Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GREITI IR ĮSIUTĘ (2001) 100 min.
The Fast and the Furious
Nuotykinis sportinis veiksmo filmas
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

1 Videoklipas
2 Videoklipas

Filmo scenarijus paremtas populiariame žurnale "Vibe" išspausdintu straipsniu apie gaujas, kurių nariai pertvarko japoniškas sportinio tipo mašinas į lenktyninius automobilius.

Šiandieninis Los Andželas. Miesto gatvės jau seniai pavirto lenktynių arena, kurioje jaunų žmonių gaujos aiškinasi savo santykius. Jie nesiruošia be reikalo provokuoti muštynių, nežada milijoninių honorarų samdomiems žudikams, neskelbia kruvino keršto karo, negalvoja apie išdavystes valdžios institucijoms. Jaunuoliai stengiasi įrodyti savo stiprybę ir jėgą beprotiškose autolenktynėse. Tik nenuspėjamų varžybų nugalėtojas iškovos teisę dalintis įtakos sferas mieste.

Greitis ir įsiutis trasoje - tinkamas įspūdis gaujos vadams.

Būtent tokiu perspektyviu lenktynininku stengiasi tapti jaunasis policininkas Brianas (akt. Paul'as Walker'is), kuris yra infiltruojamas į vieną tokią gaują, nes pareigūnai įtaria, kad lenktynininkai yra įsivėlę į stambias automobilių vagystes. Jaunuolis turi surinkti reikiamus įrodymus, bet siekdamas įsiteigti gaujos vadui, užsitraukia kitų narių nemalonę. Juolab, jį apraizgo meilės ryšiai su pagrindinių priešininkų grupuotės boso Dominico Toretto (akt. Vin'as Diesel'is) seserimi Mia (akt. Jordana Brewster).

Nuotykiniame filme "Greiti ir įsiutę" vaidina populiarūs jaunosios kartos atstovai Vin'as Diesel'is (jis buvo vienas iš kareivių, gelbėjusių eilinį Rajaną režisieriaus Steven'o Spielberg'o karinėje dramoje), Michelle Rodriguez (nepriklausomo kino festivalyje "Sundance" sužavėjusi viso pasaulio kino kritikus profesionalios boksininkės vaidmeniu sportinėje dramoje "Mergų kovos"), Jordana Brewster (Panamoje gimusi žavioji manekenė, kurios kompanijoje dažniausiai galima pamatyti populiarų Holivudo aktorių Mark'ą Wahlberg'ą) ir kiti. Tačiau svarbiausias juostos akcentas - tai stingdančios kvapą ir padidinančios adrenalino kiekį lenktynės, kuriose dalyvauja tik patys naujausi, įspūdingiausi bei greičiausi automobiliai. Jų skleidžiamas garsas ir neįtikinamiausi manevrai staigiuose posūkiuose privers įsitempus sėdėti kino teatro kėdėje ir gėrėtis nuostabiomis autolenktynėmis, kurios gerokai lenkia filmuose "Dingti per 60 sekundžių", "Griausmo dienos" ir "Taksi" matytus epizodus.

DĖMESIO!
Visi lenktyniniai triukai ir efektai filme "Greiti ir įsiutę" yra atlikti patyrusių profesionalų, naudojant specialiai filmui sukurta techniką.
Prašome, nebandykite to pakartoti patys! Būkite protingi!
Vairuokite saugiai! Nenusiženkite įstatymams!
Tai labia pavojinga Jūsų gyvybei!

DENAS  2001-10-07 18:39:27 

5 balus statau tik uz gerus masinas ir mernas.siuzetas prastas bet efektai liuks!!garsas liuks!pazemino kinu mafija!:)


SUX  2001-10-07 18:16:07 

sux


IGNAS  2001-10-07 17:04:48 

fucking sedevras


ANDRELIS  2001-10-07 16:48:59 

Oi bachuriukai, filmas nerealus, liux, super ir pats geriausias. Kai vaziuosit su draugais ziureti, butinai palikit panas namuose, joms nepatiks. :) Tik nelekit kaip pashele, nes taip ir norisi po filmo is masinos maximuma isspausti.


EGIS  2001-10-07 13:50:55 

maladec filmas


REMEDY  2001-10-07 11:18:30 

Kaaifas!!! Čia tai bent! Neabejotinai geriausias veiksmo filmas apie automobilius, kokį man teko matyti. Nuostabios ir nerealiai greitos mašinos, hip-hop'o ir roko muzika, gražios merginos... Ko dar reikia tokiam filmui? Tiems, kurie prijaučia sportiniams automobiliams, į filmą nueiti privaloma!!! DĖMESIO!!! Būkit protingi! Žiūrėkit tik kino teatre! Priešingu atveju nuomonė apie filmą bus visai kitokia! :-)


MYKOLAS  2001-10-06 22:48:37 

Ishties puikus filmas, neprilygstamo veiksmo, bei adrenalino derynys. Noreciau, kad tokie filmai butu kuriami ir toliau.


TOMAS  2001-10-06 12:00:07 

tiems, kas myli automobilius - privaloma pamatyti.


BLOGAZ7  2001-10-06 10:55:49 

didelis didelis sudux . visiskai neidomu. nusedejau uzpakali ir viskas.


MORCI  2001-10-06 10:34:38 

Nesutinku su Kritiku. Seip tai filmas is ties nera jau toks ispudingas, taciau reikai prisipazinti, kad tame filme ne siuzetas svarbiausia, o geros masinos ir dar geresnis greitis, kuris kartais atrodo tox jau neralus. Negaliu vertinti to filmo 5 balais, vien uz garso takeli, efektus. Atimsiu viena bala uz prasta vaidyba ir siuzeta (cia su kritiku jau sutinku) :)))Filmo aprašymas aplankytas kartų: 36553
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt