Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
UŽBURTAS RATAS (2000) 93 min.
The Invisible Circus
Drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 08 03
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Aistringas, įdomus ir netikėtas pasakojimas apie moterį, siekiančią išsiaiškinti paslaptingas sesers mirties aplinkybes.

Gundanti, intymi ir dramatiška istorija apie siekius įprasminti gyvenimą ir rasti vietą pašėlusiai greitai besikeičiančiame pasaulyje..

1970-ieji. San Franciskas. Narkotikų, sekso ir neribotos laisvės eros pradžia.

Phoebe O’Conor bei jos vyresniajai seseriai Faith – tai buvo didelių permainų metai. Tėvas, kompiuterių specialistas, visą gyvenimą svajojęs tapti menininku, taip ir mirė neįgyvendinęs savo svajonės. Ryšys tarp seserų vis silpnėjo, kol pagaliau, prikalbinta savo draugo, keistu Vilko vardu, Faith išvyko į kelionę po Europą, tikėdama taip įprasminti savo gyvenimą arba bent jau rasti vietą greitai besikeičiančiame gyvenime. Ir mamai, ir seseriai ji prisiekė, jog tikrai sugrįš. Deja, jaunos merginos ieškojimai baigėsi netikėta ir paslaptinga jos mirtimi Šiaurės Italijoje.

Praėjo 6 metai. Jaunėlė Phoebe, nepaisydama mamos prašymų likti, išvyko žuvusios sesers kelionės maršrutu iš Amsterdamo į Paryžių, siekdama įminti slegiančią paslaptį... Keliaudama ji sužino, jog vienintelis, galintis atskleisti tiesą, yra buvęs Faith draugužis Wolf’as. Netikėtai po tokio ilgo laiko pamatęs iš mažos mergaitės į žavią moterį virtusią Phoebe, jis buvo priblokštas. Ištisus 6-erius metus giliai gramzdinti prisiminimai grįžo lyg viskas būtų nutikę vakar. Po ilgo įtikinėjimo Wolf’as sutiko lydėti Phoebe į Šiaurės Italiją. Kelionė ir prisiminimai apie Faith juos suartino. Jaunus žmones užliejo uždrausta, nepasotinama aistra. Užsiliepsnojo audringas romanas... Pamažu Wolf’as atskleidė Faith mirties aplinkybes…

Už ką jauna moteris sumokėjo savo gyvybe, sužinosite pažiūrėję įspūdingą juostą su puikiais aktoriais “Užburtas ratas”.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4216
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt