksma.Tai geriausias mano matytas filmas.Nenusivilsite jeigu paziuresite!


VAIPERIS  2001-10-28 20:16:53 

Filmas nerealus, ypac tuninguotu automobiliu megejams... Du kartus ziurejau... Dar noriu...


CHRIS  2001-10-26 12:59:05 

This was one film not worth seeing a second time. Nothing but a male hormone filled Hollywood


BLOGIETE  2001-10-25 11:45:44 

Tikrai vertas demesio filmas. Net nebandyk zuiret video!!! Patariu nueit visiems kas miegsta geras masinas ir kai ka sioj srity nusimano, nesiveskyt su savim blondiniu- tik vietas kine uzima!


OLEG  2001-10-24 15:40:52 

Filmas Geras nors as ispradziu nenorejau eiti ir zinote kas mane ikalbejo....mano pazistama ..ji pasake kad labai Geras filmas ...taiGi visokiu panu yra vaikinai nereikia cia visas niekinti:))) Ir apskritai jeiGu eini i kina tai reikia pasiduometi koks kinas ir apie ka, o ne kaip kai kurie po 10 minuciu iseina is sales tik trukdo ziureti..VISKAS


AURIS&ZIVA  2001-10-22 16:25:39 

Neklausykit tų moterelių kur ten rašinėja nesamones apie meiles scenas ir kt. Joms tik TITANIKUS ziuret. Filmas ypac geras tiems katrie vazineja ir megsta greiti, automobilius ir t.t. Jokiu milijonus kainuojanciu automobiliu jokiu brangiu pribabasu - visos masinos eilines vazinejancios ir musu gatvemis tik nerealiai perdirbtos. Gan realus ir tikrai geras filmukas.


SLYVA  2001-10-22 15:36:43 

JEI, BOBOS, NIEKO NENUSIMANOT APIE MASHINAS IR GRAŽIUS BERNUS, TAI IR TYLĖKIT!!!FILMAS-FANTASTISHKAS!!!AISHKU JEI MERGINA DOMISI RANKDARBIAIS IR TAUTOSAKA, TAI JAI NĖRA KĄ VEIKT, O VISOS


WYCIOKAS  2001-10-21 13:39:32 

cool filmukas, isejes i kino teatra nusivyliau - Kaune visos gatves atrode tokios niurios ir masinos visos lievos. va ten tai aparatai buvo! grynai vyriskas filmasFilmo aprašymas aplankytas kartų: 36522
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt