Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
STEBĖTOJAS (2000) 96 min.
The Watcher
Siaubo filmas
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 05 18
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius:  Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Žiaurus maniakas Grifinas (K.Reevesas) mėgaujasi ne pačiu nužudymu, bet mirtinai pavojingu žaidimu. Pasirinktą auką jis stebi beveik savaitę… Jam ant kulnų lipantis FTB agentas Kembelas (J.Spader) būsimos aukos nuotrauką gauna likus keliomis valandos iki nusikaltimo… Tačiau kiekvieną sykį mergina randama jau persmeigta pianino styga. Atrodo, kad Grifinas juokiasi iš savo persekiotojų, nesugebančių laiku sustabdyti būsimų nusikaltimų. Vaikščiodamas skustuvo ašmenimis, jis niekuomet neįsipjauna.

Kembelas jaučiasi bejėgis, nusikaltimų sąrašas auga, o raktas taip ir neatsiranda… Netekęs vilties, kankinamas siaubingos migrenos priepuolių, detektyvas persikelia iš Los Andželo į Čikagą. Tačiau praeitis taip lengvai nepaleidžia. Pasak Kembelo psichiatrės Poli (M.Tomei), kuri interpretuoja įvykius pagal savo sukurtą teoriją, žudikas ir agentas tiesiog gyvybiškai reikalingi vienas kitam. Jie tarsi broliai, kurių abu niekuomet neturėjo. Kembelas slapčia bando iššaukti Grifino reakciją.

Gerokai svarbiau nei pats nužudymas, Grifinui yra sužinoti, ką apie tai galvoja Kembelas. Todėl žudikas vėl ima veikti. Jis vėl atsiunčia Grifinui savo būsimų aukų nuotraukas... Serijinis žudikas kartais būna visai šalia, galbūt - čia pat, už nugaros… Vienoje nuotraukoje - psichiatrė Poli.

Sukūręs pagrindinį vaidmenį sensacingiausiame 1999-ųjų metų filme - brolių režisierių Larry ir Andy Wachowskių fantastiniame trileryje "Matrica", kuris gavo net keturis "Oskarus" (už geriausius specialiuosius efektus, garsą bei garso efektus, geriausią montažą) - aktorius Keanu Reevesas vėl laikomas geidžiamiausia Holivudo žvaigžde. Tačiau iš prigimties nepriklausomas (net jo vardas havajietiškai reiškia "šaltą brizą virš kalnų"!) 35-erių metų aktorius pasirinko vaidinti ne "sekso simboliui" įprastą tobulo herojaus vaidmenį, o sudėtingos psichologijos ir labai rafinuotą žudiką maniaką filme "The Watcher"!

"Mano tikslas - dalyvauti kuo įvairesniuose filmuose", - tvirtina Keanu, kurį į ryškiausių žvaigždžių Olimpą pirmą sykį pakylėjo dinamiškasis 1994-ųjų Jano de Bonto trileris "Greitis" - čia jis suvaidino policininką, kartu su Sandra Bullock bandantį išgelbėti užminuoto autobuso keleivius. Aktorius ir pats dievina beprotišką tempą - per kelerius pastaruosius metus jis spėjo suvaidinti ir pas legendinį Bernardo Bertolucci filme "Mažasis Buda", ir trileryje "Grandininė reakcija", ir melodramoje "Pasivaikščiojimas debesyse", porą kartų pakovoti už žmonijos ateitį skaitmeninės ateities vizijose filmuose "Džonis Mnemonikas" ir "Matrica", pabūti net paties velnio Alo Pacino teisininku filme "Velnio advokatas"…

Ilgai buvęs maištaujančio jaunimo stabu (ypač po "nepriklausomųjų" genijaus Guso Van Santo filmo "Mano privati Aidaho valstija"), Keanu dabar - vienas labiausiai graibstomų Amerikos aktorių. Jis pelnytai laikomas viena įdomiausių kino asmenybių - impulsyvus ir nenuspėjamas, jis gyvena kartu su savo sukurtais herojais - niekieno nevaržomas, laužydamas tradicines nuostatas.

UGNIA  2001-10-23 18:34:31 

Na...mano megstamiausias aktorius,bet filmas ne per geriausias...nors ziureti galima...


VILMA  2001-06-23 16:53:47 

Jega. Zodzio truksta.Butinai paziurek.


TOM  2001-06-10 17:26:41 

Turiu si filma CD, ziurejau vien tik del to, kad ji turiu ir kar reklamuoja. Didziausia nesamone, daugiau ziurejau i laikrodi nei i ekrana. Nepatariu niekam.


JULIETTE  2001-06-06 10:26:23 

Sveiki. Sis filmas man pasirode tikrai neblogas. Gal scenarijus ir nepasizymi minties galiomis, taciau jus tikrai nesigailesite nueje jo pasiziureti. O Keanu vaidina labai gerai, kaip beje ir kiti sio filmo aktoriai. Taigi siulyciau pasiziureti. Juliette


VALENTAS  2001-05-22 22:36:19 

Lekstokas filmas... Gal butu ir nieko, bet ganetinai erzina tie stroboskopiniai-trukinejantys vaizdai is praeities. Kartoja juos ir kartoja, o kazkokio svarbesnio rysio su siuzetu nerasta. Taip, Keanu cia pasirode poroje vietu ir visai neblogai. Savo stilium. Ar as eiciau i kina? (ziurejau per kompa) Ne.


VYTAS  2001-05-20 02:32:12 

Nieko gero. Keanu Reeves vaidina atmestinai. Rezisierius reklamistas. Filmas vienos reklamos.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8290
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt