Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽIEDŲ VALDOVAS (2001) 178 min.
Lord of the Rings
Fantastika
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 01 11
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Daugiau nei 1200 specialųjų efektų filmas, nufilmuotas naujai sukurtoje magiškoje ir unikalioje aplinkoje Naujojoje Zelandijoje, pareikalavęs net 300 mln $, didžiausias ir ambicingiausias New line cinema projektas, vienas didžiausių fantastinių filmų, pretenduojantis tapti tikru XXI-ojo amžiaus kino įvykiu..

Pirmasis trilogijos filmas pagal geriausią XX amžiaus knygą, kurios herojai - žmonės, hobitai, burtininkai, elfai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis blogio valdovas Sauronas. Keistų atsitiktinumų dėka paslaptingas žiedas atsiduria hobito Frodo rankose. Burtininkas Gandalfas išsiaiškina, kad tas žiedas iš tikrųjų priklauso Tamsos Lordui Sauronui. Kad nutraukti jo vadovaujamų Blogio jėgų viešpatavimą, reikia sunaikinti Pirmąjį žiedą, kad jis jokiu būdu nepatektų į Saurono rankas. Žiedo draugija - hobitas Frodo, trys jo draugai Merry, Samas, Pippinas, burtininkas Gandalfas, jo artimas draugas ir štikimas karys Aragornas, užsispyręs kovotojas Boromiras, elfas Legolasas, dvarfas Gimli - išsiruošia į netikėtumų kupiną kelionę per miškus, sniegynus, lygumas, upes, kalnus, kur kiekviename žingnyje tykoja pavojai.

Žiedas slepia tokią jėgą, kuri nesunaikinama, ir, jei jis pateks į Tamsos valdovo rankas, jam neliks jokių kliūčių pavergti visus VIDURIO ŽEMĖS gyventojus. Frodas, draugų padedamas, turi ne tik sunaikinti žiedą, bet ir nugalėti monstrą Sauroną.

“Žiedų valdovas” – įspūdingas pasakojimas apie draugystės galią ir drąsą – prieš tai tamsos jėgos bejėgės.

Nuostabus filmas pagal geriausią XX a. knygą, kurios herojai - žmonės, elfai, burtininkai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis valdovas Sauronas…

MMM - NET PROBLEM  2002-01-25 18:10:50 

Padriki įspūdžiai po neseno pažiūrėjimo ... : Sunku spręsti kaip filmas atrodo žmogui, visai neprisilietusiam prie J.R.R.Tolkieno pasaulio. Turbūt jis nelabai perteikia tą dvasią, kuri yra rašytojo knygose. (Amžina tema - kad ir koks geras būtų filmas, vistiek originalų literatūrinį kūrinį jis sugadina viena ar kita prasme; jeigu pasiseka - pataiso kitose vietose.) Ir gal todėl tokie komentarai (tipo, dar vienas fantastinis bojevikas su daug kovų scenų,kompiuterinių efektų ir su folkloro elementais).


UŽ FANTASY  2002-01-25 17:09:00 

Mano nuomone filmas visiškai neblogas. Vaikystėje mėgau pasakas, todėl jaučiu šiokią tokią silpnybę šiam žanrui. Manau, kad filmo statytojai savo darbą atliko gerai - gavau, ko tikėjausi.


PAGANINI  2002-01-25 16:18:29 

nelabai suprantu,kodel tiek daug zmoniu mirsta del sio filmo.o kai kurie net isizeidzia,kai Ziedu valdova palygini su Hariu Poteriu.abu juk dvi pasakeles.tik tiek,kad ziedu valdove dar yra klasikinis holivudo bruozas:


RIČARDAS  2002-01-25 12:13:28 

Gal tai ir pasaka bet negi holivudas nieko geresnio negali sugalvoti kaip apkarstiti elfu buveine kaledinem lempučių griliandomis. Ir toks visas filmas - tris valandas sėdi ir žiuri disneilendo heroju parada. Lauki kol eilini karta kas nor pamojuos rankute ir net žinai kas.


MARTYNAS  2002-01-25 09:35:26 

retai vertinu filmus tokiu balu kiekiu, taciau aspie si filma daug nieko negali pasakyti, tiesiog - metu filmas.


TDS  2002-01-24 15:32:43 

Super filmas! Jega! Kokie personazhai, vaizdai, dekoracijos, efektai... Seniai ziurejau filma, kuris priversdavo kruptelti kartais. Ir ne tik mane viena - jautesi aplinkui :) RPG, fentezi fanai - jums tai geriausias lig shiol padarytas filmas ever! Be to sukurtas taip, kad manau malonu ir kitiems ziureti!


VIKAS  2002-01-24 14:20:55 

Is graziu gabaleliu surinko si filma ir pamirso apie redagavima... gal laiko pritruko, gal finansu, nezinau. Bet tiesa ta, kad filmas gavosi sugadintas. Nepastabiems ziurovams sis filmas labai grazus, o man buvo skaudu ziureti i akivaizdziai matomas klaidas. Pradzioje filmo buvau teigiamai nusiteikes, o isejau su nuotaika ir nuomone, kad filmikas aplamai gavosi Sh.


JURGA  2002-01-24 01:09:09 

Retai filma ivertinu penkiais balais, bet sis to vertas. Man jis paliko neisblestama ispudi, net knyga nusipirkau :) Nors siaip nesu fantasy fanate, bet sis kurinys vertas aplodismentu. Nors tai tik mano asmenine nuomone, yra nemazai tokiu, kurie ji vertina kaip baisinga nesamone. Manau, si filma gali ivertinti tik tie, kurie issaugojo bent siek tiek vaikisko sugebejimo stebetis.


VAIDAS  2002-01-23 15:20:32 

Nors knygos ir neskaichiau, bet tik pamachius reklamas panorau ta filma pamatyt. Na ir laukiau nesulaukiau,kol nueisiu. Dar paskaichiau chia tokias grazhias nuomones. Pazhiurejau....ir negaliu sakyt,kad nepatiko bet, tiesa pasakius, manau, kad shito filmo reklama perdaug ishpusta. Nera jis toks ispudingas ir daugiau suzhavet galetu tik vaikus. Pradzhia labai uzhdeganti buvo, bet toliau ash tik laukiau, kada vel pasirodys kazhkas panashaus. Ir tas laukimas tesesi iki pat pabaigos, kurios beje ir nebuvo, kas mano nuomone visishkai sugadino kurini. Net ir sulaukus kitos dalies mano noras pamatyt ja bus senai ishbleses. Pasigedau intrigos tame filme.


NERVU  2002-01-22 15:30:31 

Pries tai perskaicius knygas filmas yra labai fainas. kai saitai tai pats savo pasamoneje susikuri ta pasauleli kuriame gyvena pagrindiniai veikejai, ir kai ateini i filma ir pamatai kad tai, ka tu isivaizdavai yra panasu i tai ka rodo filme, tai is ties yra dziugu, nes galbut kitaip ir buti negai. filmas pakankamai gerai atspindi knyga, nors ju sulyginti ir negalima, bet ,manau filmo kurejai nemazai pasistenge. sis filmas yra tiesiog fantastine pasaka.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 56490
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt