Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽIEDŲ VALDOVAS (2001) 178 min.
Lord of the Rings
Fantastika
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 01 11
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Daugiau nei 1200 specialųjų efektų filmas, nufilmuotas naujai sukurtoje magiškoje ir unikalioje aplinkoje Naujojoje Zelandijoje, pareikalavęs net 300 mln $, didžiausias ir ambicingiausias New line cinema projektas, vienas didžiausių fantastinių filmų, pretenduojantis tapti tikru XXI-ojo amžiaus kino įvykiu..

Pirmasis trilogijos filmas pagal geriausią XX amžiaus knygą, kurios herojai - žmonės, hobitai, burtininkai, elfai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis blogio valdovas Sauronas. Keistų atsitiktinumų dėka paslaptingas žiedas atsiduria hobito Frodo rankose. Burtininkas Gandalfas išsiaiškina, kad tas žiedas iš tikrųjų priklauso Tamsos Lordui Sauronui. Kad nutraukti jo vadovaujamų Blogio jėgų viešpatavimą, reikia sunaikinti Pirmąjį žiedą, kad jis jokiu būdu nepatektų į Saurono rankas. Žiedo draugija - hobitas Frodo, trys jo draugai Merry, Samas, Pippinas, burtininkas Gandalfas, jo artimas draugas ir štikimas karys Aragornas, užsispyręs kovotojas Boromiras, elfas Legolasas, dvarfas Gimli - išsiruošia į netikėtumų kupiną kelionę per miškus, sniegynus, lygumas, upes, kalnus, kur kiekviename žingnyje tykoja pavojai.

Žiedas slepia tokią jėgą, kuri nesunaikinama, ir, jei jis pateks į Tamsos valdovo rankas, jam neliks jokių kliūčių pavergti visus VIDURIO ŽEMĖS gyventojus. Frodas, draugų padedamas, turi ne tik sunaikinti žiedą, bet ir nugalėti monstrą Sauroną.

“Žiedų valdovas” – įspūdingas pasakojimas apie draugystės galią ir drąsą – prieš tai tamsos jėgos bejėgės.

Nuostabus filmas pagal geriausią XX a. knygą, kurios herojai - žmonės, elfai, burtininkai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis valdovas Sauronas…

LIUDASS  2002-01-10 14:52:41 

puikus filmas, pagal pacia nuostabiausia visu laiku pasaka visame pasaulyje. Nerialus garso takelis, galima nualpti... Gaila kad keli epizodai biski


IRVIDAS  2002-01-09 10:30:19 

Laukiu laukiu laukiu 11 dienos.Eisiu eisiu eisiu!!!!!!! Beje,noreciau, kad kas pastatytu filma ir pagal Ziedu Valdovo tesini parasiusio rusu rasytojo Perumovo kurini


FOB  2002-01-08 20:35:50 

Jezau,po simts hobitu!filmas puikus,nuostabus...kada kita serija??????????


LAIMO  2002-01-08 14:57:54 

Filmas tikrai kokybishkas. Ka nors prikishti jam gali nebent tikri Tolkino kurybos fanatai skaitantys jo kurinius kaip Biblija. Tachiau paprastam fentesy zhanro filmu megejui (kurio jau ilga laika kinoteatrai nelepino) Ziedu Valdovo ekranizacija turetu buti tikras saldainiukas. Sukurtas taip kad ji galetu suprasti ir neskaites trilogijos, o tiems kurie ja skaite paliktos tam tikros pamaloninanchios uzhuominos. Keri filmo scenografija - pasaka chia igauna solidu pavidala, komiuteriniai efektai, mushiu scenos tikrai nepriekaishtingos (ypach aki dzhiugino trolis svajingu veidu:) Vienintelis silpnesnis filmo elementas - garsinis takelis - galima buvo ir labiau pasistengti nei ant keliu motyvu uzhmesti chora (tai paskutiniu metu ima darytis banalu). Taigi rekomenduotina pamatyti - darbas tikrai puikus. Galiausiai pastaba tiems kurie eis su vaikais: jusu atzhalos pamate pikta Bilbo Beginso veida gali kelias naktis. nebeuzhmigti :)


OSIANTAS  2002-01-07 14:47:14 

Taip. Tikrai džiugu, kad filmas yra grynai neholivudiška produkcija; galbūt tai dar labiau padeda patirti beveik tikrą knygos dvasią. Neiškentęs visgi pažiūrėjau filmą ne kine, bet visai nenusivyliau: tiek personažai, tiek scenografija, tiek muzika, efektai ir visa kita - viskas buvo tiesiog nepakartojama, kaip ir pats kūrinys. Dabar nekantrauju laukdamas pasirodymo kino ekranuose ir rekomenduoju šį filmą būtinai pažiūrėti net ir ne tolkinistams, kuriems tai daugiau nei šventa pareiga :))


ANDY  2002-01-02 21:10:34 

Ash tikrai negaliu suprasti tokiu zhmoniu kaip gerb. Fordas arba gerb. Fatmanas, kurie mano , kad filmas turi buti supertiksli knygos kopija. Ash dar nesu mates tokio filmo, nes tai padaryti neimanoma(del techniniu priezhaschiu). Filmas visad buna sutrumpinta, supaprastinta, modifikuota ir adaptuota originalo versija. taip visad buvo ir bus! Kas norit pazhinti Tolkien'a, skaitykite jo knygas :). O filmas tikrai puikus ir visai neholivudishkas. Litovcai ji suskubo ir parode net gruodzio 11 diena (ishankstini seansa). Kas norejo, tikrai pazhiurejo, o po seanso visi atsistojo ir ilgai plojo. Zhmones buvo suzhaveti :)


SIMONAS  2002-01-01 21:51:15 

Hey, filmas jega, gal skiriasi truputi nuo knygos bet vistiek 100 kart geriau uz tokius debilizmus kaip harry potteris :) btw siulau negadinti ispudzio ir neziureti per kompus ar telikus net ir dvd rip o, tikrai nepajausit filmo nuotaikos.. kinoteatre tikrai nerealus reginys, i mean peizazhai, fantazy aplinkos ir t.t. P.S. tik idomu kodel litovcai nesugebejo kaip ir visi zmones gruodzio menesi startinti??


FATMAN  2002-01-01 16:15:38 

Filmo aš dar nemačiau, tačiau bijau, kad šventas gerb. Tolkino kūrinys bus per daug suholivudintas, kadangi reklaminiame klipe ir filmo nuotraukose mačiau tokių dalykų, nuo kurių gerb. Tolkinas apsiverstų grabe. Pataisykite mane, jei aš klystu, bet kažkodėl niekur nemačiau Galadrielės vardo ar fizionomijos, o Arvena puikuojasi kiekvienoje filmui skirtoje svetainėje. Tai kaip čia dabar suprasti? Smegenis pasidedame į stalčių ir laukiame geresnių laikų?!


FRODAS  2001-12-29 23:46:23 

Tiesa pasakius Filmas biski nuvilia!Yra labai daug fragmentu kurie visiskai neatitinka to kas parasyta knygoje!!!! Manau filmo kurejai glejo pasistengti ir perskaityti bent pirmaja trilogijos dali!! Geda!!!!! Bet siaip gal visai nieko isejo!!


LINAS  2001-12-19 22:29:09 

Gaila... amerikonai tokia knyga sugadino... Kurie neskaite ir paziures filma daug praras. Veikeju ivaidziai nuvyle - oper daug zmogiski... Ir dar redakcijai hobitas tai hobitas o nykstukas yra nykstkas :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 56493
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt