Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GREITI IR ĮSIUTĘ (2001) 100 min.
The Fast and the Furious
Nuotykinis sportinis veiksmo filmas
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

1 Videoklipas
2 Videoklipas

Filmo scenarijus paremtas populiariame žurnale "Vibe" išspausdintu straipsniu apie gaujas, kurių nariai pertvarko japoniškas sportinio tipo mašinas į lenktyninius automobilius.

Šiandieninis Los Andželas. Miesto gatvės jau seniai pavirto lenktynių arena, kurioje jaunų žmonių gaujos aiškinasi savo santykius. Jie nesiruošia be reikalo provokuoti muštynių, nežada milijoninių honorarų samdomiems žudikams, neskelbia kruvino keršto karo, negalvoja apie išdavystes valdžios institucijoms. Jaunuoliai stengiasi įrodyti savo stiprybę ir jėgą beprotiškose autolenktynėse. Tik nenuspėjamų varžybų nugalėtojas iškovos teisę dalintis įtakos sferas mieste.

Greitis ir įsiutis trasoje - tinkamas įspūdis gaujos vadams.

Būtent tokiu perspektyviu lenktynininku stengiasi tapti jaunasis policininkas Brianas (akt. Paul'as Walker'is), kuris yra infiltruojamas į vieną tokią gaują, nes pareigūnai įtaria, kad lenktynininkai yra įsivėlę į stambias automobilių vagystes. Jaunuolis turi surinkti reikiamus įrodymus, bet siekdamas įsiteigti gaujos vadui, užsitraukia kitų narių nemalonę. Juolab, jį apraizgo meilės ryšiai su pagrindinių priešininkų grupuotės boso Dominico Toretto (akt. Vin'as Diesel'is) seserimi Mia (akt. Jordana Brewster).

Nuotykiniame filme "Greiti ir įsiutę" vaidina populiarūs jaunosios kartos atstovai Vin'as Diesel'is (jis buvo vienas iš kareivių, gelbėjusių eilinį Rajaną režisieriaus Steven'o Spielberg'o karinėje dramoje), Michelle Rodriguez (nepriklausomo kino festivalyje "Sundance" sužavėjusi viso pasaulio kino kritikus profesionalios boksininkės vaidmeniu sportinėje dramoje "Mergų kovos"), Jordana Brewster (Panamoje gimusi žavioji manekenė, kurios kompanijoje dažniausiai galima pamatyti populiarų Holivudo aktorių Mark'ą Wahlberg'ą) ir kiti. Tačiau svarbiausias juostos akcentas - tai stingdančios kvapą ir padidinančios adrenalino kiekį lenktynės, kuriose dalyvauja tik patys naujausi, įspūdingiausi bei greičiausi automobiliai. Jų skleidžiamas garsas ir neįtikinamiausi manevrai staigiuose posūkiuose privers įsitempus sėdėti kino teatro kėdėje ir gėrėtis nuostabiomis autolenktynėmis, kurios gerokai lenkia filmuose "Dingti per 60 sekundžių", "Griausmo dienos" ir "Taksi" matytus epizodus.

DĖMESIO!
Visi lenktyniniai triukai ir efektai filme "Greiti ir įsiutę" yra atlikti patyrusių profesionalų, naudojant specialiai filmui sukurta techniką.
Prašome, nebandykite to pakartoti patys! Būkite protingi!
Vairuokite saugiai! Nenusiženkite įstatymams!
Tai labia pavojinga Jūsų gyvybei!

PETRAS  2001-10-06 10:27:13 

ziauriai krutas filmas!!!!!!!!!!!!!!


KRITIKAS  2001-10-05 12:49:28 

Vazineja masinytes ir daugiau nieko. Tipinis jaunimelio be smegenu filmas. Shu****. Vaziavau pasigavau merga, paskui vel vaziavau ir labai greitai, o paskui dar susimusiau su japoshkem ir jiems atkersijau. Nu geras, gili mintis :).


TRENKTAZ  2001-10-02 20:57:36 

WOW!!! Super!!! Tokias masinas net nuotraukose retai rasi. Nesutinku su FREJA del merginu, pasibaigus seansui kelios isejo apakusios, kaip ir as, ir zadejo dar karta eit (as irgi eisiu ir dar video bei CD versijas nusipirksiu). Aisku, ant vaidybos dejau, nes ne jos atejau ziuret ir zinoma ilgesnis filmas galejo but. Kol kas tiek. Dar ka nors sugalvosiu, parasysiu


AUTOMANAS  2001-10-01 14:33:44 

super girdejau kad rytoj tipo nemokamas seansas Vingio kino teatre policininkams ir tipo kas be teisiu vazineja. Cool ne?


DARIUS  2001-09-25 21:50:28 

Sy filma tikrai verta paziureti ,kas megsta geras masinas.


TOMMI  2001-09-21 08:04:02 

Topinis @utos filmas. :)) Visiems, megstantiems masinas, greiti siulau paziureti. Ypac @utos klubo nariams ir prijauciantems :))


ALGISAS  2001-09-16 22:57:32 

siulau pasiziureti oficialia filmo svetaine: nereali!..


ALOYZAS  2001-09-13 11:56:27 

Ne lenktynėse ir net ne gražiose mašinytėse čia esmė brolyčiai. Tas filmas tikrai nerealus: Muzonas - varo!!!, greitis, garsas, ekšinas - super. Seniai reikėjo kažko panašaus. Siūlau atkreipti dėmesį į šį filmą. Ir žiūrėti kine, o ne video. ačiū


VILMANTE  2001-09-04 18:29:40 

kam patinka lenktynes, grazios masinos tam tikrai patarciau nueiti. grazus filmukas, grazios masinos, grazus aktoriai, toks tipo reklaminis filmas. Man patiko...


AS  2001-09-02 14:27:51 

super filmasFilmo aprašymas aplankytas kartų: 36561
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt