Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽIEDŲ VALDOVAS (2001) 178 min.
Lord of the Rings
Fantastika
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 01 11
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Daugiau nei 1200 specialųjų efektų filmas, nufilmuotas naujai sukurtoje magiškoje ir unikalioje aplinkoje Naujojoje Zelandijoje, pareikalavęs net 300 mln $, didžiausias ir ambicingiausias New line cinema projektas, vienas didžiausių fantastinių filmų, pretenduojantis tapti tikru XXI-ojo amžiaus kino įvykiu..

Pirmasis trilogijos filmas pagal geriausią XX amžiaus knygą, kurios herojai - žmonės, hobitai, burtininkai, elfai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis blogio valdovas Sauronas. Keistų atsitiktinumų dėka paslaptingas žiedas atsiduria hobito Frodo rankose. Burtininkas Gandalfas išsiaiškina, kad tas žiedas iš tikrųjų priklauso Tamsos Lordui Sauronui. Kad nutraukti jo vadovaujamų Blogio jėgų viešpatavimą, reikia sunaikinti Pirmąjį žiedą, kad jis jokiu būdu nepatektų į Saurono rankas. Žiedo draugija - hobitas Frodo, trys jo draugai Merry, Samas, Pippinas, burtininkas Gandalfas, jo artimas draugas ir štikimas karys Aragornas, užsispyręs kovotojas Boromiras, elfas Legolasas, dvarfas Gimli - išsiruošia į netikėtumų kupiną kelionę per miškus, sniegynus, lygumas, upes, kalnus, kur kiekviename žingnyje tykoja pavojai.

Žiedas slepia tokią jėgą, kuri nesunaikinama, ir, jei jis pateks į Tamsos valdovo rankas, jam neliks jokių kliūčių pavergti visus VIDURIO ŽEMĖS gyventojus. Frodas, draugų padedamas, turi ne tik sunaikinti žiedą, bet ir nugalėti monstrą Sauroną.

“Žiedų valdovas” – įspūdingas pasakojimas apie draugystės galią ir drąsą – prieš tai tamsos jėgos bejėgės.

Nuostabus filmas pagal geriausią XX a. knygą, kurios herojai - žmonės, elfai, burtininkai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis valdovas Sauronas…

MARIUS  2002-01-13 12:19:24 

Dar kart pasakysiu - nueikit ir nesigailesit. :)


BULLKA  2002-01-13 11:16:43 

sveiki. deja likau kinu nusivyles. manau ir daugelis tokie ishejo ish kino, kurie tikejosi gan nemazai ish 21 amziaus shedevro. ideja tikrai gera; geras ir suvaidinimas; efektai; gamta - visos shios detales tikrai dare kina shedevru. taciau - sedeti tris valandas tikintis, kad Frodas susikaus su blogiu, gal net ikris kartu su ziedu i kalno liepsnas, ir tegauti tik man malonu semai, kad Tu su manimi - nemanau ar verta. tokia butu mano nuomone. deja, mano nuomone, 21 amziaus shedevru vis dar ishlieka Styveno Spielbergo Artificial Inteligence.


POCKA  2002-01-12 18:58:33 

Na ka galiu pasakyti...Jei jus esate Tolkino gerbejai tai aisku jums sio filmo praleisti nevalia. Bet jei jus norite normaliai atsipalaiduoti ziuredami i ekrana patarciau rinktis kita filma.


SLEGIS  2002-01-12 18:02:19 

Shudas paskutinis! Kankinti ziurovus su 3 valandu nuobodziausia ir tushciausia pasaulyje istorija?! Bomba, persistengete bereklamuodami filma, nuo siol i jusu filmus nebevaiksciosiu ir kitiems neberekomenduosiu. Grazinkite PINIGUS!


ANDREW  2002-01-12 13:29:24 

Galu gale kazkas ryzosi perkelti fantasy pasauli i plachiuosius ekranus ir turiu pasakyti, kad Peteris Jacksonas nusipelne ne tik mano, bet ir visu svajotoju pagarbos.. nepraleiskite shio filmo, nes tai gali buti didzhiausias nuotykis jusu gyvenime!


LIST  2002-01-12 11:21:25 

Eidamas į šį filmą tikejausi, kad jis bus šiek tiek labiau panašesnis į pasaką (kaip Harry Potter), negu į tikrove. Tačiau papilkejusi burtininko barzda (ne balta) ir piktžolėmis apaugę Hobitų urvai iš karto sugražino į realybę. Režisierius pasirinko realesnį ekranizavimo būdą. Tai, kad istorija tikrai nėra pasaka buvo primenama jau nuo filmo vidurinės dalies, kai vos nežuvo pagrindinis veikėjas.


ASPID  2002-01-12 02:07:18 

Jega! Tikrai verta praleist laika kinoteatre. Eidamas i kina net negalvojau kad man patiks (buvau is anksto pasiruoshes nusivilti). Manau kad visi tolkinistai turetu but patenkinti (pats skaichiau ta knyga apie 15 kartu).


NIGHTRAVE  2002-01-12 01:06:43 

Ka tik grizhau ish ten... Nezhinau ar ish kino ar ish to stebuklingo pasaulio kuriame buvau 3 valandas... Tai ne shiaip filmas. Kas megsta svajoti ir kam kazhko truksta shiame pasaulyje, kam nuobodus pilkas gyvenymas ir kas jauchiasi gymes ne tame pasaulyje ir ne tuo laiku ... Butinai siulau nueiti ir patirti shi jausma.


SWINDLER  2002-01-11 17:41:12 

Kas ten sake kad per kompa blogas ispudis, nebent ekranas truputi mazesnis, ogarso tai tikrai kino teatre maziau.. Kinas tikrai geresnis uz harry potery.. Verta paziuret, tik nepamirskit pavalgyt, nes kinas ne is trumpuju...


DI  2002-01-11 17:34:55 

Vilmas tikrai geras (kiek tgali buti geras filmas palyginus su knyga).Aisku daug kas ishkirpta, taciau paziurejus ispudis susidare daug daug geresnis nei sh reklaminio takelio. Tikrai puikus ir vykes!!!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 56491
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt