Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽIEDŲ VALDOVAS (2001) 178 min.
Lord of the Rings
Fantastika
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 01 11
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Daugiau nei 1200 specialųjų efektų filmas, nufilmuotas naujai sukurtoje magiškoje ir unikalioje aplinkoje Naujojoje Zelandijoje, pareikalavęs net 300 mln $, didžiausias ir ambicingiausias New line cinema projektas, vienas didžiausių fantastinių filmų, pretenduojantis tapti tikru XXI-ojo amžiaus kino įvykiu..

Pirmasis trilogijos filmas pagal geriausią XX amžiaus knygą, kurios herojai - žmonės, hobitai, burtininkai, elfai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis blogio valdovas Sauronas. Keistų atsitiktinumų dėka paslaptingas žiedas atsiduria hobito Frodo rankose. Burtininkas Gandalfas išsiaiškina, kad tas žiedas iš tikrųjų priklauso Tamsos Lordui Sauronui. Kad nutraukti jo vadovaujamų Blogio jėgų viešpatavimą, reikia sunaikinti Pirmąjį žiedą, kad jis jokiu būdu nepatektų į Saurono rankas. Žiedo draugija - hobitas Frodo, trys jo draugai Merry, Samas, Pippinas, burtininkas Gandalfas, jo artimas draugas ir štikimas karys Aragornas, užsispyręs kovotojas Boromiras, elfas Legolasas, dvarfas Gimli - išsiruošia į netikėtumų kupiną kelionę per miškus, sniegynus, lygumas, upes, kalnus, kur kiekviename žingnyje tykoja pavojai.

Žiedas slepia tokią jėgą, kuri nesunaikinama, ir, jei jis pateks į Tamsos valdovo rankas, jam neliks jokių kliūčių pavergti visus VIDURIO ŽEMĖS gyventojus. Frodas, draugų padedamas, turi ne tik sunaikinti žiedą, bet ir nugalėti monstrą Sauroną.

“Žiedų valdovas” – įspūdingas pasakojimas apie draugystės galią ir drąsą – prieš tai tamsos jėgos bejėgės.

Nuostabus filmas pagal geriausią XX a. knygą, kurios herojai - žmonės, elfai, burtininkai, goblinai, orkai, dvarfai ir niekšingasis valdovas Sauronas…

BROLIS  2002-01-21 12:00:51 

labai geras filmas,vertas demesio visiems fantasy zanro gerbejams o kritiku Lietuvoje niekada netruko, pasiziurekit i liaudi kai ziuri kasio rungtynes tik visa beda kad tie patys kritikai zaisti neina, nes ne tiek nesugeba tik girtu lieziuviu...:))))))))


KESTUTIS MARCIULIONIS  2002-01-20 15:50:15 

Labai gaila, kad siuolaikineje visuomeneje viskas matuojama pinigais. Kalbant apie si filma visada primenama, kad filmo biudzetas 300 mln USD, o pats filmas orientuotas i komercija, ka ir irodo pabaigos nebuvimas siame filme, jau mastant apie sekancios dalies ziurovus. Man pasirode, kad siame filme bandoma sujungti pasaka su siuolaikiniais spec. efektais ir man pasirode, kad visiskai nepavyko. Manau, kad uz tokia suma, galima ir ne tokiu fejerverku padaryti, o pasakos turetu ir islikti pasakomis o ne parodijomis. Tikrai neisiu i kita dali


MARIUS  2002-01-19 23:51:22 

Pirmasis filmas kurį pasižiūrėjus kilo noras iki galo peržiūrėti net titrus. Peteris Jacksonas neapvylė J.R.R.Tolkieno fanų.


ROMAS  2002-01-19 11:34:37 

Manau neblogas filmas, tik kad visa filma buvo toks dvejopas filmas is vienos puses pagaliau sulaukiau Tolkien'o ekranizacijos o is kitos puses nu kazkas ne taip. Tiesiog matyt filmui toli iki knygos, nors siaip neturiu ko prikist. Filme bent jau man buvo matyt ir idomiu ideju ir viso kito. Netgi hobitai tokie kokius as isivaizdavau! O tesinius tai butinai paziuresiu.


[JAGAS]  2002-01-18 18:47:53 

fimas taij geras tik va neashku ar jus skaijtete knuga,viskas dauk suprantamiau ir aishkiau bus kai jus busite skaijte knyga.


ZIVJANA  2002-01-18 13:23:21 

Nuostabus filmas. 5 balu jam ivertinti tikrai per maza. Likau be galo suzaveta ir laukiu nesulaukiu tesiniu.


MIN2SAS  2002-01-18 10:53:41 

Filmas - skirtas parodyti ka galima padaryti su kompais. Tai atlikta ideliai. Toliau nyku. Ismetus spec efektus filma ivertinsiu 1.


ALDAS  2002-01-17 15:47:56 

normalus filmas atsipalaidavimui nuo visu saudau gaudau filmu.nereikia sedet ir visa laika galvot kodel padare taip o ne anaip.man tai patiko filmas.aisku ne idealas kaip kai kurie sako bet geras.tikiuos kad kitos dalys bus greitai


MARIUX  2002-01-17 14:14:45 

Eidamas į filmą galvojau, kad jis bus įspūdingesnis... Mano nuomone filmas yra labai ištęstas, nemažai nereikšmingų scenų. Tiesa, kompiuteriniai efektai bei sukurta veiksmo aplinka yra fantastiška, tačiau filmas kaip ir be pabaigos, - baigiamas visai nereikšminga scena ir iškart po jos titrai... Aišku, aš suprantu, kad tai yra trilogija ir, kad pati filmo atomazga bus tik trečioje dalyje, tačiau šito laukti dar reikės mažiausiai 2 metus... Vien gražiu vaizdu sotus nebūsi, - norisi ir tradicinio scenarijaus: su įžanga, įtampos augimu bei gražiu ir įspūdingu finalu... Tokia galėtų būti kiekviena iš trilogijos dalių.


KAS  2002-01-16 19:11:32 

Man filmas patiko. Svarbiausia todėl, kad atitiko knygą. Kai kas sako, kad tai filmas vaikams. Aš sakau, kad tai pasaka suaugusiems vaikams. Bet vistik turėtumėte perskaityti ir knygą. Man filmas padėjo geriau įsivaizduoti tą nuostabiąją šalį.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 56284
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt