Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽIEDŲ VALDOVAS (2001) 178 min.
Lord of the Rings
Fantastika
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 01 11
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Daugiau nei 1200 specialųjų efektų filmas, nufilmuotas naujai sukurtoje magiškoje ir unikalioje aplinkoje Naujojoje Zelandijoje, pareikalavęs net 300 mln $, didžiausias ir ambicingiausias New line cinema projektas, vienas didžiausių fantastinių filmų, pretenduojantis tapti tikru XXI-ojo amžiaus kino įvykiu..

Pirmasis trilogijos filmas pagal geriausią XX amžiaus knygą, kurios herojai - žmonės, hobitai, burtininkai, elfai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis blogio valdovas Sauronas. Keistų atsitiktinumų dėka paslaptingas žiedas atsiduria hobito Frodo rankose. Burtininkas Gandalfas išsiaiškina, kad tas žiedas iš tikrųjų priklauso Tamsos Lordui Sauronui. Kad nutraukti jo vadovaujamų Blogio jėgų viešpatavimą, reikia sunaikinti Pirmąjį žiedą, kad jis jokiu būdu nepatektų į Saurono rankas. Žiedo draugija - hobitas Frodo, trys jo draugai Merry, Samas, Pippinas, burtininkas Gandalfas, jo artimas draugas ir štikimas karys Aragornas, užsispyręs kovotojas Boromiras, elfas Legolasas, dvarfas Gimli - išsiruošia į netikėtumų kupiną kelionę per miškus, sniegynus, lygumas, upes, kalnus, kur kiekviename žingnyje tykoja pavojai.

Žiedas slepia tokią jėgą, kuri nesunaikinama, ir, jei jis pateks į Tamsos valdovo rankas, jam neliks jokių kliūčių pavergti visus VIDURIO ŽEMĖS gyventojus. Frodas, draugų padedamas, turi ne tik sunaikinti žiedą, bet ir nugalėti monstrą Sauroną.

“Žiedų valdovas” – įspūdingas pasakojimas apie draugystės galią ir drąsą – prieš tai tamsos jėgos bejėgės.

Nuostabus filmas pagal geriausią XX a. knygą, kurios herojai - žmonės, elfai, burtininkai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis valdovas Sauronas…

LABUS  2002-01-14 16:05:55 

Puikus filmas. Gal ir ne idealus, bet kas tada yra idealus, nezinau. Garsiausio fentezi epo atmosfera perteikta super tiksliai. Puse cia rasiusiu nusivyle filmo pabaiga - cia jau platintoju ir reklamuotoju kalte. Neimanoma ju priversti perskaityti Tolkien'o, taciau bent paaiskinti kad bus dar dvi dalys kaip nors buvo galima. O tie, kas Tolkien'o neskaito, neskaito ir viso kito, nuo sito mes, kaip sakoma, negydom. Tegul ziuri


NIS  2002-01-14 14:56:29 

Filmo pabaiga galėjo buti kitokia, bet žinant knygos struktūrą arba reikia rodyti visas trilogijos dalis iš karto (10 valandų), arba kur nors vis tik sustoti. Režisierius išspaudė skaičiusiems priimtiną pabaigą, o susipažįstatntiems su Tolkien`o kūryba tokiu būdu linkiu kaip nors sulaukti kitų metų :) II-o filmo pabaiga turėtų palikti dar didesnės desperacijos įspūdį, jei sutaps su knygos struktūra.


JUSTINAS  2002-01-14 14:26:52 

Beveik NUOSTABU! Tik labai, labai blogas soundtrackas...


ALIONUSKA  2002-01-14 13:35:04 

Iki siol nezinoaju, kad tokia knyga apskritai egzistuoja. Bet filams is tiesu skatina pasiimti II ir III dali skaityti kol tesiniai pasieks lietuviska kinoteatra. Grazu, labai tapybiska, tik tempo siek tiek truksta, viska galima buvo sudeti i 2 valandas. Neziurint to, labai geras reginys - peizazai, aktoriai, situacijos.


PAULIUS  2002-01-14 12:43:00 

labai labai nuvyle. puse filmo nesusigaudai kas kur, o kita puse apzelusiom kojom mazas zmogus su zieduku laxto ir nieko doro negali padaryti tik nuoslat i galva gauna. o pabaiga is vis


X_TT  2002-01-14 12:38:54 

Filmas puikus visais požiūriais: scenarijus, beveik neiškraipantis knygos, puikiai perteikti veikėjų carakteriai, vaizdai, efaktai. Verta eiti pažiūrėti vien dėl pasaulio vaizdo užsimovus Vieną žiedą. Puikus, rekomenduoju visiems, tačiau prieš einant geriausia perskaityti LOTR nors vieną kartą.


KASTIS  2002-01-14 12:36:12 

Pasaka vaikams. Istemptas be galo, jokio veiksmo, tik grazus vaizdai.


TI  2002-01-14 10:54:30 

Visgi galejo truputi maziau iskarpyti ir nuo turinio nukrypineti - buciau pasedejes ir 4, ir 5 h tame kinoteatre. Ir Love Story, kad jis toks apskritai buvo, galima tik is III tomo vidurio buvo suprasti, o cia ta merga visai ne vietoje ir dar neregetai kovinga pasirodo. Bet nepaisant to ziureti buvo L.Didelis Malonumas.


DIABLO  2002-01-14 10:33:40 

Kodel visi taip pergyvena kad pabaigos nebuvo?.. kaip jau kiti minejo tai trilogija, antra, tai viena is idomsniu pabaigu, kad iseini is kino teatro o ant dusios kaip prisikta :) vis ne standartinis holivudiskas happyendas.


LU3  2002-01-14 10:04:00 

Zmogus kuriam nepatinka tokios pasakos yra vertas gailescio. -Filmo aprašymas aplankytas kartų: 56489
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt