Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽIEDŲ VALDOVAS (2001) 178 min.
Lord of the Rings
Fantastika
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 01 11
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Daugiau nei 1200 specialųjų efektų filmas, nufilmuotas naujai sukurtoje magiškoje ir unikalioje aplinkoje Naujojoje Zelandijoje, pareikalavęs net 300 mln $, didžiausias ir ambicingiausias New line cinema projektas, vienas didžiausių fantastinių filmų, pretenduojantis tapti tikru XXI-ojo amžiaus kino įvykiu..

Pirmasis trilogijos filmas pagal geriausią XX amžiaus knygą, kurios herojai - žmonės, hobitai, burtininkai, elfai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis blogio valdovas Sauronas. Keistų atsitiktinumų dėka paslaptingas žiedas atsiduria hobito Frodo rankose. Burtininkas Gandalfas išsiaiškina, kad tas žiedas iš tikrųjų priklauso Tamsos Lordui Sauronui. Kad nutraukti jo vadovaujamų Blogio jėgų viešpatavimą, reikia sunaikinti Pirmąjį žiedą, kad jis jokiu būdu nepatektų į Saurono rankas. Žiedo draugija - hobitas Frodo, trys jo draugai Merry, Samas, Pippinas, burtininkas Gandalfas, jo artimas draugas ir štikimas karys Aragornas, užsispyręs kovotojas Boromiras, elfas Legolasas, dvarfas Gimli - išsiruošia į netikėtumų kupiną kelionę per miškus, sniegynus, lygumas, upes, kalnus, kur kiekviename žingnyje tykoja pavojai.

Žiedas slepia tokią jėgą, kuri nesunaikinama, ir, jei jis pateks į Tamsos valdovo rankas, jam neliks jokių kliūčių pavergti visus VIDURIO ŽEMĖS gyventojus. Frodas, draugų padedamas, turi ne tik sunaikinti žiedą, bet ir nugalėti monstrą Sauroną.

“Žiedų valdovas” – įspūdingas pasakojimas apie draugystės galią ir drąsą – prieš tai tamsos jėgos bejėgės.

Nuostabus filmas pagal geriausią XX a. knygą, kurios herojai - žmonės, elfai, burtininkai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis valdovas Sauronas…

BIRUTE  2002-01-14 09:02:54 

Saunus filmas. Puikiai ekranizuota istorija. Siaip tai pirma karta maciau taip realiai gerai igyvendinta knygos ideja. Nenuostabu, kad daug kam galbut nepatiko, nes reikia buti perskaicius knyga arba bent jau siaip megti fantasy stiliu. Puikus vaizdai, nuostabiai parinkta itaigi muzika, idealiai parinkti herojai...Daugiau tokiu istoriju! Su nekantrumu laukiu tesiniu ir tikiuosi perskaityti likusias knygas iki to :)


CMO  2002-01-13 23:17:41 

Tikrai nevertas demesio filmas,ryskiai jam per mazai 3h buvo galas ne i tema juodai,gerai kad nepatingejom ir bonka atsinesem i sale STARKO(ir visiem likusiem siulau:D)


TERPENTINAS  2002-01-13 22:23:35 

Na kad filmas be pabaigos tai aishku juk cia trilogija, bet nesupratau kokio amziaus grupei jis skirtas. Na jeigu rodytu per hollmark kanala gal patemptu. Vienu zodziu ziureti tik absoliutiems romantikams, o siaip geriau pasirinkti kita filma.


FEANORAS  2002-01-13 19:46:34 

Labai šaunus filmas, ir pakankamai arti literatūrinio šaltinio. Tai, kad nekurie nėra skaitę klasiko Tolkien'o ir nė velnio nesupranta ne tik šiame filme, bet ir gyvenime aplamai, tai jų problemos. Be to tai tik pirmasis trilogijos filmas, tikiuosi, kad kiti bus ne prastesni.


ZIUROVE  2002-01-13 18:56:23 

COOL filmas!!!!!!!! tiesiog nerealus!!!! dar dabar neacipeikejau.......(senden ash ji ziurejau) o sitos serijos pabaigos nera ko tiketis nes dar bus 2 serijos!!! butinai nueikit i ta filma!!!!!!!!!!! nepamatyti jo negalima!!!


ZIUROVAS  2002-01-13 18:17:38 

Jo... geriausia sitam filme yra nufilmuoti gamtos vaizdai :)Vos issedejau iki galo. O ir galas buvo nei sioks nei toks...


SOPRANAS  2002-01-13 18:05:57 

Visas Filmas buvo gan nieko,bet...Didelis bet...Filmo rezisieriai galejo pasistengti sugalvodami geresne pabaiga..kurios is vis nebuvo...vienu zodziu turejai pats sau susigalvoti filmo scenariju....nors efektu ir kovu scenu buvo pakankamai daug ir ispudingai parodytos,bet as skirciau didesni demesi scenarijui...bet tikriems fantastikos megejams patarciau nueit vien del to,kad galima trumpam pabuti pasaku sali ir susigalvoti happy enda...


PUTCH  2002-01-13 17:07:25 

Sveikinu visus, pagaliau mes Ji pamatem!!! Nuostabus filmas, paliekantis ilgam daug geru ispudziu.Manau,tikrieji tolkinistai keleta kartu nueis i profesoriaus filma!!!Susitiksim kine... [Skaitykite Tolkieno ir Perumovo knygas]


MUZ0NAZ  2002-01-13 17:00:10 

Na filmas super bet 3h sedeti ir nepamatyti pabaigos? absurdas


RUTA  2002-01-13 16:39:30 

Nesąmonė!!!!!!!!!!!!! Neikit ir neleiskit pinigų...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 56474
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt