Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
AMERIKIETIŠKAS PYRAGAS 2 (2001) 105 min.
American Pie 2
Erotinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 12 21
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

"Amerikietiškas pyragas-2" - tai populiariausios pasaulyje erotinės komedijos tesinys!

Praėjus lygiai metams gerai po visiems žinomų įvykių, po sunkių studijų skirtinguose universitetuose mokyklos draugai grįžta atostogoms namo. Tokios gausios kompanijos susitikimui reikia didelio namo, bet Stiflerio mama (akt. Jennifer Coolidge) jau pardavė dviaukštį būstą, kuriame vyko didžiausia nekaltybės praradimo fiesta. Išeitį iš keblios situacijos mėgina surasti pats Stifleris (akt. Sean'as William'as Scott'as), kuris netikėtai prisimena, kad jo tėtušis (akt. Chris'as Penn'as, nurungęs tokius konkurentus kaip Bill'as Paxton'as ir Don'as Johnson'as) irgi turi nemažą namuką ant Mičigano ežero kranto. Taigi belieka tik viską paruošti: reikalingose vietose pakabinti šviestuvus, kad naktinių nuotykių ištroškę svečiai nepaklystų, kai kurias lentas prikalti vinimis, kad besilinksminantys balkone neiškristų. O kad atostogas būtų įsimintinos, mokyklos draugužiai vėl sukerta rankas ir nusprendžia iki vasaros pabaigos ištuštinti didžiulį, sargių prikimštą ąsotį. Linksmi pasiutusių paauglių ir jų tėvelių nuotykiai prasideda!

Santūrus sportininkas ir dainininkas Ozas (akt. Chris'as Klein'as) labai išgyvena, kad jo geriausia draugė Heather (akt. Mena Suvari) negrįžta namo dėl užsitęsusių mokslų Paryžiuje. O jis jau taip stipriai NORI, kad sunkiai atsispiria pašaliniams gundymams. Tuo tarpu keistuolis Finchas (akt. Eddie'is Kaye'us Thomas) toliau mėgina semtis patirties iš antrąja jaunyste gyvenančios Stiflerio mamos, kuri suteikia didelį, net labai didelį malonumą. Na, o Shermanas (akt. Chris'as Owen'as) vis svajoja išbandyti naujas pozas su pavydžia drauge Vicky (akt. Tara Reid), bet net nežino, ar ji sutiks DUOTI .

Pagaliau ir nevykėlis Džimas (akt. Jasonas Biggsas) sužino liūdnai linksmą naujieną, kad pas jį į svečius tiesiai iš Čekijos ruošiasi atvažiuoti seksualioji Nadia (akt. Shannon Elizabeth), kuri galbūt ir vėl pašoks striptizą jo kambaryje. Šiaip ne taip nekaltybę praradęs jaunuolis vis dar nesijaučia pakankamai tvirtas ir bijo, kad jo kelnėse nepasikartotų praėjusių metų tragedija. Pasitikėjimą savimi gerokai nuslopino nesėkmingas pasimylėjimas su žavia blondine - pačiame įkarštyje viską nutraukė įtarusis tėvelis (akt. Eugene'as Levy), mama ir storulis brolis.

Džimas vis dar semiasi patirties iš pornografinių žurnalų, todėl nejuokais sunerimę draugai suorganizuoja dviejų menkai apsirengusių lesbiečių pasirodymą, kuris kaip reikiant įkaitina jo kraują. Kad tinkamai pasiruoštų artėjančiam pasimatymui su Nadia, jaunuolis nusprendžia apsilankyti merginų muzikančių vasaros stovykloje, apie kurią taip uždegančiai pasakojo išleistuvių partnerė Michelle (akt. Allison Hannigan).

Šmaikštuolis scenaristas Adamas Herzas ir dar tik pradedantis režisierius Jamesas B.Rodgersas stengsis įrodyti, kad ne visi filmai su skaičiumi 2 yra neverti dėmesio.

SASKA  2004-06-24 13:46:25 

Man idomu kas rase recenzija, kad tos blondines teva pavadino "storuliu broliu" :DDD nejau reikia but tokiam asilui, kad nesuprast, gal jus net neziurejot sio filmo :))


STALINSKAJA  2003-06-22 19:18:53 

man nejuokingi tie bajeriai, pigus ir jau nuvalkioti. durnas filmas. nevertas net vieno balo.


PYRAGELIS  2002-06-12 11:08:34 

CIA TAI FILMAS . GYVENK IR ZVENK .SVIETIMO MINISTERIJA NEREKOMENDUOJA ZIURETI VYRESNIEMS NEI 30.VALIO. DAUGAIAU TOKIU


SIGITAS  2002-04-03 12:17:23 

visiskas niekutis, tinka ziureti niolikmeciams kuriems s,,,,a spadzia smegenis.


SEXY  2002-03-18 11:30:25 

....KARTA PARAGAVUS NEGALI SUSTOT.........


ALMANTAS  2002-03-09 19:34:28 

b..i tie supranta, kurie teigia kad sis filmas nieko vertas. tai grazus filmas apie nevykeliu tapima VYRAIS. TIE KAS MATE PIRMA DALI IR JI JIEMS NEPATIKO, TUREJO PADARYTI ISVADA, NEITI I ANTRA.


IRONEAR  2002-03-06 23:16:30 

Grazhios ,mergos. Negaliu sprest, bet jauchiu kad ir nebloki bichaj. Daugiau nieko filme neradau. Komedija lekshtesne uzh lekshtuma. Nors ish kitos puses keliose vietose su chebra gali pazvengt. Zhiuret verta tik tam, kad galetum pasakyt draugam


KRITIKAS  2002-03-05 14:56:04 

Eilinis prasto tęsinio pavyzdys. O ir pirmas filmas buvo ne kažin koks... Tokie banalūs ir primityvūs bajeriukai... jeigu jums virš 14 - negaiškite laiko...


BLINK  2002-01-23 09:10:15 

Replika ALBERTUI: Jei tavo kaimynas kuria tokius filmus kaip Amerikietiskas pyragas, tai turbut tu kuri tokius filmus kaip Mike pukuotukas. Beje, koks gi tavo kaimynu adresas - nueiciau paziureti daugiau tokiu filmu :))


GIEDRIUS  2002-01-20 14:42:44 

Filmas tikrai jegovas, va pvz kai nuotaikos nera, nueini y kino teatra, ir visai kitokis zmogus buni po filmo :)) geras, nuotaikingas ir linksmas :)) daugiau tokiu galetu butiFilmo aprašymas aplankytas kartų: 23469
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt