Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KOKAINAS (2001) 119 min.
Blow
Biografinė drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 08 24
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pagal Bruce Porter romaną/Filmas pagrįstas tikrais faktais.

“Įspūdingas, lengvai ir kūrybingai sukurtas pasakojimas, paremtas tikrais įvykiais”

Cosmopolitan

“Protinga, emocionaliai papasakota istorija ir talentingi aktoriai”

Interview

70-ieji. Amerikoje prasideda laisvės era – narkotikų “kultūros” klestėjimo pradžia. Filmas pasakoja apie vieno žmogaus gyvenimą pavojingame ir tamsiame narkotikų pasaulyje. Juodi pinigai čia reiškia viską, čia neegzistuoja ištikimybė, draugystė, šeima...

Džordžas Jangas, apimtas nepasotinamo troškimo bet kokia kaina tapti turtingu, kiekvieną gyvenimo akimirką rizikuoja, kiekvieną sekundę balansuoja ties mirties praraja. Ramius ir beveik šventus tėvų namus Bostone jaunas vyras iškeitė į auksinius saulėtos Kalifornijos paplūdimius. Narkotikų platinimas jam atrodė lengviausias ir, svarbiausia, greičiausias kelias į sėkmę. Ir, atrodo, jis neapsiriko...Nuolat rizikuojantis ir visuomet absoliučią ramybę net pavojingiausiose situacijose išlaikantis Džordžas, netrukus tampa garsiausiu narkotikų prekeiviu. Ambicingoms svajonėms, atrodo, lemta išsipildyti...Jis sukuria tobulą planą, kaip šalyje išplatinti didelį kiekį marihuanos, įtraukia į tai savo naują draugą Dereką Forealį, be to, visame tame chaose sutinka žavią būtybę Barbarą. Įsiliepsnoja audringas romanas, kuriam, deja, lemta nutrūkti. Barbara nepagydomai serga. Džordžas, norėdamas likusį laiką praleisti su mylima moterimi, išsiveža ją į rojų Meksikoje...Po jos mirties, jis grįžta į JAV, kur netrukus patenka į FTB rankas. Kalėjime nepailstantis Džordžas susipažįsta su kolumbiečiu Diego, turinčių ryšių su stambiausiais Kolumbijos narkotikų karteliais...Tik išėjęs į laisvę, jis ir vėl įsivelia į pavojingus sandėrius, nors ir nešančius milijonus...1 mln $ lengvai nubyra per savaitę. Tačiau Kolumbijos mafijai jis tėra dar vienas nepatikimas svetimšalis. Viskas susikomplikuoja, kai jį išduoda draugu save vadinęs Diego. Džordžas, jausdamas artėjantį sėkmės saulėlydį, pats nusprendžia viską mesti ir atsiduoti naujai aistrai – gražuolei Mirthai Calderon ir dukrai Kristinai. Tačiau iš to purvo nė vienas švarus neišbrido...

Nuostabus gyvenimas pamažu virsta tikru pragaru, kokio net ir toks ambicingas ir nepalaužiamas vyrukas kaip Džordžas Jangas negalėjo net įsivaizduoti.…

JUSTUX  2005-04-25 23:29:36 

manau visi anksčiau pasisakę (ir be abejo įvertinę 5) išsakė akivaizdžiausius šio nepakartojamo filmo pliusus... belieka pridurti, kad tai "biografinė" juosta, o tok aukštą lygį šiame žanre pasiekti tikrai nėra lengva... Depp'as tik dar sykį įrodė, kad yra nepralenkiamas ir aš, asmeniškai, manau, kad tai vienas geriausių jo vaidmenų....:)


BAHAMAS  2004-04-07 13:26:18 

Seip labai itraukiantis fimas>> Verciantis susimastyti kaip vistik verta tuos pinigus gyvenime uzdirbti... Aktoriai nepakartojami.. Tikrai verta ji pamatyti!!!!!!


MANIACL  2002-10-22 18:11:56 

Labai geras kurinys. Parekomenduociau ir kitiems nueiti. Zinoma, yra kai kuriu trukumu, bet, apskritai, siuzetas, ideja ir aktoriu darbas man patiko. Tai kiek kitox Holivudo filmas.


NEREALI  2002-02-02 10:46:39 

ziauriai fainas filmas!!!vienas is geriausiu!!!realus,tikroviskas,jaudinantis...super patiko


ANDRELKA  2001-11-06 12:34:33 

Kas per daug tas nesveika... saikas musu sekmes ir originalumo garantas, bet ne vienam herojui nepasiseke... Filmas realus, kas dar to neparagvo tam raudona sviesa, bet mums dar iki tokio gyvenimo ir jo rizikos formu toli, bet skaudziausia tai, kad pinigai mus vis del to valdo! Net meile ir seimos dvasia neleidzia nuo to isislaivint:


PETRAS  2001-09-03 16:12:08 

Kokainas - nirialnas filmas, visi eikit, negailekit pinigu, labai labai geras. Gyvenime svarbiausia gerai isleisti savo pinigus - eikit ir padarykit taip.


SKAROTA  2001-08-29 09:36:03 

Filmas ish serijos zhiureti galima, bet nebootina. Negi ish tikroojoo taip lengva uzhdirbti milijona?


JUSTINAS  2001-08-28 10:02:27 

Tikėjausi geresnio. O dabar išvados būtų tokios (pagal filmą): iki 42 metų platindamas narkotikus gali užsidirbti milijonus, svarbiausia - neįkliūti, kaip kad nutiko vargšui herojui. Narkotikų vartojimo pasaulis parodytas tiesiog fantastiškai patraukliai. O vaidyba, be abejo, aukščiausios klasės.


LAURUKAS  2001-08-27 11:15:21 

Nebloga juosta apie tai, ko nereiketu daryti...ir as tikrai neturiu omeny vien tik


MANIAK  2001-08-26 23:39:08 

Labai patiko - filmas realus, montazhas vietomis tiesiog zhavi, aktoriai profesionalus. idomi ir tema. siek tiek primena trainspottinga, tik ten buvo narkomanai, o cia - tie, kurie juos tokiais padare ...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13271
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt