Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽIEDŲ VALDOVAS (2001) 178 min.
Lord of the Rings
Fantastika
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 01 11
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Daugiau nei 1200 specialųjų efektų filmas, nufilmuotas naujai sukurtoje magiškoje ir unikalioje aplinkoje Naujojoje Zelandijoje, pareikalavęs net 300 mln $, didžiausias ir ambicingiausias New line cinema projektas, vienas didžiausių fantastinių filmų, pretenduojantis tapti tikru XXI-ojo amžiaus kino įvykiu..

Pirmasis trilogijos filmas pagal geriausią XX amžiaus knygą, kurios herojai - žmonės, hobitai, burtininkai, elfai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis blogio valdovas Sauronas. Keistų atsitiktinumų dėka paslaptingas žiedas atsiduria hobito Frodo rankose. Burtininkas Gandalfas išsiaiškina, kad tas žiedas iš tikrųjų priklauso Tamsos Lordui Sauronui. Kad nutraukti jo vadovaujamų Blogio jėgų viešpatavimą, reikia sunaikinti Pirmąjį žiedą, kad jis jokiu būdu nepatektų į Saurono rankas. Žiedo draugija - hobitas Frodo, trys jo draugai Merry, Samas, Pippinas, burtininkas Gandalfas, jo artimas draugas ir štikimas karys Aragornas, užsispyręs kovotojas Boromiras, elfas Legolasas, dvarfas Gimli - išsiruošia į netikėtumų kupiną kelionę per miškus, sniegynus, lygumas, upes, kalnus, kur kiekviename žingnyje tykoja pavojai.

Žiedas slepia tokią jėgą, kuri nesunaikinama, ir, jei jis pateks į Tamsos valdovo rankas, jam neliks jokių kliūčių pavergti visus VIDURIO ŽEMĖS gyventojus. Frodas, draugų padedamas, turi ne tik sunaikinti žiedą, bet ir nugalėti monstrą Sauroną.

“Žiedų valdovas” – įspūdingas pasakojimas apie draugystės galią ir drąsą – prieš tai tamsos jėgos bejėgės.

Nuostabus filmas pagal geriausią XX a. knygą, kurios herojai - žmonės, elfai, burtininkai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis valdovas Sauronas…

KINAS  2001-12-15 23:05:56 

Filmo nemaciau, nes jo kaip supratau dar nerode, bet knyga buvo visai nieko, o ir filma aplankyt turbut bus verta (jei rasiu kelia i kino teatra). Dekoju uz demesi. Isanksto dekui ir uz tai, kad patalpinot mano atsiliepima.


AND  2001-12-15 15:04:33 

Jėga!!! Superfilmas!!! Gal ir netobulas - bet tikrai labai geras - asmeniškai nė oskaro statulėlės nepagailėčiau. Buvau neskaitęs knygos - bet dabar tikrai sudomino perskaityti. Labai rekomenuoju visiems, kas nors kiek prijaučia fantastikai.


REMIS  2001-12-14 20:18:44 

na zinot..filmas paliko neisdildoma yzpudy.. pritrenkiantys efektai, garsai ir patys personazai leidzia numanyti, kad filmas susilauks diziules sekmes. pasijutau tarytum nukeliaves i tuos laikus kai karaliavo elfai, hobitai ir orkai. butinai nueisiu dar karta!


LU  2001-12-14 16:12:03 

Valio, tikrai geras filmas. Visi pakeitimai svariai padaryti ir esmes negadina, tinkama atmosfera, nuostabus krastovaizdziai, gerai sukurti veikejai. Butinai nueisiu dar ir dar. Neskaiciusiems manau gali buti sunkiau suprasti ir isijausti.


INDRAJA  2001-12-14 14:22:04 

Geras! Pakeitimai visai nekenkia. 90% pirmosios knygos poveikio! Norėčiau tuoj pat pamatyti kitas dvi dalis. Labai patarčiau pažiūrėti neskaičiusiems, nes skaitęs žmogus negali žiūrėti nelygindamas ir nevertindamas ir todėl nepatiria dalies įspūdžių. Aišku, siūlyčiau ir paskaityti (geriausiai angliškai). Ačiū suteikusiems galimybę pamatyti filmą, nesugadintą titrų, ir dar prieš pasaulinę premjerą!


ARAGORN  2001-12-10 18:29:24 

Pagaliau visi Tolkien`o kurybos fanai sulauke


AGNE_13  2001-12-09 15:13:15 

Na knyga l.gera, idomi, (ir kiti grazhus zhodeliai)...tikiuosi, kad filmas bus ne ka prastesnis, nors paprastai knygai filmas neprilygsta. Zhiurint anonsa per TV, man asmenishkai nepatiko Bilbo ishvaizda...na tachiau del skonio nesiginchijama...kad bent jau filmas nepridarytu gedos knygai...


LEGOLAS  2001-11-13 14:29:21 

Laukiu kada pasirodys.Knyga labai puiki Tikiuosi filmas irgi bus toks pats.Asmeniskai laukiu suprhito!


PRISTUPAS  2001-11-11 01:53:57 

Hm, na del to, kad shios istorijos esme - galima ginchytis. O del hobiyu amzhiaus - ne - net BILBO kaip pats ilgiausiai nugyvenes sulauke nepilnus pusantro shimto metu. O kur jau 'vidutinishkai 200'. Su pagarba Kristupas p.s. ir gal nebalsuokim, mieli gerbejai, uzh tai ko dar nematem :).


SHARK  2001-10-15 10:47:18 

Tikiu, kad filmas bus geras ir net labai geras, bet jau dabar pasirode filmo aprasyma, rodo, kad si filma tikrai neverta ziureti lietuviskai... nes netikiu, kad lietuviai sugebetu, tai padaryti gerai, nebent verstu zmones zinantys kas yra Tolkienas.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 56475
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt