Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GREITI IR ĮSIUTĘ (2001) 100 min.
The Fast and the Furious
Nuotykinis sportinis veiksmo filmas
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

1 Videoklipas
2 Videoklipas

Filmo scenarijus paremtas populiariame žurnale "Vibe" išspausdintu straipsniu apie gaujas, kurių nariai pertvarko japoniškas sportinio tipo mašinas į lenktyninius automobilius.

Šiandieninis Los Andželas. Miesto gatvės jau seniai pavirto lenktynių arena, kurioje jaunų žmonių gaujos aiškinasi savo santykius. Jie nesiruošia be reikalo provokuoti muštynių, nežada milijoninių honorarų samdomiems žudikams, neskelbia kruvino keršto karo, negalvoja apie išdavystes valdžios institucijoms. Jaunuoliai stengiasi įrodyti savo stiprybę ir jėgą beprotiškose autolenktynėse. Tik nenuspėjamų varžybų nugalėtojas iškovos teisę dalintis įtakos sferas mieste.

Greitis ir įsiutis trasoje - tinkamas įspūdis gaujos vadams.

Būtent tokiu perspektyviu lenktynininku stengiasi tapti jaunasis policininkas Brianas (akt. Paul'as Walker'is), kuris yra infiltruojamas į vieną tokią gaują, nes pareigūnai įtaria, kad lenktynininkai yra įsivėlę į stambias automobilių vagystes. Jaunuolis turi surinkti reikiamus įrodymus, bet siekdamas įsiteigti gaujos vadui, užsitraukia kitų narių nemalonę. Juolab, jį apraizgo meilės ryšiai su pagrindinių priešininkų grupuotės boso Dominico Toretto (akt. Vin'as Diesel'is) seserimi Mia (akt. Jordana Brewster).

Nuotykiniame filme "Greiti ir įsiutę" vaidina populiarūs jaunosios kartos atstovai Vin'as Diesel'is (jis buvo vienas iš kareivių, gelbėjusių eilinį Rajaną režisieriaus Steven'o Spielberg'o karinėje dramoje), Michelle Rodriguez (nepriklausomo kino festivalyje "Sundance" sužavėjusi viso pasaulio kino kritikus profesionalios boksininkės vaidmeniu sportinėje dramoje "Mergų kovos"), Jordana Brewster (Panamoje gimusi žavioji manekenė, kurios kompanijoje dažniausiai galima pamatyti populiarų Holivudo aktorių Mark'ą Wahlberg'ą) ir kiti. Tačiau svarbiausias juostos akcentas - tai stingdančios kvapą ir padidinančios adrenalino kiekį lenktynės, kuriose dalyvauja tik patys naujausi, įspūdingiausi bei greičiausi automobiliai. Jų skleidžiamas garsas ir neįtikinamiausi manevrai staigiuose posūkiuose privers įsitempus sėdėti kino teatro kėdėje ir gėrėtis nuostabiomis autolenktynėmis, kurios gerokai lenkia filmuose "Dingti per 60 sekundžių", "Griausmo dienos" ir "Taksi" matytus epizodus.

DĖMESIO!
Visi lenktyniniai triukai ir efektai filme "Greiti ir įsiutę" yra atlikti patyrusių profesionalų, naudojant specialiai filmui sukurta techniką.
Prašome, nebandykite to pakartoti patys! Būkite protingi!
Vairuokite saugiai! Nenusiženkite įstatymams!
Tai labia pavojinga Jūsų gyvybei!

FREJA  2001-08-30 15:32:25 

Su 'Gone in 60s' tai kaip 9-tas vanduo nuo kisieliaus ;) Gal masineles ir neblogai atrodo (taciau ten nepamatysit Ferrari, Lamborgini, Jaguar ir t.t., tik zaislinius modeliukus primenancius, spalvotus automobiliukus). Turinio jokio. Na, merginom tikrai nepatariu eiti, nes nieko geri nepamatysit... (na, nebent grazuoli Paul'a Walker'i)


SKUSTAS  2001-08-22 22:47:24 

Nesileisdamas i smulkmenas norechiau pastebeti kad filmas $ tikrai vertas. Pritariu, kad Van Diesel atrodo ispudinga :)


ADOMELIS  2001-08-21 23:33:14 

Filmas tikrai geras video efektu atzvilgiu. Mashiniukai tikrai dailiai padaryti, o triukai - tiesiog fantastika. Nepaisant viso to filmo siuzetas nera niekuo ypatingas, bet nesitikekite ish veiksmo filmo - melodramos.


R0KAS  2001-08-21 15:43:20 

'The fast and the furious' - tik dar vienas auto kultūros filmas, kur visas veiksmas sukasi apie gatvių lenktynes, azijiečių gaują ant kriokiančių motociklų ir gan netradicinius vilkikų užpuolimus. Tai gan stilingas režisieriaus Rob Cohen darbas, pripildytas trankios hip-hop muzikos. Bet kas liečia patį filmo scenarijų, jis gan nuvalkiotas, su visais tipiniais tokiam žanrui elementais. Aktorių vaidyba ir dialogai tikrai prasti, na nebent Vin Diesel ('Boiler room', 'Pitch Black'), suvaidinęs gaujos vadeivą, su savo baritonišku balsu pasirodė gan neblogai. Be abejo tai nėra filmas apie vaidybą, o tik dar vienas komercinis Holivudo produktas. Na, bet jeigu priklausai reikiamai demografinei grupei (apie 17-25 m.) tau nerūpi aktorių vaidyba ir dar domiesi automobiliais filmas turėtų patikti.


KAROLIS  2001-08-21 12:16:04 

Super filmas nerealiai!!!!!!!! siandien buvau perziuroj tai nerealiai buvo!!!!!! Greitis lenktynes ir mashinos - labai gerai ir dar muzonas vezha!!!!


KAROLIS  2001-08-21 12:14:54 

Super filmas nerealiai!!!!!!!! siandien buvau perziuroj tai nerealiai buvo!!!!!! Greitis lenktynes ir mashinos - labai gerai ir dar muzonas vezha!!!!


NUNO  2001-08-11 09:27:43 

Nerealus filmas, lenkiantis net


GEDAS  2001-07-13 10:07:39 

super filmas parsisiuskit treileri - fantastika. lenktynes nerealios


JUSTACHIJUS  2001-07-01 14:29:15 

Nu cia tai bus filmukas. Vos tik paziejas holivudo zines supratai kad filmas bus cool.Tik man gaila tos mashinos kuria tie banditai suvarpe su automatais.Bet shy filma reiks butinai pamatyti.


DJEASYD  2001-06-05 09:59:02 

Sekme Lietuvoje garantuota,kadangi kaip mes visi zinome koks 99.9% lietuviu yra automobilizmo fanai,o siame filme tokie automobiliai ir tokios scenos ,kad neprisisegus dirzu(kaip sakoma nebuk zsinas!)tikrai butu pavojinga ziureti.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 36536
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt