Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TOKIA KAIP IR TU (2001) 97 min.
Someone Like You...
Romantinė komedija
JAV
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tai istorija, kurioje kiekviena moteris suras save!!!

Jane Goodale (Ashley Judd) - jauna niujorkietė ryžtingai siekianti karjeros aukštumų televizijos versle, kaip TV pokalbių šou prodiuserė. Kai naujasis šaunusis bendradarbisRay Brown (Greg Kinnear) pradeda meilintis prie Jane, ji pasijunta pakylėta iki dangaus. Greitai Ray ištaria tuos tris mažyčius žodelius…”Aš tave myliu”. Tačiau… Ray nepaaiškinamai atšaldo jų karštą romaną ir Jane pasijunta visiškai išduota ir apgauta.

Norėdama lengviau išgyventi išsiskyrimą, Jane intensyviai ieško Ray elgesio paaiškinimo. Ir štai pagaliau susiduria su teorija, kuri jos manymu ir yra atsakymas į jos klausimus. Kokia tai teorija? Neįtikėtina, bet ji kilo iš GYVŪNŲ PASAULIO!!! Jane tiria gyvūnų poravimosi įpročius ir čia ji atranda neįtikėtiną sąsają! Jos manymu vyrai yra neatsiejami nuo gyvuliško instinkto. Tuo būdu Jane vyrus lygina su buliais, beždžionėmis, šunimis ir pan.

Planuodama išsikelti su jos teorijos įkvėpėju, t.y. Ray, Jane atsisakė savo senojo buto ir jai žaibiškai reikia kito. Ji randa “namus” ir kartu įkvėpimą mažiausiai tikėtinoje vietoje. Jos bendradarbis mergišius Eddie Alden (Hugh Jackman) ne tik suteikia jai atskirą miegamąjį kambarį, bet ir tampa prototipiniu pavyzdžiu vyriškosios lyties studijoms.

Jane Goodale dalijasi savo naujai atrasta teorija su lygiai tokia pat vieniša drauge Liz (Marisa Tomei). Liz – žurnalo skirto vyriškai auditorijai redaktorė – pasiūlo Jane šia tema parašyti straipsnį. Naujoji teoretikė po ilgų spyriojimusi sutinka ir tikrai nesuklysta. Jos straipsnis tampa sensacija!!! Jane suvokia, kad tapo labiausiai aptarinėjama moterimi visos šalies mastu.

Jane bandant demaskuoti romantiką ir atsirandant ypatingam ryšiui tarp jos ir Eddie, ji vis dėl to suvokia, kad kaip bebūtų, žmogaus širdis – ir netgi vyro – yra sudėtingesnė nei elementarus instinktas.

Meilė - kartais skaudus ir prapuolantis, tačiau visada naujai atsirandantis jausmas, kuris paneigia netgi pačios sukurtas teorijas.

NEMIGA  2006-06-05 20:01:48 

na filmas kuriame nereikia daug galvoti o tik tiesiog atsipalaiduot ir ziuret (: zinoma labiau patiks merginoms


VISHKA  2001-08-03 23:16:44 

filmas man tikrai patiko, nors daug kas jį vadina banaliu. as taip nesakyčiau. jis tikrai gali praskaidrinti nuotaika, užsisvajoti... šiaip tikrai norečiau buti tokia kaip ir ji(pagrindinė herojė):) nes ji juk tokia žavinga:) (tik nedrįskite teigti jog ne!:) jei tik galite, nueikite į šį filma tada gal daugiau gero ir fainaus pamatysite aplink.


KINOMANE  2001-08-03 15:07:02 

Labai banalus filmas, nors tiesa pasakius i ji nuejau nieko gero nesitikedama..Tiesiog lauke labai lijo ir neturejau skechio:)Labai gaila kad tokie simpatishki aktoriai veltui shvaisto laika primityvioms meiles istorijoms.


RAUL  2001-07-09 10:32:53 

Sakyčiau lėkštas ir banalus filmas. Tikriausiai tinka žiūrėti tada, kai tikrai nieko geresnio nerodo netgi per TV.


SIRIJUS  2001-07-04 15:47:45 

Tikrai geras filmas laisvalaikiui, turintis psichologiniu subtilybiu tiems kas jas mato ir vertina. Suprantu, kad tolimesne filmo eiga galma numanyti paziurejus ji tik 20 minuciu, bet tai yra visu liga, kurie idemiai ziuri daug filmu - zmoniu fantazije nera beribe, visada atrasi besikartojanti siuzeta.


GRAVITY_G  2001-07-03 16:22:49 

Siuzhetas iprastas. Be tikrai kazko truksta. Herojes MEILES, TEORIJOS ir netgi VILTYS labai pavirsutiniskos. Visai neisimenantis filmas. Tokiu daug.


CUNAMI  2001-06-28 22:27:07 

Tikrai geras filmas. Nesiruošiu pasakot kas ten taip jau faino yra, tačiau mano nuomone tikrai verta nueit ir pažiurėt jį. Aš tikrai nesigailiu kad nepatingėjau nueit į kinoteatrą. Siūlau ir kitiems taip padaryti!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5758
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt