Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GREITI IR ĮSIUTĘ (2001) 100 min.
The Fast and the Furious
Nuotykinis sportinis veiksmo filmas
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

1 Videoklipas
2 Videoklipas

Filmo scenarijus paremtas populiariame žurnale "Vibe" išspausdintu straipsniu apie gaujas, kurių nariai pertvarko japoniškas sportinio tipo mašinas į lenktyninius automobilius.

Šiandieninis Los Andželas. Miesto gatvės jau seniai pavirto lenktynių arena, kurioje jaunų žmonių gaujos aiškinasi savo santykius. Jie nesiruošia be reikalo provokuoti muštynių, nežada milijoninių honorarų samdomiems žudikams, neskelbia kruvino keršto karo, negalvoja apie išdavystes valdžios institucijoms. Jaunuoliai stengiasi įrodyti savo stiprybę ir jėgą beprotiškose autolenktynėse. Tik nenuspėjamų varžybų nugalėtojas iškovos teisę dalintis įtakos sferas mieste.

Greitis ir įsiutis trasoje - tinkamas įspūdis gaujos vadams.

Būtent tokiu perspektyviu lenktynininku stengiasi tapti jaunasis policininkas Brianas (akt. Paul'as Walker'is), kuris yra infiltruojamas į vieną tokią gaują, nes pareigūnai įtaria, kad lenktynininkai yra įsivėlę į stambias automobilių vagystes. Jaunuolis turi surinkti reikiamus įrodymus, bet siekdamas įsiteigti gaujos vadui, užsitraukia kitų narių nemalonę. Juolab, jį apraizgo meilės ryšiai su pagrindinių priešininkų grupuotės boso Dominico Toretto (akt. Vin'as Diesel'is) seserimi Mia (akt. Jordana Brewster).

Nuotykiniame filme "Greiti ir įsiutę" vaidina populiarūs jaunosios kartos atstovai Vin'as Diesel'is (jis buvo vienas iš kareivių, gelbėjusių eilinį Rajaną režisieriaus Steven'o Spielberg'o karinėje dramoje), Michelle Rodriguez (nepriklausomo kino festivalyje "Sundance" sužavėjusi viso pasaulio kino kritikus profesionalios boksininkės vaidmeniu sportinėje dramoje "Mergų kovos"), Jordana Brewster (Panamoje gimusi žavioji manekenė, kurios kompanijoje dažniausiai galima pamatyti populiarų Holivudo aktorių Mark'ą Wahlberg'ą) ir kiti. Tačiau svarbiausias juostos akcentas - tai stingdančios kvapą ir padidinančios adrenalino kiekį lenktynės, kuriose dalyvauja tik patys naujausi, įspūdingiausi bei greičiausi automobiliai. Jų skleidžiamas garsas ir neįtikinamiausi manevrai staigiuose posūkiuose privers įsitempus sėdėti kino teatro kėdėje ir gėrėtis nuostabiomis autolenktynėmis, kurios gerokai lenkia filmuose "Dingti per 60 sekundžių", "Griausmo dienos" ir "Taksi" matytus epizodus.

DĖMESIO!
Visi lenktyniniai triukai ir efektai filme "Greiti ir įsiutę" yra atlikti patyrusių profesionalų, naudojant specialiai filmui sukurta techniką.
Prašome, nebandykite to pakartoti patys! Būkite protingi!
Vairuokite saugiai! Nenusiženkite įstatymams!
Tai labia pavojinga Jūsų gyvybei!

RASA  2001-10-21 13:00:15 

Filmas gali patikti tik tiems, kas mėgsta lenktyninių kompiuterinius žaidimus. Be lenktynių daugiau nėr ką žiūrėti. O tą meilės siužetą visai be reikalo įkišo. Visai nevietoj ir nepastebimas. Tai tas pats, kaip šuniui asilo uodegą prisiūtum.


NIERKA  2001-10-20 13:59:25 

Filmas palieka tikrai gera ispudi zhioorint TIK kinoteatre. Per video net nebandykit jo zhiooreti, nes pasirodys labai nuobodus. Shiaip ar taip darbas tikrai neblogas. Ar matet, kaip dabar vazhineja zhmones, pamate shita filma?.. :)


FREJA  2001-10-19 21:15:03 

Jei atvirai, tai Gone in 60s man daug daug labiau patiko. I filma siuliau nueiti tik mano 11-meciui broliui. Tai vienas is kvailesniu filmu. Pagrindinis aktorius tikrai grazus, bet slaptojo agento vaidmuo jam taip netinka, tai tas pats, kaip tarkim Meg Ryan - piktadares. Merginom tikrai nepatarciau eiti, nes be masineliu nieko ir nepamatysit.


MARIJA  2001-10-18 15:12:11 

filmas yra pats kruciausias!!!!!!!!!!nera jam lygiu!!!!!!


PINK FREAK  2001-10-17 10:02:31 

Apie kokias merginas galima tokiam filme kalbėti? Cia valdo ratai, o ne papai...Garso takelis - super, efektai - taip pat...Manau, geriausias lenktyninis filmas, sukurtas iki šiol....Kas norit įspūdžio, jį gausit, o žemų dažnių kėdėse jis bus dar didesnis: pajusit, kaip muzika ir varikliai tarkuoja sėdynes...


PAGAN  2001-10-16 08:47:50 

Blogas filmas. Protingiems siūlyčiau pataupyti pinigų. Na aišku tautinio mentaliteto atstovams bei vaikams siūlau nueiti: gražūs auto, moterys, išreikšti charakteriai, 0 scenarijaus - vienu žodžiu viskas suprantama net 10-mečiui analfabetui, afroamerikiečiui berniukui.


NERIJUS  2001-10-16 08:27:28 

Tai cool filmas apie auto. Sakyciau tai geriausias filmas apie auto pasaulyje, kol kas nieko panasaus nebuvo sukurta. Filmas dingti per 60s tiesiog nublanksta pries ji. Jei nori suzinot, ka istikruju gali masinos, butinai paziurek ji!


KIESA  2001-10-15 10:48:57 

Gana mazai efektu,automobiliai galetu buti ir yspudingesni.scenarijus gana sabloniskas.Ko netruko,tai simpatisku merginu,greicio ir ytampos.Pamatyti verta, bet daug labai tiketis nevertetu.


KLAUSTUX  2001-10-14 20:55:42 

Bet kurio filmo vertinimas priklauso nuo to, ko tikiesi ish anxto. Shis filmas savo kategorijoje drasiai tempia iki 5u balu. Pliusai - daug grazhiu mashinu ir merginu , kas patix vaikinams, del vaikinu nesu tikras (gal patix merginoms). Minusai - keistokas finalas, ganetinai standartinis scenarijus. Ir ji butinai reikia zhiuret kine... Efektai - shito filmo esme ?x


AUDRIUS  2001-10-14 16:20:48 

Holivudas lieka Holivudu :( No commentsFilmo aprašymas aplankytas kartų: 37186
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt