Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽIEDŲ VALDOVAS (2001) 178 min.
Lord of the Rings
Fantastika
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 01 11
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Daugiau nei 1200 specialųjų efektų filmas, nufilmuotas naujai sukurtoje magiškoje ir unikalioje aplinkoje Naujojoje Zelandijoje, pareikalavęs net 300 mln $, didžiausias ir ambicingiausias New line cinema projektas, vienas didžiausių fantastinių filmų, pretenduojantis tapti tikru XXI-ojo amžiaus kino įvykiu..

Pirmasis trilogijos filmas pagal geriausią XX amžiaus knygą, kurios herojai - žmonės, hobitai, burtininkai, elfai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis blogio valdovas Sauronas. Keistų atsitiktinumų dėka paslaptingas žiedas atsiduria hobito Frodo rankose. Burtininkas Gandalfas išsiaiškina, kad tas žiedas iš tikrųjų priklauso Tamsos Lordui Sauronui. Kad nutraukti jo vadovaujamų Blogio jėgų viešpatavimą, reikia sunaikinti Pirmąjį žiedą, kad jis jokiu būdu nepatektų į Saurono rankas. Žiedo draugija - hobitas Frodo, trys jo draugai Merry, Samas, Pippinas, burtininkas Gandalfas, jo artimas draugas ir štikimas karys Aragornas, užsispyręs kovotojas Boromiras, elfas Legolasas, dvarfas Gimli - išsiruošia į netikėtumų kupiną kelionę per miškus, sniegynus, lygumas, upes, kalnus, kur kiekviename žingnyje tykoja pavojai.

Žiedas slepia tokią jėgą, kuri nesunaikinama, ir, jei jis pateks į Tamsos valdovo rankas, jam neliks jokių kliūčių pavergti visus VIDURIO ŽEMĖS gyventojus. Frodas, draugų padedamas, turi ne tik sunaikinti žiedą, bet ir nugalėti monstrą Sauroną.

“Žiedų valdovas” – įspūdingas pasakojimas apie draugystės galią ir drąsą – prieš tai tamsos jėgos bejėgės.

Nuostabus filmas pagal geriausią XX a. knygą, kurios herojai - žmonės, elfai, burtininkai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis valdovas Sauronas…

DJEASYD  2001-06-05 09:33:19 

Lietuviskai isleistas knygas perskaiciau gal per kokias 5 paras ,tikiuosi ir filmas neleis uzmigti........


RENEGADE  2001-05-27 17:01:00 

Sutinku, knyga yra geriausia kokia kada nors parasyta. Filma kuria holivudas. Mano nuomone filmu gali nusivilti tie kurie knygos neskaite, bet anyway filmas vistiek bus super duper 100 balu. Nezinau kaip dar istempti iki premjeros! Sis filmas sudrebins pasauli!


TOXIS  2001-05-26 10:40:41 

LABAI GERAS FILMAS TURETU BUTI KAIP ir KNYGA.AS nesu skaites geresnes knygos.tai filmas turetu buti 100x geresnis


RENEGADE  2001-05-08 19:46:00 

Elrondas, bet jis ten nugrimuotas bronzine spalva, todel as ir gavau obloma! Tikiuosi kaip kazkas sake, filmas nebus labai jau suholivudintas, nes kitaip daugelis lietuvos fantastu bu nuvilti!!!


KRA  2001-05-02 13:30:39 

Juodaodziai elfų vaidmenyje -kur tai matyta! aišku reik atiduot duoklę amerikoinams kurie pamišę dėl rasizmo šmėklų bet gal netiek...... ir kitu daug nukrypimu nuo Tolkieno originalo reik tik tiketis jog gera knyga nebus beviltiškai suholivudinta.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 56287
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt