Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MERGIŠIAI (2001) 105 min.
Tomcats
Romantinė komedija
JAV
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Romantiška komedija dar kartą įrodanti, kad meilė ateina nelauktai ir netikėtai…

Michael Delaney Las Vegaso kazino pralošia įspūdingą sumą pinigų ir, žinoma, ne savo. Vaikino gyvybei gresia didžiulis pavojus…Kas galėtų išgelbėti žmogaus gyvybę? Lažybos !!!

Michael ir grupelė jo draugų susilažina. Tačiau lažybas laimėti pagrindine kliūtimi tampa…Kyle (Jake Busey) – mergišius ir Michael pagrindinis konkurentas laimint pinigus ir…gyvybę. Situacija atrodo beviltiškai, tačiau vaikinas atranda slaptą bendrininkę Natalie (Shannon Elizabeth).

Grupelė draugų – vėjavaikių ir “karštų” vienišių - stoja vienas prieš kitą lažindamiesi, kuris iš jų liks “ paskutinis nevedęs”. Pirmoji auka, Steve (Horatio Sanz), pasiduoda ir Las Vegase veda saldžiąją Tricia (Jaime Pressly). O po septynių metų…VISI Mergišiai jau vedę ir sukūrę šeimas, IŠSKYRUS du nepataisomus vienišius.

Pirmasis, Michael, talentingas karikatūrininkas, kuris savo nuostabią gero vaikino sielą slepia po mergišiaus kauke. Nakties nuotykis, kurio metu jis pralošia didžiulę skolintų pinigų sumą, priverčia jį prisiminti senas lažybas (jis turi mėnesį grąžinti skolą, o nesėkmės atveju…laukia skausminga gyvenimo baigtis). Taigi per 30 dienų Michael turi sutuokti…

Kyle, kuris kartą sutiko savo tikrąją meilę vardu…

Natalie, kuri susipažino su Kyle vieno iš lažybų dalyvio vestuvėse. Michael susiranda merginą Holivude ir pasiūlo sandėrį, kurio rezultate lažybų pinigus dalijas pusiau.Tačiau Michael, besirūpindamas Kyle apvesdinimu, pats pasiduoda Natalie žavesiui. Jis suvokia, kad gali laimėti lažybas, bet…prarasti mylimą moterį.

Michael pasirinks? Meilę ar pinigus ? Į šiuos klausimus atsakymus rasite romantiškoje ir nuotaikingoje komedijoje “Mergišiai”.

GIEDRIUS  2001-07-17 09:34:45 

Filmas apie kuri jus dabar skaitote mano nuomone yra tas, kurio as jau seniai laukiau. Jis atspindi siuolaikiska vaikinu mastysena i vedybas ir pateikia tai idomiai bei zaismingai. As likau tikrai patenkintas!


FIRE  2001-06-29 08:24:50 

super lengvas ir smagus filmukas. ideja zeurei nuvalkiota, bet pats filmas gavosi visai nieko. gereuse ir labiausei patikusi dalis - kai ejo titrai ir rode nepavykusius dublius :)


FREJA_MA  2001-06-27 18:57:33 

Nepasakyciau, kad man labai patiko. Geresniu komediju tikrai yra, viskas taip nerealu, bet ziureti galima, tai nera viena is tu 'absurdiskuju' :]


MONSTRAS  2001-06-18 00:02:34 

karocie filmukas tai jeginis. beje tai puikus testas patikrinti ar esate niurzglys(e):)))) as tai ne!!! beje tik viena pastabele - kam rasyt kad jis tesiaisi 1.45, jei is tikro tik 1.30....


EGLE  2001-06-17 11:49:58 

dar geresnio t.y. juokingesnio filmo kine nesu maciusi.labai daug galima juoktis.nu zodziu zjbs,labai patiko,tikrai verta nueiti.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4765
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt