Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HARIS POTERIS IR IŠMINTIES AKMUO (2001) 153 min.
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
Nuotykių komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 12 21
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Labiausiai laukiamas nuotykinis filmas visai šeimai pagal rašytojos J.K.Rowling pirmąją knygą.

Tai istorija apie berniuką Harį Poterį, kuris 10 metų pragyveno po laiptais ir tikėjo apgaulingais dėdės ir tetos pasakojimais, kad jo tėvai žuvo autoavarijoje, nors iš tikrųjų jie buvo nužudyti per Helovyno šventę.

Per vieną savo gimtadienį Haris Poteris vis dėlto išsiaiškina visą teisybę apie tėvus ir apie randą savo galvoje. Be to, jis gauna netikėtą pasiūlymą-laišką, kurį atnešė pašto pelėda,- mokytis Hogvartso jaunųjų raganiukų ir burtininkų mokykloje, kur Hario laukia daug draugų ir daug priešų. Vienas tokių yra tamsos lordas Voldemortas, kuris suorganizavo Hario Poterio tėvų nužudymą, o dabar ketina Anapilin išsiųsti ir talentingąjį berniuką. Prasideda nepamirštami nuotykiai: jis išmoksta keisčiausių burtų, tampa kvidičo ( lyg ir krepšinio ant šluotų ) čempionu, padeda išperinti slibiniūkštį ir, slepiamas neregimojo apsiausto, leidžiasi į pavojingą žygį. Su keletu tikrų draugų Haris Poteris eina pasitikti stebuklingos savo lemties...

Pasiruoškite magiškai kelionei į stebuklų šalį, kurioje karaliauja pikti burtininkai, profesoriai, raganos, ilganosiai ir ilgaausiai išsigimėliai, pelėdos, šikšnosparniai ir…

 

"Haris Poteris" - tai filmas apie du pasaulius: vienas - liūdnas ir neįdomus, tas, kokiame Haris užaugo,
o kitas - kupinas nuotykių, svajonių, magijos, fantazijos ir pavojų, apie tokį pasaulį berniukas svajojo... 
Nepraleiskite progos pamatyti šios nuostabios pasakos!

 

TAMSYBĖ  2002-01-15 20:19:53 

Šis filmas kupinas siaubo.Man patiko kai draugės apie jį pasakoja.Matos kad jis tikras vaIKŲ supermenas.Be to knyga kurią dabar skaitau yra labai labai tiesiog very very very fantastiška.Na ,visi filmai dabar tūrėtu būti tikra šlamštaštika , nes kiti neištolo neprilygs Harry Potter.Nors šio filmo nemačiau- jis nuostabus!!!!!!!!!


TAMSYBĖ DRAKULIENĖ  2002-01-15 19:55:17 

Jis labai puikus nes jeme yra daug mistikos.Aš šį filmą tiesog myliu ir juo žaviuosis.N


HERMIONA  2002-01-15 19:41:41 

Šį puikų filmą gali žiūrėti ir vaikai ir suaugusieji ir Jūsų gyvūnai.Šiame kine yra labai faina pelėda Hedviga.Šiame filme yra daug siaubo ir bbaauubbbbbo!!!Dar yra Drakula baisuoklis Severas Sneipaaaassss!!!Be to Pukelis šuo saugantis Išminties Akmenį ,yra tikras angeliukas.Hagridas labai gauruotas Uždraustojo miško sargas.Susna yra geriausias Ronio augintinis ,kuris ją paveldėjo iš savo brolių.Drakas Smirdžius yra tikras Akilanda ir kaip Sneipo atvaizdas.Žiurėti gali tik brunetės ir brunetai.AAAttteeee


ANGLIUKAS  2002-01-14 16:34:10 

grazhi pasaka vaikams iki shesheriu metuku. tox paprastas filmas, atrode kad rezhisierius i filma dejo kas po ranka pakliuvo. isimintinus momentus suskaiciuoju ant rankos, net pavargau sededamas ir laukdamas kol pasibaigs. kai baigesi, isejau nesuprates apie ka shis filmas.


FANAS  2002-01-14 12:37:57 

Puiku, kad šiais laikasi kuriami filmai mokantis svajoti ir tiketis, kad taip ir bus.kai sunku. Filmas ir linksmas ir rimtas,pažiūrejus gera prisiminti, kad yra toks pasalis i kuri gali pabegti mintimis , kai realybe liūdina. Puiku, nes pažiūrejus ji ne tik vaikai nores paskaityti ir knygą (retas filmas primenantis, kad egzistuoja knygos).


KYVIS  2002-01-13 20:42:24 

Tikrai tikejausi kazhko geresnio! Po filmo jauchiausi nei privalges nei prigeres. Sakyciau net sedejau visa vakara po to be nuotaikos ir prisiekiau sau niekada daugiau neisiu i filma-pasaka!


PAULIUS  2002-01-13 14:26:51 

Sitas filmas fantastika!Ji maciau tris kartus ir tikrai noriu pamatyti ketvirta karta.


HERMIONA TIPO  2002-01-11 18:48:17 

TAI TIESIOG ĮDOMIAUSIAS FILMAS PAŽIŪRĖKITE, IR PATYS ĮSITIKINSITE TAI, VERY VERY VERY... NUOSTABUS IR FILME IR KNYGOJE


BRIGA  2002-01-11 18:36:36 

Manau kad tai yra siaubo ir baubo filmas.Pats liuksiškiausias ir fainiausiais filmas.Jis yra įdomus ir vaikams ir suaugusiems.Tai yra puiki istorija apie Poterių šeimą.


BRIGA  2002-01-11 18:30:30 

Šis filmas tiesiog ''liuksiškas''.Labai puikios knygos, nu ir visa istorija apie Poterių šeimą.Šis filmas yra tas ,kurio ieško vaikai ir jų tėvai.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 40945
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt