Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽIEDŲ VALDOVAS (2001) 178 min.
Lord of the Rings
Fantastika
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 01 11
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Daugiau nei 1200 specialųjų efektų filmas, nufilmuotas naujai sukurtoje magiškoje ir unikalioje aplinkoje Naujojoje Zelandijoje, pareikalavęs net 300 mln $, didžiausias ir ambicingiausias New line cinema projektas, vienas didžiausių fantastinių filmų, pretenduojantis tapti tikru XXI-ojo amžiaus kino įvykiu..

Pirmasis trilogijos filmas pagal geriausią XX amžiaus knygą, kurios herojai - žmonės, hobitai, burtininkai, elfai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis blogio valdovas Sauronas. Keistų atsitiktinumų dėka paslaptingas žiedas atsiduria hobito Frodo rankose. Burtininkas Gandalfas išsiaiškina, kad tas žiedas iš tikrųjų priklauso Tamsos Lordui Sauronui. Kad nutraukti jo vadovaujamų Blogio jėgų viešpatavimą, reikia sunaikinti Pirmąjį žiedą, kad jis jokiu būdu nepatektų į Saurono rankas. Žiedo draugija - hobitas Frodo, trys jo draugai Merry, Samas, Pippinas, burtininkas Gandalfas, jo artimas draugas ir štikimas karys Aragornas, užsispyręs kovotojas Boromiras, elfas Legolasas, dvarfas Gimli - išsiruošia į netikėtumų kupiną kelionę per miškus, sniegynus, lygumas, upes, kalnus, kur kiekviename žingnyje tykoja pavojai.

Žiedas slepia tokią jėgą, kuri nesunaikinama, ir, jei jis pateks į Tamsos valdovo rankas, jam neliks jokių kliūčių pavergti visus VIDURIO ŽEMĖS gyventojus. Frodas, draugų padedamas, turi ne tik sunaikinti žiedą, bet ir nugalėti monstrą Sauroną.

“Žiedų valdovas” – įspūdingas pasakojimas apie draugystės galią ir drąsą – prieš tai tamsos jėgos bejėgės.

Nuostabus filmas pagal geriausią XX a. knygą, kurios herojai - žmonės, elfai, burtininkai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis valdovas Sauronas…

IRVIDAS  2002-01-15 10:18:32 

Ėjau į filmą iš anksto nusiteikęs kritiškai. Sutinku su žmonėmis nesupratusiais pabaigos, bet ne dėl to, kad tarsi jos nebuvo ( juk tai pirma dalis ), bet dėl to, kad jo statytojai tiesiog pamiršo apie tai, kad ne visi skaitę knyga ir suvokia, jog bus pratesimas. Kažkas minėjo, kad veiksmas lėtai vystosi - man asmeniškai kaip tik pritrūko įsigilinimo į visų veikėjų charakterius ir pačio kūrinio nuotaiką - antai iš filmo niekaip nepasakyčiau, kad brolijos kelionė buvo ilga ir varginanti, atrodė, kad pvz Morajos perėjimas jiems buvo kone vienos ar dviejų valandų kelionė, tarsi lengvas pasivaikščiojimas...Trūko realaus laiko pateikimo.Na, bet kibti galima prie daug ko, tačiau!!!Tačiau pripažįstu-išėjęs iš filmo pirmiausias noras buvo eiti vėl, nes filmas pakerėjo... tiesiog užbūrė savo teikiamu malonumu, ir tos tris kinoteatre praleistos valandos praėjo net nepastebėtos. Manau, šis filmas neeilinis įvikis visame kino mene ( ir ne tik fantastikos srityje ). Laukime pratesimo. :)) Ir tikėsimės ilgai laukt neteks. P.S. o Perumovo parašytą tesinį tikrai paskaitykite, Tolkinistai... :))


GRUNT  2002-01-15 09:07:25 

Nesuprantu, pagal ka speciali cinema.lt sistema atrenka komentarus, puse is ju looser'ishki:) Filmas puikus, bet labai dziaugiuosi kad pries tai skaiciau knyga - daugiau supratau. Nieko jis neistemptas, dar per mazai parode. Todel laikas vel paskaityti knyga, muahahahahaha!


E  2002-01-15 03:32:24 

Grazus filmas


GUZIKS  2002-01-15 03:23:18 

Gražūs kompiuteriniai efektai, įspūdingai pavaizduotas grafystės gamtovaizdis. Tik va, filmas per daug ištemptas. P.S. Vaikučiai, nežiūrėkite šio filmo, - ten geriečiai kapoja rankas ir galvas blogiečiams. O jeigu jau pažiūrėjote, tai nedarykite nieko panašaus nukniaukę mamos vestuvinį žiedą - banditais tapsite.


MICROGEN  2002-01-14 20:44:11 

Alma, Tas filmas yra didele sudo kruva su specialiais efektais, o fantasy ten mazu maziausia.Jei kas nors norejo pamatyti filma panasu i heroes of might and magic 3 zaidima - prasau.


TIAMAT  2002-01-14 19:08:58 

Geriausias metu filmas,minesite mano zodi,jis pasigriebs ne viena


DIANA  2002-01-14 17:31:59 

Tokio baisaus filmo dar nemaciau,tai lygmuilo opera


ALEX  2002-01-14 17:23:29 

Jei galima butu pastatyti ivartinima 0,mielai tai padaryciau!!!Ir tas filmas kainavo 300 mln.zaliuju prezidentu?HERNIA!!!Verta tik eiti pasnausti.


ALMA  2002-01-14 17:05:22 

Nuostabi svente Tolkien'o gerbejams. Taip pat gali tapti chrestomatiniu pavyzdziu, kaip didele filmo reklama atliko meskos paslauga. I filma plustelejo daug ziurovu, kuriems aplamai ten nebuvo kas veikti. Ir dar tokie cia rasineja neigiamus atsiliepimus!


VILALJA  2002-01-14 16:22:51 

Nesuprantu,kodel taip dziugauja Tolkino gerbejai, nes kas kas, net veikeju charakteriai nepilnai atskleisti, tiksliau padaryti labai negyvi. Nukrypimai nuo knygos, ypac meiles istorijos sukurimas - nieko tokio, nes filmas yra filmas. Bet man liudna, kad filme mazoka GYVUMO. Taip, dekoracijos, kostiumai, peizazai (YPAC!)- viskas tobula. Taciau kazko dar truksta - labai labai nedaug, kad viskas atgytu ir susijungtu i visuma. Galbut tai atsitiks kitose dalyse.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 56488
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt